Jump to content
Dogomania

Fitmin Solution Rabbit


Lantash

Recommended Posts

  • 1 month later...

Mój bulek wcina od 3 tygodni. Na razie sierść super - ale to za mało czasu żeby stwierdzić pełne oddziaływanie karmy na sierść. Daję tyle ile zalecają w tabeli - większej ilości szamać nie chce - zresztą zawsze sypię tyle ile psiak sobie sobie życzy. Qpale wzorowe - trochę duże objetościowo, ale nie ma jakiejś tragedii. Waga się nie zmieniła. Bąkali śmierdziuszków brak.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Moj pies ma problemy z zoladkiem (brawo dla poprzedniego wlasciciela) - po Fitmin leje sie z niego strasznie bylismy zmuszeni wrocic na acane.
Karme fitmin dostaje moje starsza (10letnia suka). Ma po niej dziwne zachowania, dostaje tyle ile w tabeli i jest wiecznie glodna wystarczy ze karmie innego psa - a ta juz stoi za ma i sie slini na zarlo. Tak jak zawsze musiala dostawac karme wysokokaloryczna dla psow pracujacych (np diamont) tak na Fitmin spasla sie i wyglada ja baryla na chudych nozkac.
Dodam ze suka ta zawsze od 1 dnia byla wybrzydzaczem i niejadkiem - do tego bardzo szybko i intensywnie spala kalorie, na kazdej 'normalnej' karmie wyglada jak szkielet obciagniety skora (nigdy nie zjadala calej porcji, max 1/3 tego co powinna).
Ogolnie napalilam sie na Fitmin - jednak w moim przypadku strasznie sie zawiodlam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']Czy karmi ktoś tym Fitminem psa uczulonego na drób? Ten tłuszcz drobiowy w składzie trochę zniechęca :shake:[/QUOTE]


U nas alergia na drób a na Fitminie jest super - żadnych problemów. Początkowo pierwszy tydzień była rzadsza kupa ale teraz wszystko miodzio! Mój pies jest mega wybredny, adhd więc chudy masakrycznie, na Fitminie rabbit & rice przytył w końcu troszkę. Ja jestem bardzo zadowolona!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Lantash']U nas alergia na drób a na Fitminie jest super - żadnych problemów. Początkowo pierwszy tydzień była rzadsza kupa ale teraz wszystko miodzio! Mój pies jest mega wybredny, adhd więc chudy masakrycznie, na Fitminie rabbit & rice przytył w końcu troszkę. Ja jestem bardzo zadowolona![/QUOTE]



Podpisuję się pod tą wypowiedzą w 100 %. To samo u nas :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niezle chamstwo wrzucać w temat określonej karmy nachalną reklamę innej.
W każdym razie,my już mamy kolejny worek Fitmin'a z królikiem i powiem,że jestem bardzo zadowolona.
Ładna sierść,ładne paznokcie,zero wydzieliny z oczu.Kupy zbieralne,bąki minimalne. Pies chętnie karmę je.
Super,szczególnie,że cena bardzo przyjemna.
Moze dla urozmaicenia następna będzie Salmon?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...