Jump to content
Dogomania

Chipowanie w Warszawie


jfn

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja z kolei jestem z poprzedniego wieku i nie rozumiem, na jakiej zasadzie to działa, to znaczy jak jest zorganizowane... Czy dane wprowadzane są do systemu ogólnokrajowego, czy każde miasto ma swój własny system (w tym kraju każdy idiotyzm jest możliwy). Kto ma do tego dostęp? Czy jak znajdę psa i wet odczyta numer chipa to będzie mógł też sprawdzić dane właściciela, czy zacznie się wędrówka po instytucjach w poszukiwaniu kogoś, kto ma uprawnienia i możliwość, żeby ustalić jego dane? Kto może wprowadzić zmiany w danych, np. kiedy zmienię adres? Kto będzie wprowadzał info o tym, że zapłaciłam podatek?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

A nie da się tych małych baz połączyć w jedną?
Su zaczipowana, ale adresówkę ma na wszelki wypadek. Jeszcze paszport je wyrobię na wszelki wypadek - jakaś emigracja czy coś;)

Czipowanie będzie powtarzane do momentu zaczipowania wszystkich zwierząt, ale z pierwszej akcji chyba zostały czipy w lecznicach - czemu ludzie nie czipują?.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Tak, tylko że wszystkie zachipowane psy w tej akcji zostały wpisane do warszawskiej bazy zachipowanych psów. Po co tworzyc jeszcze jedna baze, jakby tych baz mało było :([/quote]
jak w tej bazie można zmienić swoje dane? chodzi mi o numer telefonu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...