Jump to content
Dogomania

Exclusive of Gosbi


Gosbi.pl

Recommended Posts

[h=2]Witam, jestem dystrybutorem karmy Gosbi.
Jest to karma nowa na polskim rynku jednak ciesząca się uznaniem europejskich zachodnich hodowców.

Karmy zawierają duża ilość suszonego mięsa i nie zawierają uczulających zbóż. Produkowane są tylko przy użyciu naturalnych składników od lokalnych dostawców z rejonu morza śródziemnego.







Zapraszam po więcej info na [url]www.gosbi.pl[/url]

Jeśli mają Państwo jakieś pytania chętnie odpowiem.[/h]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nie posiadamy w ofercie worków 3 kg. Ze względów ekonomicznych.
Nasze karmy zapakowane są w worki aluminiowe i długo zachowują świeżość także bez obaw.

Widzę, że Pani ma dwa pieski (21,5kg oraz i 14 kg) także taki worek 3kg musiałaby Pani kupować co tydzień, to w Pani przypadku byłoby trochę nieekonomiczne.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie. W związku z dużym zainteresowaniem mniejszymi opakowaniami, postanowiliśmy być elastyczni i wprowadzić również sprzedaż w mniejszych ilościach. Dzisiaj zamawiamy aluminiowe worki strunowe i już wkrótce będziemy dzielili karmę na worki 3kg. Gdy wszystko będzie już dopięte na ostatni guzik, poinformujemy Państwa o dostępności oferty.


Pozdrawiam serdecznie,
[url]www.gosbi.pl[/url]
[url]www.gosbi.sklep.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Drodzy Państwo. Informuję, że nie wysłałem jeszcze próbek. Podpisałem umowę z Pocztą Polską która wejdzie w życie dopiero od 31 grudnia.
W związku z tym próbki dostaną Państwo w 2013 roku. Szybciej niestety nie było to możliwe - ach ta biurokracja.
Przepraszam Państwa bardzo za takie opóźnienie. Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ufff.... witam Państwa w 2013 :D Życzę wszystkiego dobrego w nowym roku !
Informuję, że próbki zostały wysłane (jupi) aczkolwiek jest jakieś zamieszanie w Poczcie Polskiej ( wprowadzili jakieś zmiany od nowego roku i sami się w tym gubią :/ ) - mam nadzieję, że próbki dotrą do wszystkich.

W naszym firmowym sklepie promocja do 10.01 - karmy kurczak&ryż 10zł taniej.
Pozdrawiam,
Jakub

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosbi.pl'] Dzisiaj zamawiamy aluminiowe worki strunowe i już wkrótce będziemy dzielili karmę na worki 3kg. Gdy wszystko będzie już dopięte na ostatni guzik, poinformujemy Państwa o dostępności oferty.[/QUOTE]
Czy dobrze rozumiem, że karma jest produkowana w Hiszpanii, przesyłana w dużych zbiorczych workach do Polski gdzie jest przepakowywana u Państwa w mniejsze opakowania?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...