Jump to content
Dogomania

dobermanka Amelka z cukrzycą/ Zostaje u ttossy :) . Za TM [*]


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny na mapie dogo osoba - martik b oferuje tymczas ale kontakt z nią jest utrudniony bo podała tylko adres e-mail pisałam do niej w sprawie Suni-Dobermana ale nie otrzymałam odpowiedzi może ktoś z Was ma z nią jakiś bliższy kontakt? może numer telefonu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wobie']witam co z sunią czy jest jeszcze w lecznicy? i jak się czuje Sunia? szukałam tymczasu ale niestety nic jeszcze nie znalazłam :shake: . Czy tossaa ją wezmie do siebie?[/quote]

Właśnie dowiedziałam się o suni i już tel rozmawiałam z jayo. Sunia jest nadal w lecznicy, jutro jadę ją odwiedzić i w środę jak wyjdzie z lecznicy trafi do mnie na tymczas ale niestety mogę ją zabrać tylko na kilkanaście dni..ach Ci rodzice co mnie wspaniale ograniczają:mad:..gdyby co to podobno jest też tymczas w Tczewie więc jak dojdzie u mnie do siebie to już się zdeklarowałam, że ją tam mogę zwieźć..chyba, że znajdzie się super, wspaniały domek więc szukajmy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jayo_juniorka'][SIZE=3];-)[B][COLOR=royalblue]!!CAŁY CZAS SZUKAMY DOMU TYMCZASOWEGO!![/COLOR][/B][/SIZE]:bluepaw:[/quote]
:-) Jak widac, polecenie nie zostalo odwolane - to i informacja jeszcze podawana choc nie do konca aktualna :-) Mloda jest moim skarbem i pomaga jak umie. Drugi skarb byl ze mna w trasie i byl pielegniarka co sie zowie... Co ja bym bez nich zrobila...

Wielkie podziekowania Esperanzy za szybkie wrzucenie watku i podanie namiarow na lecznice i kontakty z mapy dogo. Gamoniu - dzieki tez za reakcje.
Naprawde jestem pod wrazeniem co nasza nieformalna wspolnota potrafi uczynic w krotkim czasie :thumbs::thumbs:

A teraz do rzeczy: wrocilam juz do wawy i mam dostep do sieci, bede na biezaco raportowac.

A oto zdjecia Amelii, bo tak ja nazwalysmy.Wiecej sie nie udalo - aparat odmowil posluszenstwa.
[IMG]http://www.tomaro.a.p.pl/zwierzaki/amelia1.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.tomaro.a.p.pl/zwierzaki/amelia2.jpg[/IMG]

Sunia na zdjeciach wyglada lepiej niz w rzeczywistosci.
Jest potwornie wyglodzona. Bulke pozarla prawie razem z naszymi palcami. Widac, ze rodzila nie raz i byla "dostawca" towaru szczeniecego. Jest raczej drobna i bardzo przytulna. Jazde samochodem zniosla dobrze.

Zebralysmy ja z pola pod Sierpcem, slaniajaca sie na nogach...
Jechalam do Bydgoszczy i nie mialam innego pomyslu jak tylko szukac pomocy w lecznicach i tymczasach w tym miescie.
Dzieki Waszym informacjom udalo sie namierzyc calodobowa klinike Kora, do ktorej jakos trafilam :-) i udalo sie tez wynegocjowac jakies rozsadne warunki finansowe.

Sunia zostala pod kroplowka. Wazy 13 kg....
Pierwsze badanie poziomu cukru i czesciowa zacma wskazywaly na cukrzyce. Po podaniu insuliny poziom cukru spadl, ale poniewaz Amelia jest bardzo odwodniona rowniez - sama kroplowka tez jej zbija cukier. Za pare dni dopiero mozna stawiac rokowania co do stanu zdrowia.
Nie ma zadnych objawow wirusowek. Ma jeszcze zapalenie spojowek.

A teraz podsumowanie w wielkim skrocie co do tej pory sie wydarzylo:
Tossa pierwsza zaoferowala tymczas w Bydgoszczy, ale w kojcu - wielkie dzieki za Twoj telefon, odrazu nabralam nadziei, ze nie bedzie konieczne wiezc sunki do warszawy, co znioslaby z trudem ! Mozliwy tez transport w inne miejsce pobytu malej.
Daga_27 oferuje tymczas w Tczewie w domu.
Martik_b moze ja przyjac do siebie na krotko w Bydgoszczy, a potem mozliwie niedaleki transport.
Limonka zaoferowala karme, Wopie podala mi sporo informacji i kontaktow :loveu:

Reasumujac:
Amelia MUSI pozostac pod opieka lekarska jeszcze jakies pare dni, na razie umowilam lecznice do srody. Potem wymaga doswiadczonej opieki w domu. Jesli do srody lekarz uzna, ze dalsza droga jej nie zaszkodzi - proponowalabym transport do Tczewa do Dagi - czeste zmiany domu nie sa wskazane dla takiego psa (jak i lekarzy rowniez :shake:).

Ciotki - czekam na Wasze decyzje i podpowiedzi.


[SIZE=3]I JESZCZE RAZ WIELKIE DZIEKI ZA SZYBKA POMOC!!!!!!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...