Jump to content
Dogomania

Groźne psy - wchodzisz na własne ryzyko - czyli boxer Medor & senior Dinuś;))


Medorowa

Recommended Posts

[quote name='Pysia']Chociaż nie na różow to i tak zobaczyłam :evil_lol:
Nareszcie macie blożka :multi: Tylko powiedz czy Ty zwariowałaś? :mad: [COLOR="Lime"]Kilka godzin i 5 stron? [/COLOR]:mad: [COLOR="Magenta"]Dogo muli a ja musiałam przez to wszystko przejść bo inaczej NIE wypada :diabloti: Nie tak jak niektórzy :razz::evil_lol:[/COLOR]
Medorek faflun łysy - śliczny :loveu: Momo ze bez włosów :evil_lol:[/QUOTE]
[COLOR="Magenta"]Czy to jakaś aluzja[/COLOR]:mad: :mad: :evil_lol:
[COLOR="Lime"]A czy ja nie wspominałam, że jestem kaczi[/COLOR]:diabloti: :evil_lol: :evil_lol:

A tak wogóle to witamy:calus: :calus:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Medorowa

    3199

  • Alicja

    1267

  • e.v.a

    1082

  • agbar

    520

Top Posters In This Topic

[quote name='madzia i medor']No oczywiście, jakby mogło być inaczej - przy moim talencie i tak wspaniałym sprzęcie jaki posiadam... :roflt: :roflt: ;)

To był celowy zabieg:diabloti: Niet, nie jestem gotowa by się aż tak przed Wami otworzyć:evil_lol:[/quote]
E tam babo :) Ja mam sprzęt niebylejaki za to brak mi umiejętności i talentu i co z tego? Najważniejsze ze focenie sprawia radość :loveu: Co do otwierania się...Oj nie wdałaś się w babcie dziecko :mad::evil_lol::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']E tam babo :) Ja mam sprzęt niebylejaki za to brak mi umiejętności i talentu i co z tego? Najważniejsze ze focenie sprawia radość :loveu: Co do otwierania się...Oj nie wdałaś się w babcie dziecko :mad::evil_lol::shake:[/QUOTE]
Bo Ty babcia taka ładna jesteś... :sadCyber: A ja... a ja jestem po prostu piękna:B-fly: I nie chcę by osoby piszące ze mną, czuły jakąś tremę, wiedząc, jaka cudowna osoba siedzi po drugiej stronie:B-fly: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']
To był celowy zabieg:diabloti: Niet, nie jestem gotowa by się aż tak przed Wami otworzyć:evil_lol:[/quote][B][I]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:znasz nas juz wszystkie ....i nie jesteś gotowa ......:shake:


śliczny:loveu::loveu::loveu:
[IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9087/romantycznyvr6.jpg[/IMG]
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:znasz nas juz wszystkie ....i nie jesteś gotowa ......:shake:


śliczny:loveu::loveu::loveu:
[IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9087/romantycznyvr6.jpg[/IMG]
[/I][/B][/QUOTE]
Alutko, ja jestem zamknięta w sobie, z problemami psychicznymi - także nie ma co się dziwić:shake: :shake: :evil_lol: [COLOR="White"][SIZE="1"]Boshh, jeszcze ktoś pomyśli, ze to prawda[/SIZE][/COLOR]:evil_lol:

P.S. Dziękujemy za komplement;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor'][COLOR=Magenta]Czy to jakaś aluzja[/COLOR]:mad: :mad: :evil_lol:
[COLOR=Lime]A czy ja nie wspominałam, że jestem kaczi[/COLOR]:diabloti: :evil_lol: :evil_lol:

A tak wogóle to witamy:calus: :calus:[/quote]
[COLOR=Magenta]Tak - to aluzja :diabloti:
[COLOR=Lime]Mit o kaczi upadł :evil_lol:
[COLOR=Black]Witamy :multi:[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Bo Ty babcia taka ładna jesteś... :sadCyber: A ja... a ja jestem po prostu piękna:B-fly: I nie chcę by osoby piszące ze mną, czuły jakąś tremę, wiedząc, jaka cudowna osoba siedzi po drugiej stronie:B-fly: :evil_lol:[/quote]
Buahahahahaha
Chyba jednak się we mnie wdałaś :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][B]A o kim mówicie?[/B][/QUOTE]
A Ewka się czepia :niedowia:Zazdrosna jest ;) :evil_lol:
[quote name='evaxon']jasne..same..chodzisz po tych galeriach i sie lansujesz.. i sie potem dziwic ze gaduly sie sprowadzaja:shake: :evil_lol:[/QUOTE]
Ja się jeszcze nie zaczęłam lansować:shake: Dopiero zacznę:evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']ochoo!!... i wpusciłas te gaduly do galerii:evil_lol: znowu gdzie nie pojde to pelno do nadrobienia bede miec:evil_lol:[/quote]
Jezu :mdleje:To tu są jakieś gaduły ? :crazyeye:

[quote name='madzia i medor']Same przylazły:niewiem: :niewiem: :niewiem: :diabloti:[/quote]
A kto? Kto? :diabloti:

[quote name='bonita'][B]A o kim mówicie?[/B][/quote]
No właśnie...O kim?:evil_lol:

[quote name='evaxon']jasne..same..chodzisz po tych galeriach i sie lansujesz.. i sie potem dziwic ze gaduly sie sprowadzaja:shake: :evil_lol:[/quote]
Ja blondynka :grins: Oświeccie mnie o kim gadacie :niewiem:

[quote name='madzia i medor']A Ewka się czepia :niedowia:Zazdrosna jest ;) :evil_lol:

Ja się jeszcze nie zaczęłam lansować:shake: Dopiero zacznę:evilbat:[/quote]
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:cool1: To zazdrocha doope Ewke ściska :diabloti:
Kurna ani mi się waz bo Cię wyprowadze do Żywca, Dąbrowy albo Warszawy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Jezu :mdleje:To tu są jakieś gaduły ? :crazyeye:


A kto? Kto? :diabloti:


No właśnie...O kim?:evil_lol:


Ja blondynka :grins: Oświeccie mnie o kim gadacie :niewiem:[/QUOTE]
:siara: :siara:

[quote name='Pysia']Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:cool1: To zazdrocha doope Ewke ściska :diabloti:
Kurna ani mi się waz bo Cię wyprowadze do Żywca, Dąbrowy albo Warszawy :evil_lol:[/QUOTE]
Powiem tyle... ide po ścierkę;)

Doberek wszystkim w ten wspaniały słoneczny dzionek:multi::grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][B]Dobry córcia :) [/B]
[B]Mamcia się z Tobą przyszła przywitać przed wyjadzem:multi: [/B]
[B]( nie licz na to że wyjeżdżam na długo:p , wrócę wieczorem)[/B][/QUOTE]
Cześć mamciu:multi: :multi:
Jak możesz myśleć, że mogłabym się cieszyć, gdybyś wyjeżdżała na dłużej:shake: Skąd Ci to do głowy przyszło:hmmmm::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gasnik']Ja nie mogę:crazyeye: W końcu pokazujesz swiatu swojego paskuda, a nawet dwa :multi: :multi: :multi:

[img]http://img460.imageshack.us/img460/9587/zd8iw4.jpg[/img]
Cudna gaduła:loveu: :loveu:[/QUOTE]
Cześć Gaśniczki:hand: Witamy :multi::multi:
No wkońcu zaczęłam się nimi dzielić ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...