Jump to content
Dogomania

Groźne psy - wchodzisz na własne ryzyko - czyli boxer Medor & senior Dinuś;))


Medorowa

Recommended Posts

  • Replies 11.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Medorowa

    3199

  • Alicja

    1267

  • e.v.a

    1082

  • agbar

    520

Top Posters In This Topic

Doberek robaczki:multi::loveu::loveu::loveu:

Dziś mija równo osiem lat od kiedy Medorek zamieszkał z nami:loveu::loveu:
Jak ten czas leci, tak sobie dzisiaj z matulką wspominałyśmy, jak go przyniosłam, jak oszczekał moją mamę i od razu podbił serca wszystkich domowników:loveu: No, początkowo z wyjątkiem Dinusia;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tygra']Witaj
Widzisz jak ten czas leci. Ja jestem w szoku, mój Tygrulec jest z nami od 3 lat, Brendzia prawie od 15. Łukasz we wrześniu do szkoły idzie :), a ja znów szukam pracy :([/quote]
Dinuś też już 15 lat z nami:crazyeye::crazyeye::multi:
Ojj z tą pracą to jest masakra jakaś...trymam kciuki, żebyś szybko znalazła i tą taką, do której będziesz chodzić z uśmiechem na twarzy;)

Link to comment
Share on other sites

Witam się z Wami bardzo serdecznie:loveu::multi::multi::multi:
Pogoda za oknem okropna; deszcz, burza się chyba nawet zbliża:hmmmm:
Jednym słowem dupiasta:p
Nic mi się nie chce, niechciej panuje, a muszę całe mieszkanie posprzątać:placz:

Link to comment
Share on other sites

a właśnie jak w Legnicy z pracą, kuzynka mi mówiła,że w Jeleniej porobiła się tragedia. Na razie mam spokój, ale za dwa lata pewnie będę bidolic, do banku nie chcę wracac, ale z braku laku , to i pewnie powrót byłby dla mnie szczęściem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majoka']a właśnie jak w Legnicy z pracą, kuzynka mi mówiła,że w Jeleniej porobiła się tragedia. Na razie mam spokój, ale za dwa lata pewnie będę bidolic, do banku nie chcę wracac, ale z braku laku , to i pewnie powrót byłby dla mnie szczęściem.[/quote]
Powiem Ci, że sama nie wiem:roll::roll::roll::oops:
Ja teraz nakręcam sobie robotę w dojczlandzie;)
I będę bogata, bogata:bigcool::bigcool::bigcool::bigcool: [SIZE=1]bynajmniej przez jakiś czas[/SIZE]:roll::evil_lol:

[SIZE=2]Witam wszystkich kochających mnie odwiedzających:b-fly:
Z nowości w mym życiorysie, to tyle, że z własnej, nie przymuszonej woli zaczęłam uczyć się gotować:oops: Teraz już potrafię zrobić więcej niż jajecznicę, frytki czy też postawić wodę na kawke:grins::oops: No, ale że ja z natury skromna jestem, to nie będę się przechwalać:eviltong:
Ostatnio byłam na wycieczce w górach i jak tylko dostane foty, to Wam pokaże - foty moje, nie piesów, bo się na ową wycieczkę nie załapały.
To by było na tyle - buziaki:loveu:
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...