Jump to content
Dogomania

Groźne psy - wchodzisz na własne ryzyko - czyli boxer Medor & senior Dinuś;))


Medorowa

Recommended Posts

W Danii i Szwecji to chcą staffika zlikwidować ;) co dopiero o pitach mówić.

Holandia wychodzi na to , że przymyka oko , ale daje ostre warunki. Bo to u nich jako pierwszych wprowadzono całkowity zakaz posiadania pitów. Po tym jak dwa psy wyskoczyły z piwnicy i zagryzły dziecko.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 11.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Medorowa

    3199

  • Alicja

    1267

  • e.v.a

    1082

  • agbar

    520

Top Posters In This Topic

Ja tak na szybkiego, bo czasu kompletnie brak - później poodpisuje.



[B][COLOR=#0000ff]Chciałam tylko powiedzieć, że moje hmmmmm szczęście:roll::evil_lol: skończyło wczoraj trzy latka:loveu::loveu:

Co rok życzę mu rozumu, lecz bez widocznych rezultatów:roll:
Więc w tym roku życzę mu przede wszystkim zdrowia, oby był szczęśliwy i oby niczego mu w życiu nie brakowało:loveu:
No i zarówno jemu, jak i sobie życzę, byśmy te wspólne lata przeżyli bez uszczerbku na zdrowiu swoim i innych.[/COLOR][/B]

Chciałam wkleić zdjęcie, ale coś mi imageshack szwankuje :niewiem:
Także do usłyszenia wkrótce.

Link to comment
Share on other sites

Madziuniu dla Ciebie jak również dla Twojego Skarba dużo miłości, zdrówka i szczęścia na nadchodzące dni, tygodnie, miesiące no i oczywiście lata!!! od cioci Darii
p.s. ucałuj go w mokry nosek ode mnie i powiedz że mimo jest do ludzi na bee i tak go kocham i nic a nic się go nie boję ( dowody miałaś ) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:B-fly::B-fly::B-fly:Przybyłam:loveu:

Z tego względu, że jutro zaraz po śniadanku wyruszamy z Mailem "w świat" i wracamy dopiero we wtorek, chcieliśmy Wam życzyć;
[COLOR=#40e0d0]
[/COLOR][COLOR=#ee82ee][B]Na Wielkanoc od króliczka
niech Wam wpadną do koszyczka;
duża kasa i kiełbasa,
radość życia, coś do picia
i na miłość chęci tyle,
by mieć wszystko inne w tyle[/B][/COLOR]:loveu:


[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/607/zdjcie0062e.jpg/"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/8279/zdjcie0062e.jpg[/IMG][/URL]

Maniusia czekają całodniowe spacery i wieczorne pijactwo:roll::evil_lol:



[B]Daruś[/B] kochana, on Ciebie też pokochał;)
A poza tym, nie taka bestia straszna, jak ją malują i Ty miałaś okazję doskonale się o tym przekonać;):loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Alicja']zbieracie drewno na opał :lol:
[URL]http://imageshack.us/photo/my-images/607/zdjcie0062e.jpg/[/URL][/QUOTE]
A jak;) Problem tylko w tym, że Maniek jak już dorwie jakiegoś drągala, to zostają z niego tylko drzazgi:evil_lol:

[quote name='darunia-puma']dokładnie kochana tak jak napisałaś oj szkoda że nasze psiaki się nie polubiły tak jak my :lol: ha nie mają takich głów do wieczornych libacji :evil_lol: bo pewnie bym Cię uprosiła i wzięła mojego wafelka i pojechała w świat z Tobą :razz:[/QUOTE]
Tu wcale nie byłoby potrzeby prosić, wręcz przeciwnie;)
A no szkoda, ze się nie polubiły. Mailo co prawda toleruje ostatnio zdecydowanie więcej psów - ba, ośmielę się nawet powiedzieć, że więcej toleruje, niż nie toleruje:cool3:
No ale w przypadku dorosłego i równie bojowo nastawionego samca, miłości by nie było:loveu:

[quote name='unikatowydiament']świetne ujęcie:loveu:[/QUOTE]
A te zdjęcia to takie o kant dupy rozbić, bo wszystkie robie telefonem:roll:



Przyszliśmy się przywitać i powiedzieć, że żyjemy i mamy się w miarę dobrze, tzn. Mailo ma się dobrze, a ja przechodzę jakąś depresje:roll: Wszystko mnie dobija, chyba wolałam być "szurniętą, nieogarniętą osóbką, która we wszystkim widziała jakieś plusy, i zawsze mówiła "jakoś to będzie... będzie dobrze". Teraz się starzeję i zaczynam dużo poważniej myśleć o życiu ("jak to powtarzam mej rodzicielce - "lepiej późno, niż wcale:evil_lol:"), i stwierdzam, że nic nie jest tak, jak powinno być, i że wszystko jest do dupy - o taka teraz moja filozofia życiowa.

Postaram się wrzucić jakieś zdjęcia po weekendzie, tylko szału one nie robią - czasami to aż głupio mi jakieś wstawiać, jak porównuję sobie zdjęcia pozostałych:oops:
I wstawiam je tylko po to, żeby udowodnić, że Maila jeszcze nie ukatrupiłam;):evil_lol:

Edited by Medorowa
Link to comment
Share on other sites

U mnie podobnie,zmieniłam się w ciagu dwóch lat o 180 stopni,kiedyś też zawsze życie jest do dupy,wszyscy mają wszystko i o niebo lepsze niż Ja,ale jak się przekonałam nie raz na włąsne oczy,przestałam tak zrzędzić i innym zazdrościć,wiem żę życie jest ciężkie,ale zdarza się, że jest też fajne.Po mału co raz częściej to widzę,a dodam że jestem pesymistą i widzę świat tylko w czarnej barwie.

Czekamy na nowe fotki,miłego weekendu,buziaczki dla łobuza zasyłamy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

kochana pamiętam jak byłyśmy razem nad morzem miałaś się świetnie przykro mi że teraz czujesz się nie tak jak powinnaś ale pamiętaj to mija... ja miałam taki czas dwa lata temu nawet poszłam na zwolnienie lekarskie na depresję i to silną, ale jakoś pomału z tego wychodzę i mam nadzieję że będzie lepiej i Tobie również życzę wszystkiego naj ale jakby co wpadaj do mnie jak w dym to się upijemy popłaczemy, powyzywamy poprzytulamy psy i od razu będzie lepiej ( ale ja mówię serio kochana zadzwoń do mnie to się umówimy daleko nie masz ) ;-) a u mnie jesteś zawsze mile widziana a bardzo za Tobą tęsknię

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bardzo ciężko mi pisać, bo jedną rękę mam szytą, a druga wcale nie jest w lepszym stanie.
Mailo jest strasznie agresywny, co już wiecie, ale czara goryczy przelała się w sobotę, kiedy zagryzł psa sąsiadki...
Jest mi strasznie przykro, cała noc nie spałam, tylko ryczałam jak głupia. Bardzo tego nie chce, ale tu górę musi wziąć rozsądek, bo teraz trafiło na psa sąsiadki, a jakby to było dziecko ? nawet o tym nie chce myśleć ...

Link to comment
Share on other sites

Madziu tak mi przykro byłam wczoraj do 2 w nocy myślami z Tobą płakałam jak małe dziecko nawet teraz ryczę nie wiem co napisać a nie da rady popracować z behawiorystą przecież Mailo nie jest starym psem , jest potwornie mądry i pełen życia proszę może spróbuj serce mi pęka...wiesz że na mnie możesz zawsze liczyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Bardzo ciężko mi pisać, bo jedną rękę mam szytą, a druga wcale nie jest w lepszym stanie.
Mailo jest strasznie agresywny, co już wiecie, ale czara goryczy przelała się w sobotę, kiedy zagryzł psa sąsiadki...
Jest mi strasznie przykro, cała noc nie spałam, tylko ryczałam jak głupia. Bardzo tego nie chce, ale tu górę musi wziąć rozsądek, bo teraz trafiło na psa sąsiadki, a jakby to było dziecko ? nawet o tym nie chce myśleć ...[/QUOTE]

Madziu .... to jest jedyna rozsądna decyzja ... każdego zycia szkoda , ale Majlo miał wyro wypisany w życiorysie od początku , a zawinili Ci którzy rozmnażają psy takie jak ojciec Majlo
Trzymaj się bo wiem , że jest Ci ciężko , ale nie ma innego wyjścia :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Daruś tak, Mailo ma papiery jest po Chinamanie Jr.
Rinuś tak, poszarpał mi ręke/ręce, jak próbowałam wyciągnąć sunie z jego pyska.

Dzięki Wam wszystkim za słowa wsparcia, to naprawdę pomaga...

Nie zrobiliśmy tego dzisiaj, nie potrafię, po prostu nie potrafię...
Nie chcę przy tym być, ale niestety muszę, TZ jest w Belgii, a nikomu innego nie mogę tego powierzyć.
Nie mogę sobie znaleźć miejsca, u mnie w domu panuje tragedia...
Jutro już to zrobimy, pójdziemy sobie najpierw na długi spacer, taki pożegnalny...
Ja tego chyba nie przeżyje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...