Jump to content
Dogomania

26.-27.01.2013 CACIB Trenčín (Słowacja)


Quirk

Recommended Posts

Podaję link do wystaw. Nie ma jeszcze podanych sędziów, pierwszy termin do końca listopada.

[URL]http://www.wintershow.sk/#home.html[/URL]


Może ktoś chętny na wspólną podróż.
Jedziemy na dwa dni. nocleg zamówiony z soboty na niedzielę.

Edited by Quirk
poprawianie tytułu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Quirk']Podaję link do wystaw. Nie ma jeszcze podanych sędziów, pierwszy termin do końca listopada.

[URL]http://www.wintershow.sk/#home.html[/URL]


Może ktoś chętny na wspólną podróż.
Jadę na niedzielę, nocleg zamówiony z soboty na niedzielę.[/QUOTE]

Są już podani. Dział judges i potem na górze dokument pdf (ten ze strzałką w dół).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

[SIZE=4]Przedłużony jest termin zgłoszeń do 7 stycznia, cyt. z FB:[/SIZE]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]PREDĹŽENÁ UZÁVIERKA: dátum odoslania na pošte 7.1.2013!!![/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Adresa: VÝSTAVA PSOV - TRENČÍN, P.O.BOX 45A, SK - 949 01 NITRA, prihláška musí obsahovať kópiu PP a doklad o úhrade. Neúplné prihlášky nebudú prijaté.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Možnosť odovzdať a uhradiť prihlášku na Hanáckej národnej výstave v Brne 5.-6.1.2013


[SIZE=5][B] Mam jeszcze wolne miejsca z Warszawy, wyjazd na 2 dni.[/B][/SIZE]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na FB jest takie info:
"[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Navratky boli odoslane v pondelok. V pripade ze by niekomu neprisli, nic sa nedeje, dolezite je byt v katalogu. Kazdy rok sa nejakych 15-20 vrati aj ako nedorucitelnych. Mozno neoznacene schranky. Zoznamy su na webe vystavy. Katalog obdrzite a startovne cisla su v kruhoch."


[SIZE=4]w zeszłym roku też nie dostałam potwierdzenia. Numerki są do odbioru na ringu. Jak jesteś na liście to wszystko będzie ok :-)[/SIZE]


[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Czy jest tu ktoś wystawiający w sobotę, mający chwilkę czasu ok 10 i chciałby mi pomóc w wystawieniu moich burków?
Zgłosiłam flata i curly i oczywiście nie dość, że oceny na styk to jeszcze na 2 końcach centrum/ flaty ring 4, curly ring 11/ i boję się, że nie zdążę dobiec na czas, żeby wystawić curly...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Batilly']Witaj, mogę służyć pomocą gdyż będę na ringu 11 springera wystawiać.[/QUOTE]
Jejku byłabym bardzo bardzo wdzięczna tylko mi chodzi o pomoc na ringu 4 bo Lolka, która będzie na 11, nie za bardzo chce się wystawiać z kimś poza mną :( Gdybyś mogla przejść na ring 4 to serio byłabym dozgonnie wdzięczna!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawelg'][URL]http://pies.tv/index/movie/id/252/cacib-trencin-27-01-2013-r-.html[/URL]
tutaj macie kilka zdjec z nd, warunki do robienia fotek byly...fatalne! gorzej niz w Poznaniu![/QUOTE]

Racja, warunku fatalne, ale widzę, że Twój aparat sobie nieźle poradził :)


My z Trencina wróciłyśmy z nowym Grand Championem Słowacji i kolejnym CACIBem do kolekcji ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...