Jump to content
Dogomania

Misiek - owczarek niemiecki miszkający w polu


anouk92

Recommended Posts

słuchaj a kontaktowałaś się z SPCA z Marek ? może oni by coś poradzili ?
[URL="http://www.strazzwierzat.republika.pl/interwencje%20002.htm"]http://www.strazzwierzat.republika.pl/interwencje%20002.htm[/URL]

a fundacja Zwierzaki w Potrzebie która funkcjonuje w Wołominie nie da rady pomóc ?


ps. gdzie dokładnie psiak się znajduje ??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elwira1992']słuchaj a kontaktowałaś się z SPCA z Marek ? może oni by coś poradzili ?
[URL]http://www.strazzwierzat.republika.pl/interwencje 002.htm[/URL]

a fundacja Zwierzaki w Potrzebie która funkcjonuje w Wołominie nie da rady pomóc ?


ps. gdzie dokładnie psiak się znajduje ??[/QUOTE]

Justynko, dziś akurat wspomniałam o Tobie w rozmowie z anouk ;)
Z naszej rozmowy wynika, że mieszkacie niedaleko siebie :)
Z Markami anouk się już kontaktowała, a także z Emirem i Pogotowiem dla Zwierząt :roll:
Ja sama też pisałam do p. Sroczyńskiej z Emira
Niestety nic z tego nie wyniknęło :shake:
Dziś podałam anouk dwa kolejne namiary i jutro będzie wiadomo, czy cokolwiek udało się zdziałać
Cały czas trzymam kciuki :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elwira1992']ponawiam pytanie gdzie dokładnie psiak się znajduję konkrety (chociaż czasu brak może bym mogła zajrzeć tam w wolnym czasie czy to posiedzieć z psiakiem... itp.)

a Zwierzaki w Potrzebie ? one tam mają chyba podpisaną umowę z Wołominem[/QUOTE]

Wysyłam PW

Link to comment
Share on other sites

[B]Anouk92[/B], przydały się namiary tych dwóch fundacji, które Ci podałam ?
Karmę, którą zamówiłam dostaniesz chyba dopiero po Nowym Roku :roll:
Ta karma to [B]Bosch Active 15 kg[/B] dla psów aktywnych i stróżujących o większym zapotrzebowaniu energetycznym + gryzak wołowy GRATIS ;)
Czy ONek dalej kuleje ?
Oprócz karmy zamówiłam też preparat FLAWITOL ARTRO 60 tabl.
Najwyżej będziesz mu kruszyć tabletki i mieszać z granulkami karmy
To dobry preparat na stawy o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym
Mam nadzieję, że mu pomoże

Link to comment
Share on other sites

eh jeszcze nie byłam u psiaka :( ale myślę że może się uda w tym tygodniu a jak nie to w następnym... zarezerwować czas...

chciałam się zapytać jak psiak ? czy nadal jest tam po nocy sylwestrowej ?
i czy udało się coś z fundacjami które powysyłane zostały namiary ?

Link to comment
Share on other sites

Donka niestety karma nadal nie doszła :(
Ja jestem cały czas w domu więc nie mogłam przeoczyć kuriera. Możesz proszę sprawdzić żeby się nie okazało że zapłącone a dostawy nie będzie :(

Co do Miśka to miejsce jest, gorzej z jego złapaniem. Może w tym tygodniu coś się uda wymyśleć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Donka niestety karma nadal nie doszła :(
Ja jestem cały czas w domu więc nie mogłam przeoczyć kuriera. Możesz proszę sprawdzić żeby się nie okazało że zapłącone a dostawy nie będzie :(

Co do Miśka to miejsce jest, gorzej z jego złapaniem. Może w tym tygodniu coś się uda wymyśleć.[/QUOTE]

Dostawa się przeciągnęła, bo nie mieli tej karmy na stanie i musieli sprowadzić.
Dzwonili do mnie w tej sprawie, ale ta, którą zaproponowali w zamian była z niższej półki, więc się nie zgodziłam. Zależało mi akurat na tym Boshu Active, bo cena była promocyjna za 15 kg i jest polecany dla psów stróżujących, które mieszkają na zewnątrz. Dzięki temu mogłam jeszcze zamówić ten Flawitol Artro na stawy
Właśnie sprawdziłam i przesyłka została ostatecznie wysłana wczoraj, więc dziś powinna być u Ciebie
Cieszę się, że jest miejsce dla Miśka :multi:
Trzymam kciuki za akcję z łapaniem :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Donka niestety karma nadal nie doszła :(
Ja jestem cały czas w domu więc nie mogłam przeoczyć kuriera. Możesz proszę sprawdzić żeby się nie okazało że zapłącone a dostawy nie będzie :(

Co do Miśka to miejsce jest, gorzej z jego złapaniem. Może w tym tygodniu coś się uda wymyśleć.[/QUOTE]

Odwołuję - właśnie był kurier. Bardzo dziękuję w imieniu Miśka :)

Klatkę łapkę powinnam mieć u siebie w tym tygodniu. Tylko czy on do niej wejdzie? :(
Próba łapania w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92'][B]Odwołuję - właśnie był kurier. Bardzo dziękuję w imieniu Miśka :)[/B]

Klatkę łapkę powinnam mieć u siebie w tym tygodniu. Tylko czy on do niej wejdzie? :(
Próba łapania w sobotę.[/QUOTE]

No to się cieszę :multi:
Potwierdź jeszcze na wątku SKARPETY :)
I niech Miśkowi wyjdzie na zdrowie :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Cześć,
ja miałam analogiczną sytuację ze swoją suką -Lunką. Jej historia znana jest dziewczynom z Mińska.
Klatka łapka to najlepszy pomysł, ale zwróćcie uwagę aby była dostatecznie duża. Klatka z Emira jest za mała na onka. Przynajmniej 3 lata temu mieli za małą. I na zanętę dajcie coś wybitnie pachnącego. U mnie kurczak nie zadziałał i dopiero pieczony boczek zachęcił sukę do wejścia :-)

No i ja złapanie Luny załatwiłam przez gminę. Dotąd do nich łaziłam, straszyłam fundacjami, a w końcu telewizją, że klatkę przywiózł sam hycel. Tylko później psa musiałam odłowić sobie sama :-/
Będę Wam kibicowała i życzę oczywiście powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elwira1992']jeżeli w sobotę może uda mi się znaleźć czas (zależy która godzina) to bym mogła podjechać w razie coś pomóc jakoś ?[/QUOTE]


Elwira byłoby super i raźniej bo będę sama z mężem, a ja nie bardzo moge dzwigać z brzuchem :(
Pewnie będziemy go łapać jakoś z rana ok. 9:00.
Daj znać czy mozesz podjechać to mogę Cię odebrać ze stacji Słoneczna.

No i jest jeszcze problem bo klatka jest duża i do naszego kombi nie wejdzie :(
Może ktoś w okolicy ma duży samochód?

Link to comment
Share on other sites

w sobotę o tej godzinie raczej będę wolna wstępnie sobie rezerwuje ( jutro po 18 odezwę się)
jak coś nie ma problemu bo ta ulica jak patrzyłam to blisko od stacji więc nie ma zastrzeżeń jak sobie piechotą przejdę ten kawałek :) z resztą odezwę się i najwyżej dogada się :)

co do samochodu to nie wiem :( a tej klatki nie da się rozebrać na części ?? tak by potem na miejscu złożyć ?

Link to comment
Share on other sites

Misiek złapany :)
Po 4 godzinach udało się go złapać. (powinnam napisać że po 11 miesiącach ;)
Najpierw klatka łapka - przestraszył się jej strasznie i uciekł ze swojego miejsca. Wrócił dopiero jak ją zabraliśmy.
Dopiero dawka usypiacza pozwoliła go złapać ale też nie było łatwo bo adrenalina mu skoczyła i wcale nie chciał spać tylko biegał po okolicy a my za nim. Udało się tylko dzięki temu że sam wpadł na ogrodzony teren i już nie miał wyjścia musiał się poddać.
Misiek to najspokojneiszy pies świata. Bardzo się boi ludzi ale można z nim robić wszystko łącznie z zaglądaniem do pyska.

Został przewieziony do lecznicy. Przeszedł szybki przegląd. Został od razu zachipowany i odpchlony.
Na razie tyle. Jest jeszcze bardzo zestresowany więc trzeba mu dać chwilę spokoju.

Najprawdę jak ktoś z nim trochę popracuje i pokaże że nie wszyscy ludzie są źli to będzie rewelacyjnym psem.
Ze swoim wyglądem i super łagodnym charakterem ludzie powinni się o niego bić.

Jeśli ktoś chciałbym wspomóc finansowo pobyt Miśka w lecznicy oraz późniejszy pobyt w hoteliku to proszę dać znać a wyśle namiary.

A taki jestem przestraszony:

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1683/a20389d9b6f71e80med.jpg[/IMG][/URL]

Edited by anouk92
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że Misiek już bezpieczny i zaopiekowany :multi:
[B]Anouk92[/B], a do jakiego hoteliku trafił ? Utrzymujesz z nim kontakt ?
Karma i lekarstwo na stawy od SKARPETY pewnie pojechały razem z Misiem
Potwierdź jeszcze proszę otrzymanie ich na wątku skarpetowym (link mam w podpisie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Bardzo się cieszę, że Misiek już bezpieczny i zaopiekowany :multi:
[B]Anouk92[/B], a do jakiego hoteliku trafił ? Utrzymujesz z nim kontakt ?
Karma i lekarstwo na stawy od SKARPETY pewnie pojechały razem z Misiem
Potwierdź jeszcze proszę otrzymanie ich na wątku skarpetowym (link mam w podpisie)[/QUOTE]

Opieke na Miśkiem przejeła Fundacja Przytul Psa, za co jestem im bardzo, bardzo wdzięczna. Na razie jest w lecznicy. W planach jest znalezienie miejsca w którym będzie z nim ktoś pracował bo niestety nadal jest bardzo wystarszony.

W niedzielę jedziemy do niego. Zawiozę karmę i leki bo w zeszłą niedziele podczas łapanki nie miałam głowy żeby je zapakować do samochodu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...