Jump to content
Dogomania

Łódź - POMOCY - zaginęła Becia w typie jamnika - idą mrozy!!!!!


Nutusia

Recommended Posts

[quote name='Ellig']Dostalam odpowiedz z Kosodrzewiny cyt."Witam. Już rozmawiałam w sprawie tej suni z kimś z dogomanii. Jest małoprawdopodobne, by sunia do nas trafiła, gdyż nie trafiają do nas zwierzęta z terenu Łodzi, ale sprawdzę jeszcze w poniedziałek.
Pozdrawiam."[/QUOTE]

Dzisiaj trzeba tam znowu zadzwonić...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 847
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Anneve - jesteś moim kolejnym łódzkim ANIOŁEM! Dziękuję! Dobija mnie to, że siedzę w pracy w Warszawie, a powinnam działać... Plakaty i ulotki mogę drukować i wysyłać pocztą - o adresy proszę na PW. Za koszulki i taśmę klejącą zwrócę pieniądze. Ja też wysyłałam maile do lecznic w piątek - na oślep, bo kompletnie nie znam miasta.

Link to comment
Share on other sites

Chyba codziennie trzeba dzwonić na Marmurową (łódzkie schronisko), bo oni niestety nie robią takiej szybkiej aktualizacji i moi sąsiedzi raz jak zaginął im pies to na drugi dzień dzwonili na Marmurową i nic, a po tygodniu się okazało, ze nie był wprowadzony do systemu i gdyby tam nie pojechała osobiście, to może by tam siedział już do końca życia, a właściciele byliby przekonani, ze nie ma w schronisku. Inna rzecz, że piesek może trafić dopiero po kilku dniach albo nawet dluzej, jak to się nim zainteresuje. Dziś widziałam na Teofilowie wygladem identyczną sunię ale szła z jakąś panią na smyczy i raczej wątpię, żeby to była nasz zguba.M

JEśli jeszcze nikt tego nie zrobił, moge wrzucić na stronę schronisko info w rubryce Zaginął pies jej opis i fotke (szkoda, że nie mamy nic aktualnego)|./

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amica'] Dziś widziałam na Teofilowie wygladem identyczną sunię ale szła z jakąś panią na smyczy i raczej wątpię, żeby to była nasz zguba.M[/QUOTE]
Orany..... szkoda, że nie spytałaś...
A miała zakręcony w kółeczko ogonek???
I czerwoną obrożę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Orany..... szkoda, że nie spytałaś...
A miała zakręcony w kółeczko ogonek???
I czerwoną obrożę?[/QUOTE]
Nie spytałam, bo dopiero teraz weszłam po dłuższej przerwie na dogo, ale codziennie chodzę ta trasę i wszyscy ludzie od psów się tu znają wiec zapytam jak bede wracała z pracy zaprzyjaźnionyxh psiarzy, czy ktos coś wie.
Wrzuciłam plakat małej na swojego facebooka, jestem z Łodzi wiec jest szansa, że moze przy odrobinie szczęścia, ktoś ze znajomych albo znajomy znajomego ją rozpozna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']To ja od razu napisałam ogłoszenie na stronie schroniska. Jest wpisany Żabieniec jako miejsce zaginięcia bo w pierwszej wersji było takie info:roll:. Ale myslę,ze to na tą chwilę jest bez znaczenia...gdyby trafiła na Marmurową,to miałabym info.[/QUOTE]

tez mysle, że bez znaczenia. Najwazniejsze, aby sie znalazła.. Becia gdzie Ty jestes :(

Link to comment
Share on other sites

Mojej sąsiadce pies uciekł wystraszony wystrzałem. Znalazł się po... 48 (czterdziestu ośmiu) w ogródkach piwnych nad Wisła. Jak przebył odległośc z Woli nad Wisłe nigdy sie nie dowiem. Trafił na szczęście na właściciela jednego z ogródków ktory go dokarmiał i psiak mieszkał w ogródku. Sąsiadka cały czas wierzyła że się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawiałam z Koprą. Chodziły z Przyjaciółką po parku ponad 4 godziny! Dziewczyny, jesteście Kochane :loveu: Plakatowały, były w firmie, która zajmuje się utrzymaniem porządku w parku, zaczepiały ludzi. Jedna pani powiedziała, że suczki nie widziała, ale widziała plakat przy aquaparku (czyli jeden z tych, które nalepiliśmy ze Sławkiem). Czyli ludzie plakaty czytają! Były też w lunaparku, ale było już późno i pan stróż siedział w swoim domku, a tam nie ma dzwonka. Dziewczyny powiesiły plakaty na płocie i mają do niego telefon - Kopra miała zadzwonić, powiedzieć, że szukamy psa i wszystkie informacje są na płocie. Jutro będą plakatować dalej...
Nadzieja umiera ostatnia...
Łodzianki - gdzie warto dać ogłoszenie, w sensie w jakiej gazecie, radiu... Co z tą kablówką? Jaka to firma?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...