Jump to content
Dogomania

Łódź - POMOCY - zaginęła Becia w typie jamnika - idą mrozy!!!!!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 847
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dzwoniła Magda, niestety nie ma Beci w schronisku na Marmurowej, obeszli z pracownikiem i... sorry za szybka rozmowa, boksy ocieplane i kwarantanne, Magda zostawila plakat i dowiedziala sie ,ze taka mala sunie to trzymaja tylko w boksach ocieplanych albo w pokoju adm. Natomiast powiedziano jeszcze, ze moze byc w tym schronisku na ul. Kosodrzewiny 56:
[url]http://www.hotelzwierzat.com/kontakt.php[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']dzwoniła Magda, niestety nie ma Beci w schronisku na Marmurowej, obeszli z pracownikiem i... sorry za szybka rozmowa, boksy ocieplane i kwarantanne, Magda zostawila plakat i dowiedziala sie ,ze taka mala sunie to trzymaja tylko w boksach ocieplanych albo w pokoju adm. Natomiast powiedziano jeszcze, ze moze byc w tym schronisku na ul. Kosodrzewiny 56:
[URL]http://www.hotelzwierzat.com/kontakt.php[/URL][/QUOTE]

Madzia juz zadzwonila na Kosodrzewiny a ja wyslalam tam maila z nr czipa, maja sprawdzać czy jest u nich Becia ale w poniedzialek .

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z osobą,która ma kontakt z Kosodrzewiną,nie ma takiej suni,nie kojarzy,ale jeszcze sprawdzi w poniedziałek. Podobno właściciel Lunaparku jest miłośnikiem psów,pewnie kojarzy małą,jak ją widział.
Dziewczyny z Łodzi kto ma najbliżej do Lunaparku,to może podejdzie zapyta. Ja dzisiaj nie mogę,jestem uziemiona,opiekuję się cały dzień wnusiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Rozmawiałam z osobą,która ma kontakt z Kosodrzewiną,nie ma takiej suni,nie kojarzy,ale jeszcze sprawdzi w poniedziałek. Podobno właściciel Lunaparku jest miłośnikiem psów,pewnie kojarzy małą,jak ją widział.
Dziewczyny z Łodzi kto ma najbliżej do Lunaparku,to może podejdzie zapyta. Ja dzisiaj nie mogę,jestem uziemiona,opiekuję się cały dzień wnusiem.[/QUOTE]

Dostalam odpowiedz z Kosodrzewiny cyt."Witam. Już rozmawiałam w sprawie tej suni z kimś z dogomanii. Jest małoprawdopodobne, by sunia do nas trafiła, gdyż nie trafiają do nas zwierzęta z terenu Łodzi, ale sprawdzę jeszcze w poniedziałek.
Pozdrawiam."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Dostalam odpowiedz z Kosodrzewiny cyt."Witam. Już rozmawiałam w sprawie tej suni z kimś z dogomanii. Jest małoprawdopodobne, by sunia do nas trafiła, gdyż nie trafiają do nas zwierzęta z terenu Łodzi, ale sprawdzę jeszcze w poniedziałek.
Pozdrawiam."[/QUOTE]
Tak to ja rozmawiałam.

Link to comment
Share on other sites

Też mnie nie było cały dzień, ale rozmawiałam z Nutusią przez telefon...
Wciąż mam nadzieję, że Becia nie tuła się po tym zimnie, że ktoś dał jej schronienie....
Że nawet jeżeli ktoś nie wpadnie na to, że psiak może mieć czipa (np ktoś starszy), to jak pójdzie z Becią do weta, a gabinety będą powiadomione, to może w ten sposób Niunia się odnajdzie... Oby tylko nie musiała walczyć o przetrwanie w te zimne, krótkie dni i przymrozkowe noce....

Link to comment
Share on other sites

No niestety - cud się nie zdarzył :( Wizyta w schronisku wiele mnie kosztowała - ta psia niedola się nigdy nie skończy - to już lepiej, żeby skończył się świat. Na pocieszenie widziałam, jak jeden fajny psiaczek opuszczał ten przybytek z nową, zapatrzoną w niego rodziną. Jego poprzednik przeżył z tymi ludźmi... 21 lat (też był przygarnięty).
Ze schroniska pojechaliśmy do tego parku - Kopra nas pokierowała - dziękujemy, Madzia! Zanim się spotkaliśmy, weszłam do Aquaparku. W recepcji spytałam czy ktoś nie zgłaszał znalezienia psiaka i zostawiłam plakat. Nie pozwolili mi powiesić wewnątrz ani przy wejściu, ale pozwolili na takim blaszanym płocie. Powiesiliśmy od strony wejścia i od strony parkingu. A potem weszliśmy w ten park. Pierwsza alejka i po horyzont nie widać jej końca :( Poryczałam się z bezsilności - od czego, zacząć - na czym skończyć, skoro każdy bok parku to kilka przystanków tramwajowych czy autobusowych... Zaczęliśmy ze Sławkiem kleić na latarniach i koszach na śmieci, pytaliśmy ludzi z psami i biegaczy (sporo ich tam widać) - bez efektu. Z oddali zobaczyliśmy plac zabaw, więc przeszliśmy przez ulicę z tramwajami!!!!, żeby tam powiesić. Ziąb był niemiłosierny. Ręce nam zgrabiały, wiatr łby urywał, a w tych łbach tylko myśl "gdzie ona jest?" Potem spotkaliśmy się z Koprą, jej TZem i uroczą sunią Tosią. Przekazaliśmy resztę plakatów. Na dziś Magda skrzyknęła się ze swoją przyjaciółką, miały wziąć bodyguarda w postaci sznaucerki olbrzymki Rodziców i pójść plakatować. Przed chwilą nadałam przesyłkę z kolejnymi plakatami i ulotkami, za które bardzo serdecznie dziękuję Ince33. Rozmawiałam też z Magdą i przekazałam informację, żeby koniecznie się skontaktować z właścicielem Lunaparku.
Przy życiu trzyma mnie jedynie myśl, że Becia dała się złapać, ktoś ją zabrał do domu i po prostu nie wpadł na to, że pies może mieć chipa (sama jeszcze 3 lata temu o tym nie wiedziałam). Może też nie korzysta z internetu, jeśli jest to np. starsza osoba... Sama nie wiem. Staram się myśleć pozytywnie, bo co mi pozostaje?... Patrzę na te moje małpiszony niedobre, jak się tulą do grzejników i czuję, gdy się wpychają pod kołdrę i serce mi rozdziera na kawałeczki. Z lasu ją uratowaliśmy i w lesie miałaby skończyć?... :(

Link to comment
Share on other sites

Nutusia głowa do góry ! Postaramy się pomóc.
Kilka dni temu szukałam Józia. Zakończyło się szczęśliwie.
Wierzę, że tym razem też tak będzie.
Pomogły ogłoszenia. Becia dziś może być wszędzie.
Potrzebujemy podpowiedzi, gdzie mamy szukać ?
Od 22 listopada upłynęło sporo czasu :-(
(Nie zdawałam sobie sprawy, że mały piesek może
przemieszczać się z taką prędkością.
Józio po tygodniu był dokładnie na drugim końcu miasta.)
Wydrukowałam plakaty Beci. Będę rozwieszać po całej Łodzi.
Wierzę w ich moc. Ludzie naprawdę reagują.
Dziś pojadę do lecznicy w Konstantynowie Łódzkim
i ,,Pod Koniem" w Łodzi przy ul. Kopernika.
Mieszkam na Retkini, to blisko Lunaparku.
Dodałam Becie na [url]www.cafeanimal.pl[/url]
Mam problem z alegratka.pl Kto pomoże ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...