Jump to content
Dogomania

SKARBONKA dla LABRADORÓW w pilnej potrzebie !!!! POMÓŻ pomagać ....


jolam

Recommended Posts

  • 3 months later...

Prawie labradorka ;) kiedyś Kofeina teraz Megan. Wyciągnięta ze schroniska.Teraz w hoteliku w okolicach Wrocławia. Pod opieką dwóch prywatnych osób.

Ze skarbonki dołożono do transportu 100 zł

Zakupimy też karmę dla dziewczynki.

 

Megan.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
31 minut temu, UlaFeta napisał:

Jolu a w'' czym robisz" labr.info czy jakas fundacja?

samodzielnie ;) najpierw wyciągnęłam sama 3 labki. Ale ostatnio miałam trochę problemów, szukałam pracy.... pomagam teraz chwilowo pojedynczym osobom które wyciągają labki i labkopodobne. Labradory.info poszły własną drogą ;)

Dalej robię ogłoszenia w necie dla labków i nie tylko np. temu https://www.olx.pl/oferta/markus-madry-grzeczny-ladny-porzucony-psiak-szuka-swojego-domu-CID103-IDds8jD.html#8d893688cd;promoted nie labek ale fajny i szuka domu już chyba 2 lata. Jest pod opieką Małgosi ( Kawa, ta uszata wyżej też była pod jej opieką)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, jolam napisał:

samodzielnie ;) najpierw wyciągnęłam sama 3 labki. Ale ostatnio miałam trochę problemów, szukałam pracy.... pomagam teraz chwilowo pojedynczym osobom które wyciągają labki i labkopodobne. Labradory.info poszły własną drogą ;)

To jestes bardzo dzielna kobitka:)A smutki i troski niech ida precz.

A jak Twoj labus?

Powodzenia Jolu:)i wracaj na Dogo,choc juz nie takie jak kiedys.;(((Duzo ludzi odeszlo nna fb.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, UlaFeta napisał:

To jestes bardzo dzielna kobitka:)A smutki i troski niech ida precz.

Powodzenia Jolu:)i wracaj na Dogo,choc juz nie takie jak kiedys.;(((Duzo ludzi odeszlo nna fb.

Uleńko, dziękuję :) smutki i troski już sobie poszły.

Słyszałam, ze dogo się zmieniło i sporo osób odeszło. Ale część super osób zostało np. Ty :) i może dlatego warto wrócić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...