Jump to content
Dogomania

SKARBONKA dla LABRADORÓW w pilnej potrzebie !!!! POMÓŻ pomagać ....


jolam

Recommended Posts

  • 1 month later...

A moje Cudo labradorskie na spacerze wyrwalo sobie pazurek....... chodzi po domu z bandazem na lapince i straszliwie zbolala mina za to na dworzu......pomyka jak sarenka..... :)

Jak czuje się cudo labkowe ? Pewnie już dawno zapomniało o pazurku. Zagoiło się ?

Link to comment
Share on other sites

Kochane, przyszłam z prośba , a moze bardziej z pytaniem.

Załozyłam wątek bardzo, bardzo biednemu psiakowi. Nie wiem jak bardzo jest w typie labradora i czy w ogóle ?

Ale , prosze, błagam, zajrzyjcie do Bruna. To bardzo smutna psia historia :(

Szukamy dla niego pomocy. Wszelakiej. Finansowej na leczenie, czy tez na ewentualny hotel.

Ale najbardziej szukamy mu domu, chocby tymczasowego :(

Czy będziecie w stanie udzielic  Brunowi jakiejs pomocy ?

http://www.dogomania.com/forum/topic/145779-bruno-bardzo-chory-odebrany-z-koszmaru-jesli-tam-wr%C3%B3ci-umrze/

 

 

fa90b68a7b65.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochane, zajrzyjcie, głucha, szczenna labradorka w potrzebie :(

 

Kopiuje z fb, ale nie potrafie wstawic zdjęcia:

https://www.facebook.com/events/783325235095032/

 

Patrol policji zauwazyl psa lezacego na ulicy ....Saba jest starszą sunia ,szczenną , chodzi po kojcu zrezygnowana , nie reaguje na głos , macha tylko słabo ogonkiem jak sie ja głaszcze , wygłodniała, skołowana jest bardzo słaba z powodu wycieńczenia i ciązy w , na dzien dzisiejszy zabezpieczona , jutro wet i hotelik , nie mozemy zostawic jej w kojcu .. prosimy o pomoc dla Saby

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Rufi jak się "przeforsuje" niestety też kuleje. Wtedy zastrzyki. A wspomagająco - Arthrofos albo Arthroflex.

Niestety, laby już tak mają.

Moja "sierota" ostatnio się potknęła, zaryła mordką w beton. Chciał odskoczyć bo go "zaatakował" mały piesek. Tydzień kulał. Trzy zastrzyki p-bólowe i p-zapalne i przeszło.

Aimez_moi rozgrzewaj mu łapkę np. przykryj kocykiem.

Labka mojej koleżanki nadwyrężyła sobie łapkę na śniegu. Pomogło smarowanie maścią rozgrzewającą, owinięcie bandażem i wygrzewanie. Ale to takie skrajne. Wygrzewanie kocykiem może pomóc.

Buziaki dla Waszych labiszonów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...