Jump to content
Dogomania

Staruszek Sachem oddany po 12 latach przyjaźni do schroniska [DONek]


pawel11

Recommended Posts

jest mi cholernie przykro.....tak strasznie i szczerze!!
miejmy nadzieje, że Sachem poszedł do lepszego dla niego świata....

MADZIU Tobie należą się największe podziękowania -zaopiekowałaś się biedakiem i daliście mu własny ciepły kąt w ostatnich dniach jego życia....

nie mogę o tym przestać myśleć

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Nie umiem sobie tego jakoś poukładać,chociaż wiem,ze może to najlepsze co teraz mogło go spotkać.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Bo w koncu nie cierpi po stracie własnego człowieka.Bo istnieje szansa,ze za jakiś czas znów będą razem.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Wierny,kochający Sachem i Jego Pan.

[img]http://www.rainbowbridge.com/Images/Gate_pics/RB_Poem_Gate.jpg[/img][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Mia, ja też jeszcze raz dziekuję Wam bardzo za wszystko, co zrobiliście.
To wspaniałe, jesteście wspaniałymi Ludźmi!!!

Siedzię i ryczę, w pracy :( :( :(

Sachemku Kochany! życzę Ci wspaniałego życia na Tęczowym Moście.
I mam nadzieję, że znajdziesz tam kochającego Ludzia, bo Twój "pan" zdecydowanie nie zasłużył, żeby tam kiedykolwiek znaleźć się razem z Tobą

[*]

Link to comment
Share on other sites

Spij spokojnie piesku - juz w lepszym niz ten swiecie. Drodzy Panstwo daliscie temu psu tyle milosci! Jak to dorze, ze jestescie! Odszedl otoczony Wasza miloscia i to chyba jedyne pocieszenie w jego smutnej historii. Jestescie ludzmi, ktorzy dla mnie zasluguja na najwyzsze uznanie! Jestescie po prostu WIELCY

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A ja juz nie potrafie czuc nic więcej poza nienawiścia do tych ścierw ludzkich.Przepraszam Mia ale nie mogłem inaczej napisać.Jednocześnie wspólczuję Ci,że masz taką .............w sąsiedztwie i musisz na to g....o spoglądać.Ja bym chyba nie zdzierżył.
.Dziękuje Tobie i Wszystkim Wspanialym Ludziom,którzy pochylili się nad Sachemem :-(

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci Mia za to, że Ty i Twój mąż byliście przy nim w tej ostatniej drodze...

Odszedł w ciepłym domu, kochany, pamiętany.

Bez Was odszedłby w schronisku, za kratami, zupełnie sam.

Biegaj szczęśliwy po łąkach za Tęczowym Mostem Sachemku.
Będzie nam Cię brakować :(

Link to comment
Share on other sites

Tak strasznie mi smutno [SIZE=3]...[/SIZE] :(:(:(
Po raz kolejny ziścił się ten sam czarny scenariusz: pies w beznadziejnej z pozoru sytuacji zostaje w ostatniej chwili uratowany, zyskuje sympatię wielu osób, które gotowe są pomagać, zdarza się cud - szansa na prawdziwy dom...
I właśnie w takim momencie, u progu nowego, lepszego życia psiak odchodzi za TM. Nie umiem się z tym pogodzić :shake:

[B]Sachem[/B], śpij spokojnie piesku :candle:
Teraz już jesteś spokojny ...

[B]Mia85k[/B], dziękuję ...:loveu:
Przykro mi, że w Twoim stanie musiałaś przez to przejść :shake: :calus:

Link to comment
Share on other sites

W głowie się nie mieści...Sachemku....Tak mi przykro :-(. Wyć się chce!
Właśnie teraz, gdy wszystko zaczynało się układać.... Biedny nie potrafił zrozumieć, dlaczego go oddano do schronu... przecież tak ich kochał..... Te Jego smutne oczy....
Mia, bardzo Wam współczuję - okazaliście Sachemowi tyle serca, daliście miłość, której nie miał w swoim domu, daliście ciepło, chcieliście dla niego jak najlepiej... Dzięki Wam odszedł kochany a nie samotny w zimnym schronowym boksie...
Sachemku mam nadzieję, że teraz jesteś zdrowy, szczęśliwy i spokojny...
[*]

Link to comment
Share on other sites

Strasznie żal:-(:-( Sachemku
[*] pokochało Cię wiele wspaniałych osób a zabił brak miłości lub chociażby odrobiny empatii tych, którzy winni Ci byli opiekę...
Biegaj wolny po tęczowych łąkach, mam nadzieję, że miłości tam nie brakuje... ostatnio mój 6letni syn pytał czy nasz Ponuś
[*] ma w niebie kogoś kto się nim dobrze opiekuje...mam taką nadzieję...
Mia85k współczuję:-(:calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...