Jump to content
Dogomania

Bombat umarł, Gryzia-mizia zostaje.


Dżdżowniś

Recommended Posts

Gryzia-Mizia ok roczna sunia została znaleziona przez koleżanki znajomej w parku na woli. Przez tydzień dziewczyny wracajac do domu wieczorem widziały małą psinkę chodzącą między drzewami i biegającą za każdym przechodzącym alejkami.W końcu jedna poszła za nią żeby zobaczyć dokąd psinka się udaje i zobaczyła jak ta chowa się do kupy usypanej z liści i mości do spania. Zabrała ją natychmiast do domu. Przez kolejne prawie 3tyg szukały właściciela. Szukały ogłoszeń, same wieszały. Kompletnie nikt się nie odezwał. Niestety z racji że dziewczyny wynajmują mieszkanie i już posiadają 2koty musiały w tempie natychmiast sunię gdzieś umieścić. Właścicielka mieszkania postawiła sprawę jasno albo kolejne zwierzę albo wyprowadzka i tak sunia trafiła do mnie. Jest prześliczna, urocza żeszok ma przodozgryz jak boksery (: Mega kontaktowa, straszna z niej przytulicha. Waży 7,5 kg i niestety jest zapłodniona. Wetka nie pozostawiła cienia watpliwości mimo że tego na pierwszy rzut oka nie widać. Za to można zobaczyć jak pochłania papu. Najwyraźniej pierwsza cieczka i suni się pozbyto. Myślę że gdyby uciekła to by jej jednak ktoś szukał. Teraz najważniejsze żeby ją jak najszybciej wysterylizować
Zbieram na szybką sterylke. Kto pomoże ?

Zdjęcia str 4, 7,8

5i5AU.jpg
STz8Q.jpg
5ZQQK.jpg

Sterylizacja aborcyjna zrobiona.
jUUra.jpg
kLuKuwV.jpg

Bazarek b-b------------------52,40 zł
nn----------------------------20,00 zł
Bazarek b-b------------------50,00 zł
---------------------------------------
Podsumowanie--------------122,40 zł
---------------------------------------
Minus
Uczulenie wizyta--------------55,00 zł
Kubraczek wtatara------------20,00 zł
----------------------------------------

Podsumowanie----------------75,00

----------------------------------------
Jest---------------------------52,40 zł
Urine-off x2-----------------36,00zł
karma------------------------80,00zł
--------------------------------------------
--------------------------------64,00zł minus
Moj bazarek------------------70,00zł
karma------------------------100,00zł
-----------------------------------------------
--------------------------------30,00zł minus
teresaa118-----------------100,00zł--------bardzo dziękuje
bazarek----------------------54,50zł




 

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tak wyglada szczenka ((: Andrzej ją tak nazywa, w świetle dziennym.

[IMG]http://i.imgur.com/DUvDs.jpg[/IMG]
[IMG]http://i.imgur.com/pVXWD.jpg[/IMG]
[IMG]http://i.imgur.com/dA58q.jpg[/IMG]
[IMG]http://i.imgur.com/iW0rL.jpg[/IMG]
[IMG]http://i.imgur.com/ZP8r8.jpg[/IMG]

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

Spróbuj podzwonić po fundacjach, kilka z nich dostaje dofinansowanie z miasta . Popytaj w Biurze Ochrony Środowiska tel. 22 862-29-76, ze znanych mi fundacji skontaktuj się z Mazowiecką Fundacją Opieki nad Zwierzętami tel. 661-029-058 , 22 823-01-72. Sterylizowali kilka moiich znalezionych suczek i to całkiem za darmo. Ostatnio niestety chcą jakąś dopłatę 50 klub 100 zł, może z racji końca roku bo fundusze się kończą ale to i tak mniej niż normalnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zefirek2']Spróbuj podzwonić po fundacjach, kilka z nich dostaje dofinansowanie z miasta . Popytaj w Biurze Ochrony Środowiska tel. 22 862-29-76, ze znanych mi fundacji skontaktuj się z Mazowiecką Fundacją Opieki nad Zwierzętami tel. 661-029-058 , 22 823-01-72. Sterylizowali kilka moiich znalezionych suczek i to całkiem za darmo. Ostatnio niestety chcą jakąś dopłatę 50 klub 100 zł, może z racji końca roku bo fundusze się kończą ale to i tak mniej niż normalnie.[/QUOTE]

Moja droga. Miasto tnie dotacje jak tylko może. Fundacje dostaja pieniądze które starczają im zazwyczaj do wakacji i to też nie wszystkim.Wczoraj wydałam majątek na telefon.Mogłam dorzucić do sterylki ((: Dobiłam się dziś do Koterii:/ 120zł za małą wezmą + badanie krwi i najlepiej USG.


[quote name='Kara.']Melduję się:lol: Ona tak patrzy w aparat czy machałaś jej czymś przed nosem:cool3:[/QUOTE]

Ona tak patrzy sama z siebie ((:

[COLOR=#222222][FONT=Times New Roman][quote name='arabiansaneta']Ale słodka i zabawnie umaszczona! Na szczęście są jeszcze przyzwoite właścicielki mieszkań - ja też wynajmuję i moja nie ma nic przeciwko Madzi.[/QUOTE]

Ja też wynajmowałam mieszkanie i miałam 2 koty i psa i właścicielce w ogóle to nie przeszkadzało. Babsku od dziewczyn psina przeszkadzała. Może lubi koty a psów nie, bo do tego stopnia była zła, jak się tylko dowiedziała że pies jest w domu że zaczęła dzwonić do nich właściwie codziennie, pytając czy ją już komuś oddały. Powinny w miarę możliwośći wynieść się od niej. Mieszkań jest dużo do wynajęcia i za dobą cenę. Dziś baba czepia się o psa jutro będzie jej przeszkadzać cokolwiek, a po co sobie nerwy szarpać z głupią włąścicielką.[/FONT][/COLOR]


[quote name='malagos']Dżdżowniś, a pokaż ją Korze z Palucha (nick: Kora), moze ktoś jej szuka?[/QUOTE]
Dziewczyno Ja też jestem "z palucha " (: Nie ma nawet pół ogłoszenia że taki piesek zaginął u Kory również.

[quote name='b-b']Jest urocza:)
Postaram się zrobić dla małej bazarek ale gdzieś za tydzień :/
Prosimy o więcej zdjęć i to w świetle dziennym aby ładnie było widać jej śliczne umaszczenie:)[/QUOTE]

A nie pisałam (:? Zrobie foty i wrzuce. Umaszczenie ma bardzo specyficzne. W ogóle jest taka mega orginalna.

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

Poproś skarpetę sterylkową. Ja wpłacam regularniw i dawno nie korzystałam z ich dofinansowania i przez najbliższe 2 - 3 miesiące nie będę korzystać, więc powołaj sie na mnie.
Nie ma co czekać, trzeba ją ciachać , bo jak wyliczyłam , to ma niewiele czasu do porodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Poproś skarpetę sterylkową. Ja wpłacam regularniw i dawno nie korzystałam z ich dofinansowania i przez najbliższe 2 - 3 miesiące nie będę korzystać, więc powołaj sie na mnie.
Nie ma co czekać, trzeba ją ciachać , bo jak wyliczyłam , to ma niewiele czasu do porodu.[/QUOTE]

Poker czy to to?

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-%21-Tymczasowe-konto/page197?highlight=skarpeta+sterylkowa[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Tak, to ten link

Rany jaka cudna dziewczyna, na pewno znajdzie domek z ogłoszeń!
A jej historia podobna do historii mojej Werci - też ją wyrzucili bo była w ciąży. I mieszkała pod mostem moja słodka:) I też miała sterylkę aborcyjną:([/QUOTE]

Dzięki.
Ona już miała domek zaklepany tylko że Ja jej w takim stanie przecież nie oddam.Babka czekać nie chciała i wzieła sunię od koleżanki.i nawet lepiej, bo w sumie mogła coś wspomóc a nie kręcić nosem. a przy takim nastawieniu to tylko mam nadzieję że tamtej nie odda bo coś jej nagle nie przypasuje. Ewka od adopcji już ma jej foty.
Tak, bezmyślniakom najlpiej problem wywalić na ulicę. Kurde jak mnie to wkur**a.
Zaraz napiszę na wątku skarpety.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zadzwoniła kumpela która Gryzię wczoraj przytulała.Tak jej się podoba że kombinuje gdzie by tu ją jak najbliżej siebie umieścić( (: Ale coś czuje że złapała odjazd na nią. Dopiero co sama miała 3sunie. Jedna starunia umarła została 14-latka i 4- letnia jamniorka, znajda też z parku wolskiego (: Miejscówa najwyraźniej dość popularna dla wyrzucających zwierzęta na bruk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agawa9']Dżdżowniś-zostały Ci jeszcze chyba te pierdołki ode mnie, co na Gmosiowe bazarki były?? Nie mam nic przeciwko, żeby wykorzystać je na tą ślicznotkę
btw-na tym drugim zdjęciu to ona mi przypomina kota ze Shreka w tej wiadomej scenie ;)[/QUOTE]
Jeszcze mam kilka. część po kumpelach wspomagających dziabągi poszło poza forum i wspomogły Bombe za Ci bardzo dziękuje/ mam nadzieję że się nie gniewasz ze teraz piszę ale zobacz jak Ja działam od ix czasu jak zombi dosłownie. Dziś, wczoraj kurde wyszłam na 9.00 spałam 4godziny bo... psy , koty i Andrzej wrócił o 5-tej. Poszłam do pracy porozwozić papiery i załatwić inne pierdety,a w między zcasie bryknęłam na protest przeciw GMO gdzie / nikt o tym nie wie/ chyba że mnie w TV przylukają z roboty ale chugons z tym ((: po czym wróciłam do pracy i wróciłam do domu o : ) ) 0.30 i wyszłam z psami i zaraz się pzrewróccę. Dziś mogę pospać do 11-stej . Prubuje zmontowac bazarek od 3mc? Prawda jest taka że nie mam siły.Chcę się z tego *******nika mieszkaniowego wyprowadzić z moim stadem i postawiłam sobie wysoko poprzeczkę kurde Pisałam na Gmosiowym o tym/ Cśs kosztem czegoś. Na Bombatka brachol mi ksiązki sprzedaje na allegro co jakiś czas. Musiałam wyrobnika zatrudnić (: Teraz ta sunia.Poproszę moze którąś z ciotek o robienie bazarków czasowo dla bezdomniaków u mnie bo szkoda zeby fanty się marnowały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']I co ze sterylką? Skarpeta coś dołoży ?[/QUOT/]

Dostałam info że zapałci 100% ale najpierw Ja muszę wyłozyć. Taka dostałam odp./ Bardzo dziękuje Gryzia - Mizia za protekcie ciotki (: Natomiast potrzebuję Twoje imię i nazwisko do " opisu" jako stałej deklarowiczki zgłaszajacej sunię. Biurokracja czai się wszędzie (:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Jeszcze mam kilka. część po kumpelach wspomagających dziabągi poszło poza forum i wspomogły Bombe za Ci bardzo dziękuje/ mam nadzieję że się nie gniewasz .[/QUOTE]

Nie-oczywiście, że się nie gniewam ;) no coś Ty Dżdżowniś. Jeśli przydało się na psiaki w potrzebie to wsio jest oki
BTW-wyśpij się dziewczyno w końcu, bo padniesz i pożytku dzieciaki z Cb nie będą mieć żadnego. Ja się tylko boję, że jak zmienisz chatkę na ciut większą to dasz się zapsić i zakocić na przysłowiowy ament :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agawa9']Nie-oczywiście, że się nie gniewam ;) no coś Ty Dżdżowniś. Jeśli przydało się na psiaki w potrzebie to wsio jest okiBTW-wyśpij się dziewczyno w końcu, bo padniesz i pożytku dzieciaki z Cb nie będą mieć żadnego. Ja się tylko boję, że jak zmienisz chatkę na ciut większą to dasz się zapsić i zakocić na przysłowiowy ament :evil_lol:[/QUOTE]No dzięki , dzięki ( (: ale i Zygi zyska na zmianie bo wreszcie po śmierci Zofii będę mogłą doadoptować jakąś kocią bidulkę jako towarzyszkę dla niej. Teraz siedzi przy tych psach zupełnie sama i widać że jednak przygryzłaby się z kimś ze swojego rodzaju a tak to tylko psy mi tłucze ( (:Dobrze ża do roboty przyszła nowa laska. Teraz to mogę wychodzić gdzie mi się chce a tak byłam przykuta do miejsca. Kurde jak sie człowiek odzwyczai od takiego siedzenia to ma taką męczarnie i wkurza żeszok((: No i dziabągi prawie same.ale nie nażekam, nie nażekam. Teraz moje 2 kumpele straciły prace i na pewno takich znajomych będę miała więcej. Tak że wolę mieć orke w pracy którą mam niż nie mieć jej w ogóle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...