Jump to content
Dogomania

Bombat umarł, Gryzia-mizia zostaje.


Dżdżowniś

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poleconym poproszę.;)

Moja Mama by chyba szału dostała na ich widok. Ale chłopa przekonać nie może. Twierdzi, że nie chce, ale ja sądzę że po odejściu kolejno dwóch psiaków nie ma po prostu odwagi zaryzykować.

Ja z kolei choruję od lat na maltanka. Ale ostatnie szare komórki jeszcze się czasem odezwą:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Skąd Ty je bierzesz [URL]http://i.imgur.com/4GVQebn.jpg[/URL] :D[/QUOTE]

Z interwencji, z interwencji.Myślisz ze jak mnie nie ma na dogo, to co robie oprócz usiłowania wydostania sie na powierzchnię z długow przy rozpoczętej działalności robie.Kurna siedze ze stadem psów i szukam im domów (((((:
Kurna te dwa mi dały tak do wiwatu żeszok trzy dni z życiorysu wyjęte.Znowu opierniczone kable itp itd Ledwo jedne jadą do domu ,to sie kolejne pojawiają.Fabryki nie śpią moja droga to i my zasypiać nie możemy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Tak Pacicia została. Nie mogłam oddać zwierzaczka, który się ode mnie nie odlepiał. Ona mi tak ufa żeszok, i wyobraź sobie, że nie urosła. Tzn jest większa niż była ale przez leki i niedożywienie mając już półtora roku waży ok 2kg i jest ogólnie drobna ale wielkiego, kociego ducha. Gryźka tak siada. Zupełnie dziwnie można powiedzieć, że na tyłku z nogami do góry :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...