Jump to content
Dogomania

uratowany 7 letni Władzio - poznaj jego metamorfozę i POMÓŻ znależć dom


kama210

Recommended Posts

Dzieki serdeczne.:oops:6-7lat?Mysle ze ma wiecej.Ta fota mnie rozwalila:lol:

[url]http://img834.imageshack.us/img834/7207/44541598.jpg[/url]

Jak On sie tam wpasowal na ta pufe:crazyeye:Kochany Wladeczek:loveu:

A bylo tak

[url]https://lh4.googleusercontent.com/-vXbUxZwe_Oo/ULlVa-kPLPI/AAAAAAAABOA/yxDMlSevYak/s512/DSC_0261.jpg[/url]

Jak te Starunki sie zmieniaja w domach,przy czlowieku.Lat im ubywa..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 726
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już jestesmy po wizycie u okulisty. Doktor Garncarz powiedział, ze mam się odczepić od oczu Władzia, bo on daje psu max. 6 lat. Zero zaćmy, a jedynie zabliźniona rozerwana dolna powieka. Zrosło to się niefajnie i teraz podrażnia gałkę oczną. Pan Doktor powiedział, że ropienie to też efekt też drażniącej powieki. Władzio dostał dwa rodzaje kropli i potem będzie musiał przyjmować sztuczne łzy, żeby nie było tarcia o oko.

Link to comment
Share on other sites

No śmieszny jest kombinator. Spanie na pufie, to mało:) Władzio pakuje się w nocy do łóżka.;)

Wychodzimy na kilka krótkich spacerów, ale psy szybko chcą wracać do domu. Siedzimy w domu i się grzejemy. Władzio jedzie z nami na Wigilię do Warszawy. Całe Święta spędzimy w domu.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=arial][COLOR=#333333]Władysław Wspaniały spędził Wigilię w Warszawie. Wrażeń miał co nie miara. Oprócz jazdy samochodem, Władzio musiał się zmierzyć z wejściem do klatki w bloku, potem jazda windą, nowi ludzie i nowe miejsce. Nie napiszę, że wszystko znosił, ze stoickim spokojem, ale poradził sobie. Winda przestała być straszna po trzecim zapoznaniu. Władzio w końcu się wyluzował i przyszedł do nas-całą Wigilię przeleżał przytulony do naszych nóg. Sąsiadka, która nas spotkała na spacerze też od razu stwierdziła, że Władzio to biedny staruszek. Bardzo była zdziwiona, że to pies dorosły, wcale nie stary, tylko bardzo zniszczony. Niestety Władzio reaguje na jazdę samochodem wymiotami.[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Aimez_moi, dzieki za pamięć, ale ja sie niepokoję, bo prawie wszyscy zapomnieli o Władysławie. A ja nie mam już weny, co pisać, bo Władek fajnie się otwiera, dzisiaj Paniom z Ostatniej Szansy w końcu się pokazał. Bo oczywiście była akcja-"jestę konarem", czyli leżymy i nawet nie spojrzymy na Panią Agnieszkę, co chce mnie sfocić. Pani Agnieszka nie żywiła żadnej urazy do Władzia i przyjedzie, przy okazji go sfocić przy świetle dziennym. Władzio radosnie gania koty, robi się coraz bardziej pewny siebie. Nie zapominajcie o Władziu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...