Jump to content
Dogomania

uratowany 7 letni Władzio - poznaj jego metamorfozę i POMÓŻ znależć dom


kama210

Recommended Posts

  • Replies 726
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy znalazł się ktoś kto zrobi bazarek?
Od mojej deklaracji oddania fantów mija obecnie bity tydzień a chętnego na horyzoncie jak nie było, tak nie ma. Wszyscy czekają na deklaracje i w międzyczasie wtrącają że przydałby się bazarek a tymczasem osoby które chętnie oddadzą fanty są ignorowane i giną gdzieś wśród postów podrzucających i hopkających wątek. Myślałam że chociaż trochę pomogę temu psu oddając rzeczy a pieniądze na DT z tego co wiem są potrzebne TERAZ a nie 'jak poszukamy chętnego', bo równie dobrze można to tak ciągnąć jeszcze pół roku..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']Czy znalazł się ktoś kto zrobi bazarek?
Od mojej deklaracji oddania fantów mija obecnie bity tydzień a chętnego na horyzoncie jak nie było, tak nie ma. Wszyscy czekają na deklaracje i w międzyczasie wtrącają że przydałby się bazarek a tymczasem osoby które chętnie oddadzą fanty są ignorowane i giną gdzieś wśród postów podrzucających i hopkających wątek. Myślałam że chociaż trochę pomogę temu psu oddając rzeczy a pieniądze na DT z tego co wiem są potrzebne TERAZ a nie 'jak poszukamy chętnego', bo równie dobrze można to tak ciągnąć jeszcze pół roku..[/QUOTE]

niestety z bzarkami jest tak że nie ma za dużo chętnych do robienia ..

j mam do zrobienia 3 bazarki ...3 pudła czekają ..a niestety w Szydłowcu oprócz zapierdzielania w psich sprawach mam rolę głównej bazarkowej bo innych chętnych nie ma

czt te fanty masz możlwość wysłać do kogoś?

a nie dasz rady zrobic zdjęć i opisów?
ja np. wystawię bazarek i bede pilnowała ... bo nie dam rady obecnie wszystkiego związanego z bazarkiem zrobić sama ...
zresztą mam popsuty aparat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']I jak wizyta u weta?Odbyla sie?[/QUOTE]

hmmm .monika tu nie wstawiła ..wiec wstawiam jej info z wczoraj


[QUOTE]U Władzia wszystko dobrze. Docenia chłopak możliwość przebywania z ludźmi w domu. Przychodzi do pokoju, kładzie się koło nas i śpi. Na dworze bacznie obserwuje inne psy i jest zainteresowany, kiedy one się kotłują w zabawie. Kilka razy ogonek był w górze i Władzio wyglądał jak zwyczajny, domowy pies, którego nic złego w życiu nie spotkało. Władzio już wie, że trzeba pędzić jak tylko zaczyna się ruch koło kuchni. Będzie jedzenie:)! Chłopak je 3 razy dziennie i tak na prawdę cała dawka wychodzi bardzo duża, jak na takiego średniaka, ale chcę, żeby nabrał tężyzny i nie wyglądał jak nieszczęście. Dzisiaj byliśmy u weterynarza. Nie stwierdził on nic niepokojącego w stanie psa, ale uprzedził, ze pewni będziemy dopiero po otrzymaniu badania krwi. Władzio wita nas machaniem ogona, kiedy wchodzimy do domu i to nawet, jak wychodzimy na 5 min.

[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Moja oferta była oczywiście aktualna, ale wczesniej rozmawiałam z Kamą o ilości kilometrów do przejechania. Jasne, że rozumiem - trzeba wybrać najlepszy dt dla psa ( chodzi i o cenę ale również o możliwość dojazdu i późniejszych wizyt u przekazanego psa.

Trzymaj się Władeczku !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama210']niestety z bzarkami jest tak że nie ma za dużo chętnych do robienia ..

j mam do zrobienia 3 bazarki ...3 pudła czekają ..a niestety w Szydłowcu oprócz zapierdzielania w psich sprawach mam rolę głównej bazarkowej bo innych chętnych nie ma

czt te fanty masz możlwość wysłać do kogoś?

a nie dasz rady zrobic zdjęć i opisów?
ja np. wystawię bazarek i bede pilnowała ... bo nie dam rady obecnie wszystkiego związanego z bazarkiem zrobić sama ...
zresztą mam popsuty aparat[/QUOTE]


Mogę zrobić zdjęcia i opisy i wysłać komuś rzeczy i podesłać na maila te zdj i opisy ale niestety nie mogę zrobić całego bazarku bo na dogo jestem okazjonalnie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Super!Znalazlam osobe ktora wystawi bazarek,ale po nowym roku.Wlasnie dzis wyjechala i wroci 31 grudnia.Czy tak moze byc?[/QUOTE]


Melduję się ;)
Tak naprawdę bazarek mogę wystawić, jak już będę miała zdjęcia i opisy, rzeczy mogą do mnie dojść w międzyczasie, wysyłki zrobię po prostu po Nowym Roku, tyle, że uzupełniać będę dopiero póóóóóóźnym wieczorkiem, bo tak będę wracać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Melduję się ;)
Tak naprawdę bazarek mogę wystawić, jak już będę miała zdjęcia i opisy, rzeczy mogą do mnie dojść w międzyczasie, wysyłki zrobię po prostu po Nowym Roku, tyle, że uzupełniać będę dopiero póóóóóóźnym wieczorkiem, bo tak będę wracać.[/QUOTE]

Poproszę maila na pw, niedługo opisy i reszta będą gotowe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Moja oferta była oczywiście aktualna, ale wczesniej rozmawiałam z Kamą o ilości kilometrów do przejechania. Jasne, że rozumiem - trzeba wybrać najlepszy dt dla psa ( chodzi i o cenę ale również o możliwość dojazdu i późniejszych wizyt u przekazanego psa.

Trzymaj się Władeczku !!!!!!!!![/QUOTE]

bedziemy w kontkcie .. dzieki wielkie za obecność u Wladka .. a Twój Dt znając życie tez wykorzystamy ... moze w koncu kiedyś bedzie okazja jakiegoś transportu w Twoją stronę .. u nas wiele psów potrzebuje takiej pomocy ..

[quote name='pikola']Super!Znalazlam osobe ktora wystawi bazarek,ale po nowym roku.Wlasnie dzis wyjechala i wroci 31 grudnia.Czy tak moze byc?[/QUOTE]

super ...

dzieki paaulina :)


infp od Monki :

[QUOTE][B]Niestety dzisiaj muszę się na Władzia poskarżyć. Otóż, Władzio dostaje rogów i warczy na niektóre psy. Drugi dziadek-Krecik, który z nami mieszka przełamał się i w końcu podchodzi, żeby go pogłaskać, a wtedy Władzio szczerzy zęby i strasznie warczy. Poza tym nie chce schodzić z łóżka. Potrafi też wygonić innego psa z fotela. Stoi przed psem i burczy. W końcu dostaje, co chce-pies schodzi z fotela, a Władzio zadowolony się ładuje. Wydaje mi się więc, że Władzio trochę ściemniał jak wyglądał tak żałośnie z tej budy:)[/B]

[/QUOTE]

wyniki sa juz u weta .. Monika musie jechac je odebrać .. mieli umowę że jak bedzie cos nie tak to bedzie dzwonił z alarmem .. wiec chyba wszystko w miarę ok ...

Link to comment
Share on other sites

Jutro siadam, wgrywam fotki Władzia. Proszę nie bić, że nie ma częstych informacji o Władziu. Chociaż może potrzeba jakiegoś kopa na rozpęd;)

A Władzio na prawdę się rozkokosił. Wyłażą mu te czochry z pupy, więc wygląda lepiej. Apetyt ma niesamowity. Jak go zganiam z łóżka, to mówię, Władzio złaź, już! A on robi smutną minę i podaje jedną łapkę, potem drugą, albo dwiema prosi: Nie wyganiaj, nie wygaaaniaj:) I jeszcze z ostatniej chwili: Władzio chodzi po działce bez smyczy. Chodzi, to za dużo powiedziane. Zrobi co swoje, a potem koczuje przy drzwiach. Pogodę mamy paskudną, więc i psom nie chce się spacerować.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1386/30812188.jpg[/IMG]

[IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7207/44541598.jpg[/IMG]

[IMG]http://img203.imageshack.us/img203/8818/85488072.jpg[/IMG]

Władzio pierniczy, na podłodze spać nie lubi:)

Jutro mamy wizytę u Doktora Garncarza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...