Jump to content
Dogomania

uratowany 7 letni Władzio - poznaj jego metamorfozę i POMÓŻ znależć dom


kama210

Recommended Posts

  • Replies 726
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzieki za ogarnianie tematu ..

tak jak pisąłam na naszym wątku głównym nie jestem w stanie ogarniąć tego wszystkiego co sie tu dzieje z psami na miejscu ..

i ten watek złożyłm na prośbę pikoli bo ujął ja ten psiak ...

jezeli sie czesto nie pokazuję to prosze tego nie miec z złe ..


pikola moze koordynowc ten temat ????



................. puszki możn kupić - poprosić pracownika mogę by były tylko dla niego - ale czy będzie mu regularnie dawał tak jak np. obieca - to NIE WIEM ... porozmawaim z nim ..

ja nie jestem w stanie jedzic tam codziennie i go karmić ..


w ogóle jak ogarnę temat szczeniaków to zajmę sie nim bardziej -

po I wyrowdzę go - tzn. spróbuję go wyprowadzić z kojca na wybieg ... ak ud sie go wyciągnąć z tej budy

po II= zajrze mu dokładniej z pysk - jak z tymi jego zębami ..


jezeli chodzi o leczenie tej skóry to żeby z nim jechać do radomia do weta - zeskrobina, morfologia - na to potrzeba - nie iwem - tak około 150 zł ... ale nie mam pojęcia ile dokładnie


i teraz pytanie - czy leczyć go ..a jk wyjedzie do Pabianic to kasa wydana zostanie a i tak pies zniknie spod naszej "opieki"

płatny hotelik -
jest domowy hotelik pod Warszawą .. sprwdzony .. nie wiem ile by było za niego ..około 300 zł chyb

ALEtrzeba sie liczyc ze pies nie jest urodziwy , tez stary i moze siedzieć i siedzieć ...

a wiadomo jak jest z deklaracjami ..z czasem się wykruszają ..

JA NIE WEZMĘ ZA TO ODOWIEDZIALNOŚCI ... mam na utrzymaniu klarę - co miesiąć nadrabiam bazarkami brakująca kwotę ...


ciezka sprawa ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama210']dzieki za ogarnianie tematu ..

tak jak pisąłam na naszym wątku głównym nie jestem w stanie ogarniąć tego wszystkiego co sie tu dzieje z psami na miejscu ..

i ten watek złożyłm na prośbę pikoli bo ujął ja ten psiak ...

jezeli sie czesto nie pokazuję to prosze tego nie miec z złe ..


pikola moze koordynowc ten temat ????



................. puszki możn kupić - poprosić pracownika mogę by były tylko dla niego - ale czy będzie mu regularnie dawał tak jak np. obieca - to NIE WIEM ... porozmawaim z nim ..

ja nie jestem w stanie jedzic tam codziennie i go karmić ..


w ogóle jak ogarnę temat szczeniaków to zajmę sie nim bardziej -

po I wyrowdzę go - tzn. spróbuję go wyprowadzić z kojca na wybieg ... ak ud sie go wyciągnąć z tej budy

po II= zajrze mu dokładniej z pysk - jak z tymi jego zębami ..


jezeli chodzi o leczenie tej skóry to żeby z nim jechać do radomia do weta - zeskrobina, morfologia - na to potrzeba - nie iwem - tak około 150 zł ... ale nie mam pojęcia ile dokładnie


i teraz pytanie - czy leczyć go ..a jk wyjedzie do Pabianic to kasa wydana zostanie a i tak pies zniknie spod naszej "opieki"

płatny hotelik -
jest domowy hotelik pod Warszawą .. sprwdzony .. nie wiem ile by było za niego ..około 300 zł chyb

ALEtrzeba sie liczyc ze pies nie jest urodziwy , tez stary i moze siedzieć i siedzieć ...

a wiadomo jak jest z deklaracjami ..z czasem się wykruszają ..

JA NIE WEZMĘ ZA TO ODOWIEDZIALNOŚCI ... mam na utrzymaniu klarę - co miesiąć nadrabiam bazarkami brakująca kwotę ...


ciezka sprawa ..[/QUOTE]
Zbierajmy deklaracje. Bazarkami można wiele nadrobić.
Trzeba mu zrobić FB, ja nie umiem, niestety...
Szkoda biedaka , tyle już wycierpiał...Ten hotelik warto spytać, może ciut opuści.
Ja już dają 150 zł jednorazowo- na początek, rozsyłajmy apelujmy,damy radę. To taki wzruszający piesek, ludzie pomogą.

Link to comment
Share on other sites

Kochani bardzo dziekuje za kazda pomoc Dziadziowi:loveu:Prosze nazwijmy Go jakos..

Ewu kochana jesli bys mogla pomoc rozsylac,byloby lzej..
Kama podaj Wszystkim co dekl.nr.konta i mnie rowniez.Ja dalej bede wysylac jak juz bede miala tym co zadekl.pomoc Staruszkowi.

To co ,sprobujemy zebrac na Dt?U Michelle mialby wspaniale,ale jeszcze dojazd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Kochani bardzo dziekuje za kazda pomoc Dziadziowi:loveu:Prosze nazwijmy Go jakos..

Ewu kochana jesli bys mogla pomoc rozsylac,byloby lzej..
Kama podaj Wszystkim co dekl.nr.konta i mnie rowniez.Ja dalej bede wysylac jak juz bede miala tym co zadekl.pomoc Staruszkowi.

To co ,sprobujemy zebrac na Dt?U Michelle mialby wspaniale,ale jeszcze dojazd.[/QUOTE]


pikola bez deklaracji nie można go zabrać !!

na razie ustalmy moze ile jest deklaracji ..

ewu daje jednorazową deklarację ..

a co potem ??


... to jest ciężka sprawa .. na prawdę .. pies jest straszy .. deklaracji stałych brak ..

obecnie psów zabranych z Punktu oprócz Klary której kołuję kase co miesiąc
w hotelikach jest Rudi, Ada, Nadia , Megi

a do zabrania bo sa w złym stanie psychicznym i fizycznym są oprócz strauszka jeszcze 3 psy co siedza już kilka miesięcy ..

po prostu bez pieniędzy nic nie da rady zrobić ..

to jest strszne ale prawdziwe ..


ja mogę prosić o przełozenie terminu wywózki do stycznia .. ale tylko tyle ...

kto adoptuje go na siebie ? i weżmie odpowiedzilność umieszczeni psa bez STAŁYCH deklaracji w hotelu ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Wiem,Kama wiem..

To popros o czas do stycznia.Mozesz rozeslac konto?Do mnie ,Ewu,bluess,abra64.

To tylko 23 osoby po 10zl.U Michelle chyba koszt 230zl?[/QUOTE]

TO świeża sprawa .. na razie spisuj deklaracje kto ile i na co deklaruje ..

i trzeba od czasu do czasu powtarzać w postach ..aby sie nie zgubiło ..

jak sie cokolwiek uzbiera zeby cos działać to podam konto .. \


tu jest potrzebne na pewno tez leczenie ..

bo jak nie to trzeba bedzie zwracac kasę .. a jak pojdzie kasa na Fundację to juz zwrotem bedzie ciężko i księgowa nas zabije ..


spisuj pikola na bieżąco wszytkie deklracje te co osoby pisały i wtedy jest jasniej ..


ja niestety nie moge tego pilnować ... tak jak pisałam ...

własnie od dwóch tygodni robie bazarek na wydatki bieżące i zaległe ... i nie moge go skonczyć ..

i latam po lesie z suką z dworca pkp .. i mam kolejne szczeniaki na głowie .. nie wspominając o reszcie psów z punktu które gniją tam i nie mają ogłoszeń bo nie ma ktos im zrobić /tekst, zdjęcia itp / .. i wiele wiele .innych ..

idzie zwariować

więc w temacie strauszka zdjaę się na Ciebie ze bedziesz to jakoś ogarniać ....


....o tym terminie wywózki bedę dopiero rozmawiać .. postaram sie coś ugrać ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Ok.Jaki on jest duzy?

Ja doskonale wiem jaki tam macie kociol i tylko trzy osoby do ogarniecia tematu..[/QUOTE]


pikolaa... w 1 poscie stralam sie napisac wszystko co wiem ...

siega prwie do mojego kolana .. waga około 15 kg ...tak na oko ta waga

jak mi sie uda to po niedzieli go wezmę na wybieg i porobie inne zdjęcia ...

komórką na razie bo mój prywatny aparat po 2 latach zapierdzielania w psiej służbie odmówił posłuszenstwa ...

a na nowy mnie nie stać obecnie ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...