Jump to content
Dogomania

~ Odeszła nagle nasza Cudna MILA - czarno-biała sunia [*]


malagos

Recommended Posts

[quote name='malagos']To kto się pisze na wizytę poadopcyjna? Dziewczyny? Miałyście przyjechać, jak będzie ciepło :)
Konfirm, zapraszam, możesz rowerem przyjechać :)[/QUOTE]

Dziękuję za zaproszenie :).
Jeśli rowerem, to niechybnie się wyłożę. Wstyd powiedzieć, kiedy ostatnio..... pedałowałam i dlatego mój rower poszedł do ludzi, ale jak mnie TZ zawiezie, to czemu nie ;). O, i PKSem - też (chyba?) można. No, to teraz tylko czekać na prawdziwą wiosnę i.....jechać :).
Tylko ja nigdy nie byłam na wizycie ani "przed", ani "po" adopcyjnej i nie wiem, o co wypytywać aktualny domek Milusi i na co mam zwracać szczególną uwagę, chyba............... że malagos mnie udzieli stosownych nauk - najlepiej wspólnie z Mazowszanką. Bo taka nieprzygotowana, to się boję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konfirm13']Dziękuję za zaproszenie :).
Jeśli rowerem, to niechybnie się wyłożę. Wstyd powiedzieć, kiedy ostatnio..... pedałowałam i dlatego mój rower poszedł do ludzi, ale jak mnie TZ zawiezie, to czemu nie ;). O, i PKSem - też (chyba?) można. No, to teraz tylko czekać na prawdziwą wiosnę i.....jechać :).
Tylko ja nigdy nie byłam na wizycie ani "przed", ani "po" adopcyjnej i nie wiem, o co wypytywać aktualny domek Milusi i na co mam zwracać szczególną uwagę, chyba............... że malagos mnie udzieli stosownych nauk - najlepiej wspólnie z Mazowszanką. Bo taka nieprzygotowana, to się boję :)[/QUOTE]

Malagos nie musisz się bać, ani jej TZ-a. To łagodni ludzie są !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']To kto się pisze na wizytę poadopcyjna? Dziewczyny? Miałyście przyjechać, jak będzie ciepło :)
Konfirm, zapraszam, możesz rowerem przyjechać :)[/QUOTE]
My też przyjedziemy z Nutusią i Olusiem :) tylko niech już 100 % bedzie ciepło :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majgra']czyli usuwam wydarzenie z Fb ?[/QUOTE]
Usuwamy :)
Na forum borderów też napisałam, ze Mila ma dom stały.
Ziutka, te 100% ciepła to masz w Egipcie, nie u nas - wiec może początek maja? Zbieraj ekipę! Tyle dni wolnych się zapowiada! Grilka się odpali, piwko się kupi, chińskiej herbatki jaśminowej zaparzy.... Ekologiczną metodą i Olkowi damy szmatkę z przeżutym makiem, będzie spał smacznie :)

Aldrumka, Plac Bankowy zawsze aktualny, a proponuję spotanie na Polach, tam co roku jest duży festyn, dla dzieci i dorosłych, moc stoisk, różnych fundacji, wiejskiego żarcia i dużo miejsca na pogaduszki. Tylko musimy się umówić gdzie konkretnie sie spotkamy, no i czy ktoś w ogóle chce się spotkać.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy będę w Warszawie 28 maja. Za to na weekend majowy będę tam gdzie trzeba !

[B]Aldrumko,[/B] ja bedę na Placu Bankowym w środę lub czwartek o 16.30 ( spotkanie z Gusiaczkiem).
Jeśli możesz w któryś z tych dni to umówimy się na przekazanie fantów ( zebrało się tego z dwóch bazarków).

Link to comment
Share on other sites

O, to może i ja na pl. Bankowy się machnę ze swetrem dla Gusiaczka, który już jakiś czas temu odebrałam na... pl. Bankowym ;) :)
Na Pola też się z Ziutką wybierałyśmy, tylko nie wiem czy się dalej wybieramy...
No i jako napisała powyżej - do Malagosów tako samo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Dzień dobry :)

No widzę, że wybieracie się na imprezkę;) Oby pogoda dopisała.[/QUOTE]

Ależ i Ty się zabieraj z Ziutko-Nutusiami!! Do nas 1,5 godzinki, to rzucik berecikiem od warszawy :)
A w związku z tym Placem Bankowym moze i wiosenka by odebrała zaległe słoiczki od Agnieszki? Aga nie przyjeżdza do nas na weekend i będize u siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Ależ i Ty się zabieraj z Ziutko-Nutusiami!! Do nas 1,5 godzinki, to rzucik berecikiem od warszawy :)
A w związku z tym Placem Bankowym moze i wiosenka by odebrała zaległe słoiczki od Agnieszki? Aga nie przyjeżdza do nas na weekend i będize u siebie.[/QUOTE]

Też o tym pomyślałam, odezwę się do niej ( Agi znaczy się).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Ależ i Ty się zabieraj z Ziutko-Nutusiami!! Do nas 1,5 godzinki, to rzucik berecikiem od warszawy :)
A w związku z tym Placem Bankowym moze i wiosenka by odebrała zaległe słoiczki od Agnieszki? Aga nie przyjeżdza do nas na weekend i będize u siebie.[/QUOTE]

Dziękuję za zaproszenie, ale w tym czasie będę na wystawie z moimi potfforami (jak dobrze pójdzie;)).

Link to comment
Share on other sites

O matko! Musiałyście to wszystko zrobić jak mnie nie było??? Mam zawał! :crazyeye:

A Milusi gratuluję najlepszego domku pod słońcem!!!!

Dajcie mi znać, kiedy ten festyn to wpadnę z moimi sierściuchami - w ilości takiej, jak Los da :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']13 grudnia pisałam na tym wątku:[INDENT] no ciekawe, czy i kto sie zgłosi po Milusię - to taki bezproblemowy pies........
Ulubienica Tomka, On chętnie by jej nie oddawał .............
[/INDENT]

O żadnej tymczasowiczce tak nie mówił, jak o Mili :)[/QUOTE]

Hehe, to może ten p. Tomek z łydką, to TEN Tomek - założył specjalnie maila, zmienił programikiem głos w komórce i się podał za chętnego, żeby potem móc się nie odzywać, jako ten "niepoważny klient"...? :diabloti:
...no, że skoro Mili nikt nie chce, nawet ten, co niby chciał, to nie ma innego wyjścia, jak ją sobie zostawić...


[quote name='Mazowszanka'][B]Aldrumko,[/B] ja bedę na Placu Bankowym w środę lub czwartek o 16.30 ( spotkanie z Gusiaczkiem).
Jeśli możesz w któryś z tych dni to umówimy się na przekazanie fantów ( zebrało się tego z dwóch bazarków).[/QUOTE]
Fanciki, powiadasz...? :hmmmm:

Edited by inka33
Link to comment
Share on other sites

Witam Milusię i wszystkie Dziewczyny :).
W czasie długiej majówki będę mieć u siebie dzieci i wnuki, ale postaram się wyrwać od nich na chwilę i do malagos i Was wszystkich, wpaść z TZ -tem i psicą. Nie samą rodziną człowiek żyje ;). No i strasznie chcę zobaczyć w naturze bordera mazowieckiego :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kcd']O matko! Musiałyście to wszystko zrobić jak mnie nie było??? Mam zawał! :crazyeye:

A Milusi gratuluję najlepszego domku pod słońcem!!!!

Dajcie mi znać, [B]kiedy ten festyn [/B]to wpadnę z moimi sierściuchami - w ilości takiej, jak Los da :-)[/QUOTE]

Festyn na Polu Mokotowskim jest w [B]niedzielę 28 kwietnia[/B] - ale nie wiem, czy się ktoś deklaruje podjechać na spotkanko? Ja chętnie bym się wybrała, bo co roku specjalnie przyjeżdżam PKS do stolicy na Dzień Ziemi.
a spotkanko grillowe u mnie - kiedy chcecie, to zaplanujemy?.... Czekam na propozycje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...