Jump to content
Dogomania

Basha mix podhalańca- CUDOWNY PIES W CUDOWNYM DOMU...A DT placze...ze szczęścia;)


Wiola&Miłosz

Recommended Posts

  • Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wlasnie gryze pazury. Jola jedzie po niego ;) przeklejam z forum
[QUOTE] [TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="colspan: 2"]Rozmawiałam ze schroniskiem. Jesteśmy umówieni między 11:00 a 12:00 na miejscu. Ponoć jedyny problem, to złapanie Gandalfa, ale postarają się to zrobić do naszego przyjazdu [IMG]http://www.zlotypies.org/forum/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"]_________________[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/QUOTE]

Tak wiec ja wyruszam po 16 z Rzeszowa odbieram go w krakowie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AltaCaraya']Marinka ja myslalam ze to pojdzie znacznie dluzej. Gdyby nie pomoc Zlotego psa bylabym w ciemnej.. no wiesz czym;) Napisze wam wieczorem co i jak:) Teraz ide sprzatac pakowac co trza i o 16 wyruszam. Jola juz napewno wyruszyla:) Czekajcie na dobre wiesci:)[/QUOTE]

Zatem czekamy na wieści :)
Jestem strasznie ciekawa jak gromadka go przywita :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AltaCaraya']Dzisiaj ma podobno opuszczac. Takie info jest ze strony fundacji Aurea.
Wiec pewnie skoro tak powiedzieli to go pewnie zabiora;)


Dzwonila Jola juz po niego jedzie. Panie ze schroniska go zlapaly i juz
przeniosly go do innego pomieszczenia. Teraz oczekuje na przyjazd Joli.
Uciekam. :) Do wieczora:)[/QUOTE]

Na takie wieści czekałam :Cool!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AltaCaraya']Kochane ciocie;) Gandalf OPUSCIL SCHRON:multi: Obecnie jest pod czula opieka
cioci Joli;) A ja wyruszam przed 16 po chlopaka do krk:) Jest podobno mega grzeczny. Umie jezdzic autem:) Troszke smierdzi ale co tam:)[/QUOTE]

Wspaniale :) jak go ciocia potraktujesz prysznicem to będzie chłopak jak malowanie ;) Nadal trzymam i czekam na wieści z podróży :)

Link to comment
Share on other sites

Aimez to raczej Tobiaszek spoko;) Majkel niby taki strachliwy i kurduplowaty ale swoj charakterek ma;) Kotki nie sa lepsze;)

Martika z kapiela poczekamy- nie chce go stresowac tak na wejscie. Niech sobie posmierdzi.
Za kilka dni jak dojdzie do siebie zorientuje sie co i jak i ze nikt mu krzywdy nie zrobi wtedy podejme probe:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...