Jump to content
Dogomania

Basha mix podhalańca- CUDOWNY PIES W CUDOWNYM DOMU...A DT placze...ze szczęścia;)


Wiola&Miłosz

Recommended Posts

  • Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

polecam badanie na strawność ( badanie wykaże czy pies przyswaja składniki z pożywienia),kosztuje to 20zł. + odrobaczenie, TO że jest chudy może świadczyć o jakiejś dolegliwości, bo co jak co ale jedzenia w Bielskim schronisku psom nie brakuje. Większość psów jest raczej otyła. Dostają suchą + ciepłe gotowane mięcho.
Wiem bo jestem tam co tydzień i wyprowadzam różne psy.
Unikałabym tez smaczków, są ciężko strawne i w przypadku nadwyrężonego żołądka mogą powodować rozwolnienie i kłopoty żołądkowe.

Link to comment
Share on other sites

Dostają też wędlinki. Na własne oczy widziałam!
Gandalf, przestawiony na inne papu, reaguje rozwolnieniem. Węgiel nie zaszkodzi a może pomóc. Przy jego wadze, proponuję 3 x 3 tabl. w pierwszy dzień, 3 x 2 w drugi i 3 x 1 w trzeci.

Jola i Czterołapy

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, co to za schronisko? Wspaniałe, jeśli tak można powiedzieć o schronisku...Jeszcze może powiecie, że każdy pies ma szansę dostać się do miski i najeść? Jeśli tak, to naprawdę super :) Takie właśnie powinny być schroniska :)
Bo u nas, kto pierwszy, ten silniejszy, niestety :shake: dlatego niektóre chude są biedactwa...

Alta coś się nie odzywa dzisiaj...niepodobne to do niej, martwię się...Mam nadzieję, że teraz po prostu ma trzy psiaki i czasu mniej przez to...Wszystko u Was ok?

Link to comment
Share on other sites

Handziu oczywiscie ze u nas ok;) Po prostu musialam doprowadzic chate do stanu uzywalnosci bo troszke sie popsulo kilka rzeczy;)

Mianowicie ktos zepsul domofon, podarl mi spodnie zjadl majtki i obszczekal sasiadke kgb;)
No i tztowi czasem trzeba poswiecic troszke czasu:)

Chlopak ma sie dobrze takim Kubusiem puchatkiem jednak nie jest jak mu tobi za bardzo
przeszkadzal to go sprowadzil do pionu;)
Lazi za tztem krok w krok.

Co do badan. wszystkie ale to wszystkie badania pies mial wykonane na cito w momencie przyjscia do Mnie. Nic sie kompletnie nie dzieje. Problemy z jedzeniem maja podloze stresowe nie chorobowe. Pies jest zdrowy. Dzisiaj juz ladnie zjadl. Z dnia na dzien bedzie lepiej:)

Link to comment
Share on other sites

I wpadka sie zdarzyla. Basha wysunal mi leb na spacerze przez obroze i uciekl.
Wystraszyl sie golebi ktore uslyszaly szum i odfrunely. Przez godzine biegalam za nim
na osiedlu. Nie dawal do siebie podejsc. Sciagnelam wiec sasiadow wszyscy obstawili wyjsciaa z osiedla tak by nie mogl zwiac. Wzielam kielbase nie chcial. Dopiero jak zrezygnowana weszlam do klatki wszedl za mna. Horror. Pierwszy raz w zyciu tak sie wystraszylam. Na szczescie on jest kumatym psem i za opiekunem idzie bez problemu.
ufff ale sie strachu najadlam. Oczywiscie od teraz chodzimy na szelkach. Nie ma mowy juz o obrozy..

Link to comment
Share on other sites

Funia pierwszy raz w zyciu tak sie wystraszylam. Ja juz mialam czarna wizje. Ucieka i tyle go widzieli. Mysle auto, autobus cos go rozjedzie. Boguu dziekuje za wyrozumialych sasiadow ktorzy w kapciach z dziecmi ustawiali sie po rogach by ewentualnie go przeploszyc by nie wybiegl na ulice... A ze mna juz ok:) Meliska wypita jest ok:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...