Jump to content
Dogomania

spanielka Sara i szpic bialy Puszek - Puch vel Prezes i Sara w swoich domach!


emilia2280

Recommended Posts

Czemu nikt nie popada w zachwyt :mad:
Czy wszyscy sie moze juz przygotowywuja do jutrzejeszego marszu i nie maja czasu podziwiac cuda w bialej szacie :diabloti:


Zeby tylko Prezi nie zrobilo sie przykro i zeby nie przestala nas juz zachwycac fotkami omamiciela calej rodziny jesli jest taki marny oddzwiek na jego album :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Prezia']Moja pierwsza próba wklejenia albumu z całą historią Prezesa w nowym domu. Jeśli zadziała, to miłego oglądania :smile:

[URL]https://picasaweb.google.com/116321333475707990218/Prezes?authuser=0&feat=directlink[/URL][/QUOTE]

Cudenko! Nawet na jak takiego wrednego szpicka, piéknie wygláda :) A ze wredny mi siékojarzy - zapytajcie Wellington co zrobil mi Jej nienormalny Puch :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Cudenko! Nawet na jak takiego wrednego szpicka, piéknie wygláda :) A ze wredny mi siékojarzy - zapytajcie Wellington co zrobil mi Jej nienormalny Puch :mad:[/QUOTE]

Szerzysz kalumnie i jakas kosmiczna fantazja Ci podpowiada dramatyczne scenariusze :diabloti:
Coz moje biale tornado intelektu i uosobnienie czaru mogloby Ci zrobic :crazyeye:
Najwyzej mogloby wywolac zazdrosc ze takiego cuda nie masz przy sobie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Prezia']Dodałam osiem fotek na końcu albumu. Niedużo, ale zawsze to oko można nacieszyć :grins:[/QUOTE]

Nacieszyc ?
Upajac sie :)

I widze z Prezia zmienila awatarek :loveu:

A tu wiatraczek :)
[URL]https://lh4.googleusercontent.com/-jryEUdinbnc/UYOEMC9ggZI/AAAAAAAAAmQ/HIHiDZKaIvQ/s640/P5031066.JPG[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='wellington']Co slychac u Prezesa ?[/QUOTE]

Witam i dziękuję.
Oczywiście nie może być inaczej jak tylko cudownie:ylsuper:. Mija prawie siedem miesięcy odkąd powiększyła nam się rodzinka (o Prezesa rzecz jasna) i to jak się on czuje oddaje kilka ostatnich zdjęć w albumie. Teraz wie, że nie tylko mieszkanie, ale podwórko też jest jego i korzysta z tego gdy tylko może. Teraz gdy przyjeżdżam z pracy nie wita mnie już w mieszkaniu, ale nawet przy bramie, jeśli tylko ktoś otworzy mu drzwi. Radości wtedy nie ma końca. Biega,skacze, śmieje się, ale milczy. Dopiero jak dłużej nie reagujemy na jego radość (specjalnie, żeby może przypomniał sobie jak się szczeka;-) ) to wydaje z siebie bardzo śmieszne dźwięki. Nawet nie wiem jak to opisać, a szczeka naprawdę rzadko.
Tak jak pisałam w ankiecie przedadopcyjnej: jeśli będzie się bał jazdy to do wakacji przestanie i... :bigcool: UDAŁO SIĘ! Prezesik jeździ sobie podziwiając drzewa za oknem! Poza tym to tak wyjątkowe stworzonko, że połowa dzielnicy już wie, że to najcudowniejsze białe stworzenie to Prezes! No i większość wie, że to indywidualista i Pan Prezes łapkę poda... jak zechce. Aha, okazuje się, że mamy pieska wielkomiejskiego! Gdy tylko pojedziemy do centrum miasta, tam Prezesik dopiero lśni. Porusza się z gracją jakby za punkt honoru postawił sobie zwrócenie uwagi jak największej ilości ludzi. I udaje mu się!
Za tydzień nowy rozdział w życiu Prezesa: jego pierwsze ( i nasze z nim) wakacje. Paszport już ma. Może wojażować. Po urlopie postaram się wkleić kilka fotek.
Jedno jest pewne: Prezes na pewno jest szczęśliwym psem, a dzięki Pani Eli, która nam zaufała, my też czujemy się szczęśliwsi z nim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Prezia']Witam i dziękuję.
Oczywiście nie może być inaczej jak tylko cudownie:ylsuper:. Mija prawie siedem miesięcy odkąd powiększyła nam się rodzinka (o Prezesa rzecz jasna) i to jak się on czuje oddaje kilka ostatnich zdjęć w albumie. Teraz wie, że nie tylko mieszkanie, ale podwórko też jest jego i korzysta z tego gdy tylko może. Teraz gdy przyjeżdżam z pracy nie wita mnie już w mieszkaniu, ale nawet przy bramie, jeśli tylko ktoś otworzy mu drzwi. Radości wtedy nie ma końca. Biega,skacze, śmieje się, ale milczy. Dopiero jak dłużej nie reagujemy na jego radość (specjalnie, żeby może przypomniał sobie jak się szczeka;-) ) to wydaje z siebie bardzo śmieszne dźwięki. Nawet nie wiem jak to opisać, a szczeka naprawdę rzadko.
Tak jak pisałam w ankiecie przedadopcyjnej: jeśli będzie się bał jazdy to do wakacji przestanie i... :bigcool: UDAŁO SIĘ! Prezesik jeździ sobie podziwiając drzewa za oknem! Poza tym to tak wyjątkowe stworzonko, że połowa dzielnicy już wie, że to najcudowniejsze białe stworzenie to Prezes! No i większość wie, że to indywidualista i Pan Prezes łapkę poda... jak zechce. Aha, okazuje się, że mamy pieska wielkomiejskiego! Gdy tylko pojedziemy do centrum miasta, tam Prezesik dopiero lśni. Porusza się z gracją jakby za punkt honoru postawił sobie zwrócenie uwagi jak największej ilości ludzi. I udaje mu się!
Za tydzień nowy rozdział w życiu Prezesa: jego pierwsze ( i nasze z nim) wakacje. Paszport już ma. Może wojażować. Po urlopie postaram się wkleić kilka fotek.
Jedno jest pewne: Prezes na pewno jest szczęśliwym psem, a dzięki Pani Eli, która nam zaufała, my też czujemy się szczęśliwsi z nim.[/QUOTE]
To wspaniałe wieści. Dziękuję i życzę wspaniałych wakacji :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='elik']To wspaniałe wieści. Dziękuję i życzę wspaniałych wakacji :iloveyou:[/QUOTE]

Witam i dziękuję. Wakacje uważam za udane. Na dowód proszę link do kilku fotek: [URL]https://picasaweb.google.com/116321333475707990218/PrezesNaWakacjach?authuser=0&authkey=Gv1sRgCL2Ngf2ytv2SWg&feat=directlink[/URL]

Prezesik dawał z siebie wiele, to chyba były jego pierwsze, prawdziwe wakacje. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Prezia']Witam i dziękuję. Wakacje uważam za udane. Na dowód proszę link do kilku fotek: [URL]https://picasaweb.google.com/116321333475707990218/PrezesNaWakacjach?authuser=0&authkey=Gv1sRgCL2Ngf2ytv2SWg&feat=directlink[/URL]

Prezesik dawał z siebie wiele, to chyba były jego pierwsze, prawdziwe wakacje. Pozdrawiam[/QUOTE]

Łaaaaaaałłłł jakie wspaniałe wakacje :crazyeye: Prezesik prezentuje się wspaniale, Wy także :) Ogromnie się cieszę, że stanowicie tak szczęśliwą Rodzinkę :loveu:
Czy mi sie wydaje, czy rzeczywiście zmieniliście awatar ? liczny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Łaaaaaaałłłł jakie wspaniałe wakacje :crazyeye: Prezesik prezentuje się wspaniale, Wy także :) Ogromnie się cieszę, że stanowicie tak szczęśliwą Rodzinkę :loveu:
Czy mi sie wydaje, czy rzeczywiście zmieniliście awatar ? liczny :)[/QUOTE]
Nie, nie, nas jest cały czas tyle samo, czyli 2+2+1(pies). Na wakacjach byliśmy z moją siostrą i szwagrem, oraz ich dwiema suczkami: Pysią i Zosią.
Bardzo pozytywne doświadczenie, bo Prezes mógł obcować z innymi psami i uczyć się nowych zachowań. Właściwie to każdy od każdego czegoś się uczył, a z Pysią ( ta czarna) Prezes się zakumplował. (Oboje są adoptowani.) Oboje chodzili w jednym kierunku, czasami spali na jednej kanapie, ale co za dużo... Z czasem gdy Pysia za często przychodziła po głaski do nas, Prezes się obrażał i odchodził. Zwyczajnie trzeba było wtedy zabiegać o jego uwagę :???:.
Poza tym Prezes nauczył się być bardziej odważny w stosunku do obcych psów. Raz bacznie się przygłądał, jak pewien York kopie na plaży i wieczorem sam wykopał sobie miejsce pod ławką przy grillu, a po powrocie do domu chciał przekopać trawnik :megagrin:. Trzeba było mu przypomnieć, że tu nie wolno! Już nie kopie. Taki to jest ten nasz Prezesik :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Łaaaaaaałłłł jakie wspaniałe wakacje :crazyeye: Prezesik prezentuje się wspaniale, Wy także :) Ogromnie się cieszę, że stanowicie tak szczęśliwą Rodzinkę :loveu:
Czy mi sie wydaje, czy rzeczywiście zmieniliście awatar ? [COLOR=#0000cd][B]liczny [/B][/COLOR]:)[/QUOTE]
Soreczki, nie zauważyłam, że klawiatura kompa "zjadła" mi pierwszą literę ostatniego wyrazu i zamiast -Śliczny- (awatar [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/customavatars/thumbs/avatar144952_2.gif[/IMG] ) wyszło -liczny-
Ale za to poznałam bardziej szczegółowe poczynania Prezesika na wakacjach :)
Kochany chłopaczek :loveu:
Cieszę się szczęściem innych, bo ja od 2 miesięcy wiem, że mój 11 letni ukochany Binguś ma bardzo poważną chorobę serca i pomimo podawania mu leków może w każdej chwili nas opuścić :-( Najgorsze są upały. Liczyliśmy się ze śmiercią około 16-to letniej przygarniętej ze schroniska Belluni, a tym czasem nie wiadomo, czy to nie pierwszy Binguś nas opuści.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=elik;
Cieszę się szczęściem innych, bo ja od 2 miesięcy wiem, że mój 11 letni ukochany Binguś ma bardzo poważną chorobę serca i pomimo podawania mu leków może w każdej chwili nas opuścić :-( Najgorsze są upały. Liczyliśmy się ze śmiercią około 16-to letniej przygarniętej ze schroniska Belluni, a tym czasem nie wiadomo, czy to nie pierwszy Binguś nas opuści.[/QUOTE]

Bardzo, bardzo mi przykro z tego powodu. Nawet nie bardzo wiem, co mogłabym napisać.
Jedno jest pewne: on przynajmniej wie, że ma cudowną, troszczącą się o niego Panią i nawet w tym gorszym dla niego czasie nie jest sam.
Pozostaje starać się nie myśleć o tym, co może lub niestety musi się zdażyć w przyszłości, ale cieszyć się tym, że nasz przyjaciel wciąż jest z nami.
Pozdrawiam.

Również pozdrawiam panią Halinę. Pamiętam tę przedadopcyjną rozmowę:smile:. I Panią też, oczywiście!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Prezia']Bardzo, bardzo mi przykro z tego powodu.[B] Nawet nie bardzo wiem, co mogłabym napisać. [/B]
Jedno jest pewne: on przynajmniej wie, że ma cudowną, troszczącą się o niego Panią i nawet w tym gorszym dla niego czasie nie jest sam.
Pozostaje starać się nie myśleć o tym, co może lub niestety musi się zdażyć w przyszłości, ale cieszyć się tym, że nasz przyjaciel wciąż jest z nami.
Pozdrawiam...[/QUOTE]
Napisałaś wszystko, co można napisać w takiej sytuacji. Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...