Jump to content
Dogomania

Spanielka Kama szuka domu! Juz nie! Ma wspanialy dom!


emilia2280

Recommended Posts

23.12.12 (dzien przed wigiliá :OO) Kamusia pojechala do swojego domu w Gdansku :)

____________________________

24.11.2012 sunia trafila do hoteliku 4 Lapy pod [SIZE=2]Lodziá.

[/SIZE]_______________________
[FONT=verdana]
[SIZE=3][COLOR=black][FONT=Calibri]Sunia u[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]szy miala straszne-czarne i śmierdzące. [/COLOR][/SIZE][/FONT]Narazie wycięte śmierdzące dredy (były takie że na końcówce uszu miała strupki- zostaly odmoczone, zdezynfekowane), wykąpana w 2 szamponach, wyczesana, zakroplona FripeXem - jednym słowem śliczna, pachnąca spanielka. W poniedzialek wet zacznie leczenie uszu i zrobi inne badania i oglédziny.

[SIZE=3]Kama ma duży brzuszek ale jest dużym łakomczuchem.
Robi takie gniazda co prawda, ale wciaga do nich wszystko co znajdzie i zakopuje. Sunia jest już grzeczna,przestała drapać w drzwi, wyszła na 2 króciutkie spacerki-zrobiła kupkę i siusiu-czyli w domu nie brudzi (na razie i oby tak zostało), sama woła żeby wyjść.
Jednym słowem wszystko ok.

Kama zostala oceniona przez weta na 4 latka - ma biale zábki, nieco polamane (od gryzienia kamyków lub kosci)

Tekst do ogloszen Kamusi:

Tytul: [B]Idealna spanielka Kama szuka domu!

[/B]Kama zostala okreslona na ok. 4 lata (ma ulamane ale biale zábki, jakby obgryzala kamyki lub twarde kosci), jest wyjátkowo przyjacielska i widac, ze kiedys mieszkala w dobrych warunkach, zna kanapé i lózko, nie ma w sobie niesmialosci i strachu schroniskowego psiaka.[/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=black][SIZE=3]

[SIZE=2][FONT=verdana]Sunia ma wspaniały charakter, jest niekonfliktowa, toleruje nowo poznane psy i koty, zawsze chétna do zabawy z nimi. Jest przemila, bardzo zapatrzona w czlowieka i stéskniona do tego stopnia, ze bojác sié kolejnego porzucenia placze jesli nie moze spac na lózku swojego czlowieka.

Kama jest bardzo czyściutka, grzeczna i usłuchana. Sygnalizuje jesli chce wyjsc za potrzebá. Jest to przecudna i przekochana sunieczka. Kama przebywa w domu tymczasowym, gdzie pozostanie do czasu adopcji do odpowiedniego domu stalego.

Suczka jest zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona oraz wysterylizowana.

Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się z nami (nie odpowiadamy na smsy).
Psiaka wydamy do adopcji tylko i wyłącznie do odpowiedzialnych opiekunów. Adopcja możliwa pod warunkiem wyrażenia zgody na wizyty przed i po-adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.


Kamusia w drodze do hoteliku[/FONT][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][FONT=verdana]:
[/FONT][/SIZE][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-X6JBJnQ6zcg/ULSRtR21c2I/AAAAAAAAUF0/Bg1C4gf11xg/s800/DSC00406.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5Xy_C8F87SU/ULSRthsZ99I/AAAAAAAAUFs/lVCSWcZ7keM/s800/DSC00408.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-W3DXepj-hFs/ULSRuHEN08I/AAAAAAAAUF4/F9zA12V193k/s800/DSC01488.JPG[/IMG]

i w hoteliku niunia:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Qe_nmVpvJ_o/ULPz3_dQSyI/AAAAAAAAUEc/NkaBPalvsMg/s800/DSC00183.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hJ7H2y_PM7g/ULPz4z69rxI/AAAAAAAAUEs/FpURWBYJlIk/s800/DSC00213.JPG[/IMG]

album: [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000][URL]https://picasaweb.google.com/117537880231945609760/KamaSpodLodzi?authkey=Gv1sRgCO7M-Oj1ie3K7AE[/URL]#[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE]

Edited by emilia2280
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']Kamień z serca. Tak tez myslałam, że to młode dziewczę, a zęby zniszczone przez kamyki lub kości. Myślę o niej codziennie. [SIZE=4][COLOR=#ff0000]Czy ktoś mógłby zrobić bazarek na Kastorowe psiaki??????[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Elu, dziékujemy. Czekamy w kolejce na nasz bazarek u Inci. Ona teraz ma kieleckie psiaki na glowie, bo tam wiéksza dziura budzetowa niz u nas :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']Super, najbardziej mi pasuje Incia. Czyli jak będę w Kielcach- to Jej podrzucić mogę fanty? Zbieram już kasiorkę "po rodzinie" na Kamunię (stóweczkę już mam ale poczekam może sie więcej uzbiera, to wyślę). Całuski w nochalek słodkiej dzieweczki.[/QUOTE]

tak Eluniu, Incia. Ja tez uwazam ze lepiej poczekac na taká dobrá i sprawdzoná osobé :)

Bardzo dziékujemy za pamiéc o Kamusi.

Link to comment
Share on other sites

Sunia miala miedz dzis sterylké, ale okazalo sié ze jej obsesyne znoszenie zabawek i robienie "gniazda" w poslaniu, to nie tylko hobby a urojona ciáza (miala USG dwukrotnie zeby wykluczyc ciázé). Mleko w sutkach powinno zejsc po tygodniu wet powiedzial. Wtedy bédzie miala sterylké. Poza tym sunia jest przemila i grzeczna.

Link to comment
Share on other sites

Kama paraduje w ubranku pooperacyjnym,żeby sobie nic nie wydłubała,goi się bardzo ładnie właśnie wróciłam z wizyty u weta.W sobotę zdjęcie szwów i Kamulka w drogę.Szkoda, bo już ją pokochałam i znów będzie mi smutno za przytulasem.Bo ona teraz tak się zachowuje jakby zawsze tu mieszkała,na początku trudno było ją na moment zostawić samą tak płakała i drapała w drzwi,nigdy nie chciała zostać sama,taki lęk miała tylko trzeba było byc przy niej.Po tygodniu już się uspokoiła i poczuła pewnie,zostaje sama bez problemu,uwielbia też jazdę autem.To tyle o Kamusi- przyszły domek na pewno ją pokocha.Ona jest taki kanapowiec domowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']Moja Ukochana Kamunia. Da dużo szczęścia nowej Rodzinie. Łezka mi się w oku zakręciła. Bardzo dziękuję "Kastorowi" za pomoc tej suni. Jesteście najwspanialszą fundacją, jaką znam.[/QUOTE]

[quote name='Asia & Ginger']Wspaniale! :multi: :multi: :multi:



Zgadzam się w 100%. :p :loveu: :Rose:[/QUOTE]

Lobosze :OOO DZiekujemy! Lada dzien anioleczka bédzie w swoim domu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...