Jump to content
Dogomania

Zanim odejdzie, chce być kochanym.


Moniek193

Recommended Posts

[quote name='Figunia']Tak bardzo chcialabym juz przeczytac, ze piesek jest nareszcie bezpieczny...[/QUOTE]

Nie tylko Ty czekasz na taką nowinę :roll:.
Mam nadzieję, że milczenie ze strony schroniska w Rzeszowie nie jest oznaką wycofania się z praw właścicielskich względem Lukasa.Bo o ile dobrze zrozumiałam, nadal prawa ma właśnie schronisko.

Trochę dziwi mnie a jeszcze bardziej niepokoi, tak długa procedura odbierania staruszka :( .

Lukas jest w zainteresowaniu wielu osób, już nie tylko stałych od dawna wątkowiczów.Jest więc poniekąd naszą wspólną sprawą i jeśli schronisko nie zadziała szybko i skutecznie uwalniając Lukasa spod opieki nieuprawnionej osoby i nie daj Bóg coś złego go spotka :shake: reputacja schroniska może bardzo ucierpieć.A jest przecież, jak dotychczas sądzi wielu z nas troskliwą instytucją z prawdziwymi miłośnikami zwierząt.

Tę opinię cały czas szarpie i pomawia pani Liliana, więc tym bardziej szybkie przecięcie spekulacji i domysłów powinno nastąpić.

A tym czasem Lukas jest tam ( w nielegalnym miejscu u osobliwej w metodach opiekunki) już miesiąc :shake::roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=arial]Przychodzę tu z FB z wydarzenia Lukasa.[/FONT]
[FONT=arial]Podpisuję się pod apelem do Schroniska Kundelek w Rzeszowie o szybkie zabranie Lukasa z nielegalnego hotelu p.Madejskiej[/FONT]
[FONT=arial]Lukas jest tam już zbyt długo, a procedury zastosowane przez Kundelka nie rokują szybkiego zabrania psa.Są inne procedury zgodne z prawem.Zastosowało je schronisko Paluch z powodzeniem i dla dobra psa.[/FONT]
[FONT=arial]Prosimy o to samo dla Lukasa.[/FONT]
[FONT=arial]Osoby nie znające wydarzenia zapraszam :[/FONT]

[URL]http://www.facebook.com/events/329513907154227/?ref=notif&notif_t=plan_user_joined[/URL]

Link to comment
Share on other sites

spoko alkwaw 91, schronisko cieszy się bardzo dobra opinia . Myslę, ze napewno podjete sa juz procedury. Ludzie cisną i to bardzo cisną , Juz chyba nikt nie może patrzec na staruszka żebraka. Troche to sie ciagnie ale mysle, ze honorem schronu będzie poprostu odebrac psa. napewno maja super prawników i niebawem bedzie odzew na nasz apel. Fajnie, ze jestes :)

Link to comment
Share on other sites

ja dołączam do apelu wobec schroniska. niepokoi mnie brak wyników, badań krwi, brak opisu od weterynarza a badanie było 31.01. co to za lekarz? poza tym co to za lekarz, ktory nie zaleca badan krwi takiemu staruszkowi? lukas w uprzęzy. nawet na tej grupie, gdzie ą same li....py...już jest wątpliwosc, czy aby ta uprzęz jest dobra. lukas ledwo chodzi biedak. dom w łodzi ciągle czeka i ciągle jest gotowy przyjąc lukasa. ale o tym już na grupie lukasa nawet nikt nie wspomina.

Link to comment
Share on other sites

co to za lekarz?? co to za lekarz??? to lekarz weterynarii po studiach..... podważanie kompetencji to chyba nie do Pań z dogomanii należy....

a Lukas ma sie super, uprzęż to uprzęż specjalistyczna , umożliwiająca poruszanie starszym , mniej sprawnym psom...

ale jak się chce szukać guza, to się go znajdzie nawet tam gdzie się pomaga psu....

zapraszam na grupę Lukasa, do oglądania fotek ...

Lukas ma się dobrze, jest zaopiekowany, zadbany, czysty, odkarmiony, leczony............

a o tym na grupie Lukasa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elke']co to za lekarz?? co to za lekarz??? to lekarz weterynarii po studiach..... podważanie kompetencji to chyba nie do Pań z dogomanii należy....

a Lukas ma sie super, uprzęż to uprzęż specjalistyczna , umożliwiająca poruszanie starszym , mniej sprawnym psom...

ale jak się chce szukać guza, to się go znajdzie nawet tam gdzie się pomaga psu....

zapraszam na grupę Lukasa, do oglądania fotek ...

Lukas ma się dobrze, jest zaopiekowany, zadbany, czysty, odkarmiony, leczony............

a o tym na grupie Lukasa :)[/QUOTE]

Pytasz co to za lekarz?

Z tego co wiem, wiadomo już co to za lekarz i nawet nieco więcej wiadomo :).W kwestii kompetencji również i wcale powód do radości dla niektórych to nie jest.

Co do Twojej wiedzy, że Lukas ma się dobrze niestety również zauważam albo braki w informacjach albo chęć siania propagandy.
Piszesz- cyt: "...leczony" - To jest wprost wstrząsająca wiadomość, że p.Liliana leczy Lukasa.Zajrzyj na posty jak dobiera leki, skąd zasięga wiedzy o ich działaniu? i na jakiej podstawie stosuje je bez konsultacji z wetami :(

Jeśli schronisko natychmiast tego staruszka nie zabierze, to może on być "wyleczony" ale z życia :(

Link to comment
Share on other sites

zapraszam na grupę Lukasa , tam info i foty, a co do oceny, jestem tolerancyjna ponad wszystko....

każde zdanie, nawet głupie można mieć...

działania schroniska zostawmy schronisku, a prawo - prawnikom...

nie my jesteśmy tu sędziami....

to wątek Lukasa, przypominam.....

co do lekarza zastrzeżenia należałoby zgłaszać...no nie wiem gdzie można, ale pewnie można.....

a Lukas w mojej opinii wygląda coraz korzystniej, jest zadbany, zaopiekowany, najedzony, czyściutki, leczony.............

cudowny Dziadeczek :)

dobrze, że dostaje to co dobre, a nie wie co się wokół niego dzieje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olala.']Podpisuje się pod apelem do Schroniska. Liczę na odważne, śmiałe decyzje kierownictwa Schroniska Kunelek!![/QUOTE]

nie jestem pewna , czy ktoś reprezentujący władze Schroniska jest tutaj, zatem podaję link..do kontaktu ze Schroniskiem

[url]http://kundelek.rsoz.org/?c=mdKontakt-cmDodaj-482[/url]


co do Lukasa....cieszę się, ze jest w dobrych rękach....póki co...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elke']nie jestem pewna , czy ktoś reprezentujący władze Schroniska jest tutaj, zatem podaję link..do kontaktu ze Schroniskiem

[URL]http://kundelek.rsoz.org/?c=mdKontakt-cmDodaj-482[/URL]


co do Lukasa....cieszę się, ze jest w dobrych rękach....póki co...[/QUOTE]a ja wiem, ze jest tutaj ktoś ze schroniska nawet nie jesen ktoś i na pewno jeśli nie pisze, to czyta. dlatego tez apeuję i przyłaczam się do wszystkich próśb moich poprzedników odnośnie lukasa.
a ostatnie zdanie elke mi się podoba, a właściwie ostatnia częśc zdania. mam nadzieję, ze właśnie póki co

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, takze APELUJEMY do Schronikska o szybkie rozwiązanie sprawy z Lukasem. Mając na uwadze to również, że formalnie działalność LM jest nielegalna!!

[quote name='euphoria210']a ja wiem, ze jest tutaj ktoś ze schroniska nawet nie jesen ktoś i na pewno jeśli nie pisze, to czyta. dlatego tez apeuję i przyłaczam się do wszystkich próśb moich poprzedników odnośnie lukasa.
a ostatnie zdanie elke mi się podoba, a właściwie ostatnia częśc zdania. mam nadzieję, ze właśnie póki co[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olala.']Oczywiście, takze APELUJEMY do Schronikska o szybkie rozwiązanie sprawy z Lukasem. Mając na uwadze to również, że[B] formalnie działalność LM jest nielegalna!![/B][/QUOTE]

Czytałam o tym i innych bulwersujących faktach w hotelu p.Liliany, na waszym wydarzeniu i przyznam,że coraz bardziej dziwi mnie milczenie schroniska na stronie Kundelka.

Obiecano wszystkim, że będą bieżące info i trochę jakby te słowa są niedotrzymane.Mam nadzieję, że oznacza to szybkie działania i odebranie Lukasa a nie zamiatanie pod dywan niewygodnych spraw.

Link to comment
Share on other sites

[h=5]Oświadczenie RSOZ:

"Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt podjęło wszelkie kroki prawem dozwolone w sprawie odzyskania psa-Lukasa. Jednak ze względu na wielowątkowość i rozwojowy charakter całej sprawy prowadzonej przez stosowne organy nie możemy udzielać informacji w tym temacie. Przewidujemy, że sprawa będzie miała przebieg długofalowy wynikający z procedur prawnych, a RSOZ zapewnia wszystkich zainteresowanych, że sprawa Lukasa jest i będzie dla nas priorytetem."[/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']Czytałam o tym i innych bulwersujących faktach w hotelu p.Liliany, na waszym wydarzeniu i przyznam,że coraz bardziej dziwi mnie milczenie schroniska na stronie Kundelka.

Obiecano wszystkim, że będą bieżące info i trochę jakby te słowa są niedotrzymane.Mam nadzieję, że oznacza to szybkie działania i odebranie Lukasa a nie zamiatanie pod dywan niewygodnych spraw.[/QUOTE]

byłabym na twoim miejscu rozważniejsza w osądach.... a schronisko milczy, bo pracują tam mądrzy ludzi, tylko głupki trzepią jęzorem i zdradzają wrogom swoje zamiary:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']byłabym na twoim miejscu rozważniejsza w osądach.... a schronisko milczy, bo pracują tam mądrzy ludzi, tylko głupki trzepią jęzorem i zdradzają wrogom swoje zamiary:cool3:[/QUOTE]

dzięki za troskę ( duża jestem i zwykle wiem co piszę i po co - tak i tym razem-spoko - wszystko pod kontrolą ):) .Nie widzę w moim poście niczego co nie znajduje potwierdzenia na tym wątku - patrz poprzednie strony :)

PS.głupki trzepią ...masz na myśli ...(...) tę samą osobę co ja? gadającą po próżnicy ...?;):eviltong:
Racja,racja- popieram :)

Czekamy niecierpliwie na dobre wieści o odzyskaniu Lukasa , trzymając kciuki.

Edited by ivette3
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']dzięki za troskę ( duża jestem i zwykle wiem co piszę i po co - tak i tym razem-spoko - wszystko pod kontrolą ):) .Nie widzę w moim poście niczego co nie znajduje potwierdzenia na tym wątku - patrz poprzednie strony :)

PS.głupki trzepią ...masz na myśli ...(...) tę samą osobę co ja? gadającą po próżnicy ...?;):eviltong:
Racja,racja- popieram :)

Czekamy niecierpliwie na dobre wieści o odzyskaniu Lukasa , trzymając kciuki.[/QUOTE]

miałam na mysli wszystkich głupków swiata :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']miałam na mysli wszystkich głupków swiata :)[/QUOTE]


:lol: to sporo tego .Stanowczo zbyt wiele jak na mają siwą głowę do spamiętania:roll:
Przy okazji mam pytanie związane z tym co sumiennie czytam na fb :
Czy wpisy tam robione np. przez OTOZ można by skopiować tutaj?Nie chcę wcinać się w kompetencje nikogo z wydarzenia (czyli organizatorów), dlatego nie robię tego.Myślę jednak, że dla dobra wątku Lukasa lepiej by było, gdyby jakieś informacje i tutaj docierały.Póki jest wątek póty pamięć o Lukasie dotyczy większej ilości osób.A skoro to ma jeszcze potrwać, to znasz realia dogo :roll: i zamierania wątków.A przecież jeszcze jego sprawa nie jest zakończona :shake: i nie jest w niczyim (poza p.Lilianą chyba ) interesie aby poszedł w niepamięć ;)

Tutaj się zaczęło i tutaj powinno mieć dobry finał.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=arial]Wyjaśnienia powodów dla których wycofuję się z odpowiedzialności za[/FONT] [FONT=arial]jakiekolwiek działania w sprawie Lukasa oraz skutki tych działań.[/FONT] [FONT=arial](poniższy tekst zamieszczony na fb przeze mnie - dotyczący Lukasa z[/FONT] [FONT=arial]tego wątku dogomanii )[/FONT]
[FONT=arial]------------------------------[/FONT][FONT=arial]------------------------------[/FONT][FONT=arial]------------------------------[/FONT][FONT=arial]------------------------------[/FONT][FONT=arial]------------------------------[/FONT][FONT=arial]------------[/FONT][FONT=arial]

Odnosząc się do wczorajszego postu założycielki wydarzenia Katarzyny[/FONT] [FONT=arial]Śliwy Łobocz,[/FONT]

[FONT=arial]Cyt.kluczowe dla mnie fragmentów :[/FONT]

[FONT=arial]1/"To wydarzenie zmierza w złym kierunku....itd"[/FONT]

[FONT=arial]2/"Jeśli dalej podważać się będzie autorytet Haliny Derwisz, zamknę[/FONT]
[FONT=arial]wydarzenia,...itd"[/FONT]

[FONT=arial]3/."To wydarzenie miało obnażyć działanie cwanej Madejskiej, jej[/FONT] [FONT=arial]szkodliwe praktyki i dręczenie zwierząt.[/FONT]
[FONT=arial]A tu nagle dręczy się ofiarę oszustwa i manipulacji. Nie zgadzam się[/FONT] [FONT=arial]na to....itd"[/FONT]


[FONT=arial]chciałabym dla dobra wydarzenia a jednocześnie pozostania w zgodzie z[/FONT] [FONT=arial]własnym zdaniem i sumieniem ( co do metod i priorytetów) zrezygnować[/FONT] [FONT=arial]z bycia "organizatorem". Zostałam nim z racji poddania pomysłu na[/FONT] [FONT=arial]takie wydarzenie( inspirowana prośbami osób z dogomanii, gdzie nie[/FONT] [FONT=arial]byłam zarejestrowana ale po zaproszeniu zapoznałam się z tamtejszym[/FONT] [FONT=arial]wątkiem).[/FONT]

[FONT=arial]W moim zamyśle były dwa priorytety w jednoznacznej kolejności do zrealizowania.[/FONT]

[FONT=arial]Pierwszy -NADRZĘDNY I PILNY!, to natychmiastowe odebranie z rąk[/FONT] [FONT=arial]p.Madejskiej psa Lukasa.[/FONT] [FONT=arial]Na tę okoliczność zostałam poproszona o pomoc przez grupę osób z[/FONT] [FONT=arial]dogomanii i z tym zamierzeniem przystąpiłam do wydarzenia na fb[/FONT]

[FONT=arial]Drugi - bardzo WAŻNY,mający rozwojowy charakter i wymagający[/FONT] [FONT=arial]długofalowych działań ,to odkrycie prawdy o "praktykach" dotyczących[/FONT]
[FONT=arial]nielegalnej działalności "Przystani".[/FONT]

[FONT=arial]Konwencję mojego pomysłu zmieniła założycielka : tytułem i postem[/FONT] [FONT=arial]pilotażowym.Mimo prawie gotowej mojej wersji ( o czym założycielka[/FONT] [FONT=arial]wiedziała, a jednak bez uprzedzenia reszty zainteresowanych zadziałała[/FONT] [FONT=arial]samodzielnie).[/FONT] [FONT=arial]Przyjęłam to działanie z nadzieją i zaufaniem, że tocząca się później[/FONT] [FONT=arial]dyskusja (powstające nowe posty) oraz zbieranie faktów o innych niż[/FONT] [FONT=arial]Lukas psach jest wynikiem zachowania w tajemnicy toczących się[/FONT] [FONT=arial]szybkich, skutecznych na natychmiast działań, czyli odzyskania Lukasa[/FONT] [FONT=arial]i że taką dobrą wiadomość otrzymamy wreszcie w ciągu kilku dni, po[/FONT] [FONT=arial]ponad miesiącu od przejęcia psa przez nielegalny hotel ,w którym leczy[/FONT] [FONT=arial]się psy wyimaginowanymi metodami w/g fantazji p.Madejskiej.[/FONT]

[FONT=arial]Nie chcąc zakłócać wydarzenia, poza nim aktywna grupa osób[/FONT] [FONT=arial]powiadamiała o swoich pomysłach, proponowała realne działania i[/FONT]
[FONT=arial]wszelką pomoc schronisku.[/FONT]

[FONT=arial]Metody-szybkiego odebrania psa istnieją,są praktykowane z powodzeniem[/FONT] [FONT=arial]i były przekazywane kierowniczce Kundelka, jak też wskazywane na tym[/FONT] [FONT=arial]wydarzeniu( np.metoda Palucha -ale nie tylko taka.Co ważne - wszystkie[/FONT] [FONT=arial]zgodne z prawem ! ).[/FONT]

[FONT=arial]Do pewnego czasu otrzymywaliśmy ( grupa osób podzielająca mój[/FONT] [FONT=arial]prezentowany wyżej zamysł i kontaktująca się telefonicznie i[/FONT]
[FONT=arial]pisemnie,mailowo z kierownictwem Kundelka) aprobatę oraz sygnały, że[/FONT] [FONT=arial]schronisko będzie w naszym działaniu współpracowało obok wdrażanych[/FONT] [FONT=arial]przez siebie procedur.Nie było w tych działaniach konfliktu ani[/FONT] [FONT=arial]sprzeczności, więc współdziałanie było możliwe.[/FONT]

[FONT=arial]W dniu poprzedzającym zamieszczenie przez Magdalenę Orzech naszego[/FONT] [FONT=arial]apelu do schroniska, nastąpiły niespodziewane i niezrozumiałe dla nas[/FONT]
[FONT=arial]zmiany w nastawieniu do kwestii odzyskania Lukasa, które to zmiany w[/FONT] [FONT=arial]moim przekonaniu upoważniły nas do zamieszczenia w/w apelu.[/FONT]

[FONT=arial]Usłyszeliśmy o "długofalowych i tajemniczych" procedurach, a następnie[/FONT] [FONT=arial]założycielka wydarzenia po publicznej krytyce naszego postu-apelu[/FONT]
[FONT=arial]odpięła go, przesuwając na niższą pozycję.[/FONT] [FONT=arial]Uszanowaliśmy to wyrażając jasno w rozmowie na priv zaniechanie z[/FONT] [FONT=arial]naszej strony rozpoczętych działań.Jednocześnie wskazując, że osoby[/FONT] [FONT=arial]polegające na procedurach długofalowych ( które to procedury nie mają[/FONT] [FONT=arial]w moim przekonaniu niestety nic wspólnego z samym odebraniem Lukasa ),[/FONT] [FONT=arial]muszą być w pełni świadome konsekwencji, jakie spadają ewentualnie na[/FONT] [FONT=arial]ich sumienia.Czas nie jest sprzymierzeńcem starego Lukasa.Ja takiej[/FONT] [FONT=arial]odpowiedzialności i ryzyka nie podejmuję się. Jak pisałam[/FONT]
[FONT=arial]wielokrotnie: dla mnie pies jest najważniejszy, a potem afera[/FONT] [FONT=arial]finansowa,gospodarcza itp.[/FONT]

[FONT=arial]Odstąpiliśmy od naszego apelu.[/FONT] [FONT=arial]Kolejnego dnia jednak znów nastąpił zwrot akcji poprzez niezrozumiały[/FONT] [FONT=arial]dziś wpis założycielki wydarzenia.[/FONT] [FONT=arial]Cytuję początkowy fragment :[/FONT]

[FONT=arial]"Słuchajcie, zgadzam się zupełnie z opinią Anieli Roehr i innych, że[/FONT] [FONT=arial]psa należy odebrać natychmiast - o tym myślimy tu wszyscy.[/FONT] [FONT=arial]Mam nadzieję, że manewr dyr. Dejnarowicz z Palucha da się powtórzyć.[/FONT] [FONT=arial]Szczegóły zostaną przekazane....itd"[/FONT]

[FONT=arial]Poczyniliśmy znów kroki w kierunku zorganizowania realnych działań[/FONT] [FONT=arial]czekając jednocześnie na owe zapowiedziane szczegóły.[/FONT] [FONT=arial]Jednak ze strony schroniska nie otrzymaliśmy obiecanych wcześniej[/FONT] [FONT=arial]chęci współdziałania.Co więcej, doszła do nas informacja o kontroli[/FONT] [FONT=arial]OTOZ, która jak wszyscy wiemy nie daje odpowiedzi na obawy o Lukasa,[/FONT] [FONT=arial]który zapewne jest dopieszczany (niekonwencjonalnie)[/FONT][FONT=arial],karmiony...(lekami też) i myty...(częściej niż stary pies może[/FONT] [FONT=arial]znieść)...ale...(???). Schronisko jednak znów zmieniło postawę w/c[/FONT]
[FONT=arial]naszych pomysłów .[/FONT]

[FONT=arial]Nie podważam wyników kontroli.Ufam, że w zakresie do jakiego została[/FONT] [FONT=arial]tam wysłana zrobiła wszystko co należało.Zauważam jedynie bardzo[/FONT] [FONT=arial]wycinkowe podejście do kontrolowanych aspektów,( a tu można było[/FONT] [FONT=arial]poprosić o konkretne rzeczy ) oraz całkowity brak priorytetu czyli[/FONT] [FONT=arial]zabezpieczenia życia i zdrowia psa w świetle oczywistych faktów[/FONT] [FONT=arial]wynikających z wpisów samej p.Madejskiej co do metod opieki przez nią[/FONT] [FONT=arial]stosowanych.Prawo zezwala na natychmiastowe odebranie psa jeśli[/FONT] [FONT=arial]istnieje choć cień podejrzeń, że psu zagraża utrata zdrowia lub życia[/FONT] [FONT=arial]w miejscu gdzie przebywa.[/FONT]

[FONT=arial]Schronisko jednak przyjęło raport OTOZ za dobrą monetę i na jego[/FONT] [FONT=arial]podstawie odsunięta jest kwestia szybkiego odebrania psa.[/FONT] [FONT=arial]Tu chcę wyjaśnić, że zadawane pytania do kierowniczki schroniska w[/FONT] [FONT=arial]żadnym razie nie były z mojej strony motywowane chęcią atakowania.[/FONT] [FONT=arial]Pani kierownik sama zapowiadała w oficjalnym komunikacie na Kundelku,[/FONT] [FONT=arial]że będzie dostarczać bieżących informacji w kwestii odzyskania[/FONT] [FONT=arial]Lukasa.Takich informacji nie było od ponad tygodnia, do chwili naszych[/FONT] [FONT=arial]tutaj pytań.Nie wszystkie też informacje wymagały klauzuli tajne przez[/FONT] [FONT=arial]poufne - co zresztą jest na tym wydarzeniu używane tak często i tak[/FONT] [FONT=arial]dowolnie, że dawno straciło na powadze.Dodam więcej : gdyby nie[/FONT] [FONT=arial]właśnie początek sprawy Lukasa załatwiany metodami tajemnych[/FONT] [FONT=arial]informacji, zarówno schronisko jak Lukas uniknęliby być może[/FONT] [FONT=arial]dzisiejszych perturbacji.[/FONT]

[FONT=arial]Pytania natomiast miały na celu wykazanie, że kontrola OTOZ nie jest[/FONT] [FONT=arial]wystarczającym powodem - nie jest żadną przeszkodą aby schronisko , w[/FONT] [FONT=arial]oparciu o nasze pomysły natychmiast odzyskało Lukasa.Milczenie ( wbrew[/FONT] [FONT=arial]własnym obietnicom ) , nadawanie sprawie odzyskania Lukasa tego samego[/FONT] [FONT=arial]statusu niejawności, co inne kwestie dotyczące "Przystani" zaczęły w[/FONT] [FONT=arial]moim przekonaniu odnosić zły skutek polegający na zbyt odległym[/FONT] [FONT=arial]terminie zrealizowania najważniejszego zadania, czyli zabezpieczenia[/FONT] [FONT=arial]Lukasa z dala od p.treser-terapeuty, faszerującej psy psychotropami[/FONT] [FONT=arial]wedle własnego gustu ( co wykazuje to wydarzenie poprzez kopie wpisów[/FONT] [FONT=arial]samej p.Madejskiej).[/FONT] [FONT=arial]Jednocześnie wydarzenie na fb Kundelka, postronnym osobom sugeruje w[/FONT] [FONT=arial]moim odczuciu,że los Lukasa jest stabilny, uregulowany poprzez udaną[/FONT]
[FONT=arial]adopcję.[/FONT] [FONT=arial]Wydarzenie dotyczące szokującej sprawy przejęcia Lukasa oraz wpisy[/FONT] [FONT=arial]oburzonych osób zostały, jak pamiętacie usunięte następnego dnia i[/FONT] [FONT=arial]strona przestała istnieć.Potem ponad tydzień oczekiwań i nadziei na[/FONT] [FONT=arial]tym( naszym) wydarzeniu i wątku dogomanii, aby dojść do komunikatu, że[/FONT] [FONT=arial]procedury,tajemnice,odległe terminy i obrona dobrego imienia[/FONT] [FONT=arial]schroniska są ideą tego wydarzenia.Tak przynajmniej odebrałam kolejny[/FONT] [FONT=arial]zaskakujący wpis (bez uprzedzenia o wątpliwościach na priv, jawnie[/FONT] [FONT=arial]atakujący mnie kolejny raz) założycielki wydarzenia, który we mnie[/FONT] [FONT=arial]przelał szalę goryczy i spowodował utratę wiary w odzyskanie Lukasa[/FONT] [FONT=arial]zanim będzie za późno .[/FONT]

[FONT=arial]Cyt. fragment początkowy:[/FONT] [FONT=arial]"Nie sztuka krytykować - sztuka zadziałać efektywnie. Zostałam[/FONT] [FONT=arial]zapoznana z podjętymi działaniami i w pełni je popieram. Tutaj jednak[/FONT] [FONT=arial]o tym pisać mi nie wolno. I nie będę.[/FONT] [FONT=arial]Jeśli dalej podważać się będzie autorytet Haliny Derwisz, zamknę[/FONT] [FONT=arial]wydarzenia, dając wam przedtem możliwość skopiowania czego tam[/FONT] [FONT=arial]chcecie. ...itd"[/FONT]

[FONT=arial]oraz[/FONT]

[FONT=arial]"Jeszcze raz namawiam do opamiętania - wszystkim nam zależy na tym[/FONT] [FONT=arial]samym - i tego się trzymajmy. Albo się rozstańmy. Decyzja należy do[/FONT] [FONT=arial]Was.[/FONT][FONT=arial]...itd"[/FONT]

[FONT=arial]po czym nastąpił komunikat, jakże dawno przeze mnie ( i nie tylko )[/FONT] [FONT=arial]oczekiwany, choć nie zupełnie z taką konkluzją .[/FONT]

[FONT=arial]Odczytuję ten komunikat, że Lukas stał się już elementem sprawy a nie[/FONT] [FONT=arial]podmiotem wymagającym natychmiastowej i zdecydowanej reakcji oszukanej[/FONT] [FONT=arial]instytucji czyli schroniska, będącego nadal w prawie aby go odebrać,[/FONT] [FONT=arial]zanim jakiekolwiek inne wątki zostaną dogłębnie zbadane przez[/FONT] [FONT=arial]odpowiednie, kolejne organy.[/FONT]

[FONT=arial]Tak więc w moim odczuciu, sprawa odebrania Lukasa na tym wydarzeniu[/FONT] [FONT=arial]ogranicza się do słowa "procedury" a jednocześnie głosy i pomysły[/FONT] [FONT=arial]wskazujące inne metody są traktowane jako chęć kłótni lub szkodzenia[/FONT] [FONT=arial]schronisku Kundelek.[/FONT]

[FONT=arial]Zapewniam,że osoba kierowniczki schroniska Kundelek jest mi zupełnie[/FONT] [FONT=arial]obcą , nie miałam i nie mam najmniejszych intencji[/FONT]
[FONT=arial]dręczenia,podważania autorytetu itd .[/FONT]

[FONT=arial]Nie jestem ekspertem ani świadkiem w sprawach karnych ( rozwojowych)[/FONT] [FONT=arial]dotyczących działalności p.Madejskiej.[/FONT]

[FONT=arial]Nie mam też w tej chwili ( z przyczyn opisanych powyżej) możliwości[/FONT] [FONT=arial]dalszego wpływania na los Lukasa czyli odzyskania go w ciągu kilku dni[/FONT] [FONT=arial]- co było możliwe i jest nadal aby mógł resztę życia spędzić w swoim[/FONT] [FONT=arial]domu).[/FONT] [FONT=arial]W tym miejscu wyrażam głęboki żal, że nie sprostałam pokładanym we[/FONT] [FONT=arial]mnie nadziejom kilku osób ( będących od dawna zainteresowanych jego[/FONT] [FONT=arial]dobrem - zanim nawet wiedziała o nim ( Lukasie) p.Madejska.[/FONT] [FONT=arial]Wpisy założycielki wątku nie dały mi alternatywy.[/FONT]

[FONT=arial]Nie akceptuję podjętej metody długoterminowej, a co za tym idzie nie[/FONT] [FONT=arial]mogę podpisywać się pod takowymi i brać na swoje sumienie porażki[/FONT] [FONT=arial]polegającej na krzywdzie Lukasa, jak też w dobrym obrocie sprawy,[/FONT] [FONT=arial]którego realistyczne spojrzenie na bieg wydarzeń nie pozwala mi się[/FONT] [FONT=arial]spodziewać( czego jednak Lukasowi życzę z całego serca) .[/FONT]

[FONT=arial]Proszę (jak na wstępie )założycielkę o zdjęcie mnie z funkcji[/FONT] [FONT=arial]"organizatora, a jeśli ma taką wolę to nawet wyłączenie z wątku.[/FONT]

[FONT=arial]Proszę jednak o niekasowanie tego postu ,czyli moich wyjaśnień - pod[/FONT] [FONT=arial]pretekstem psucia wydarzenia czy napaści na czyjekolwiek dobre imię.[/FONT]
[FONT=arial]Uważam, że mam prawo do publicznego wyrażenia swojej opinii.Nikogo tym[/FONT] [FONT=arial]nie obraziłam ani tym bardziej nie szkodzę sprawie.Usuwam się lecz mam[/FONT] [FONT=arial]prawo aby motywy mojej decyzji były transparentne.[/FONT]

[FONT=arial]Jeśli ktokolwiek poczuł się obrażony, proszę o podanie informacji o[/FONT] [FONT=arial]tym na priv - chętnie wyjaśnię swoje intencje a nawet sprostuję[/FONT] [FONT=arial]wypowiedzi, jeśli okaże się to konieczne - słuszne.[/FONT]

[FONT=arial]Wyjaśnienia co do mojego wycofania winna byłam wielu osobom,zarówno[/FONT] [FONT=arial]tutaj jak i na dogomanii ( gdzie również zamieszczę kopię tego postu )[/FONT]
[FONT=arial].[/FONT]
[FONT=arial]Ala Warska[/FONT]

Edited by alkaw91
Link to comment
Share on other sites

kontrola przeprowadzona przez OTOZ Animals jest jednoznaczna ( dodam , że odbyła się dwukrotnie )...

do poczytania odsyłam na wydarzenie , jeśli dostane zgodę to skopiuję tutaj protokół....

a co sie dzieje na wydarzeniu przeciw Lilianie to już problem tam uczestniczących...

ja zostawiam prawo - prawnikom

i będąc w jakiejkolwiem organizacji ( a nawet poza nia ) nie odważyłabym sie na taki obrót sprawy, to po prostu nieetyczne.....

najważniejsze, że Lukas nie siedzi w schronisku, wśród wielu...

tylko jest w domu i ma dobrą opiekę...dla mnie to priorytet...

zainteresowanych jego losem odsyłam na grupę Lukasa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elke']kontrola przeprowadzona przez OTOZ Animals jest jednoznaczna ( dodam , że odbyła się dwukrotnie )...

do poczytania odsyłam na wydarzenie , jeśli dostane zgodę to skopiuję tutaj protokół....

a co sie dzieje na wydarzeniu przeciw Lilianie to już problem tam uczestniczących...

ja zostawiam prawo - prawnikom

i będąc w jakiejkolwiem organizacji ( a nawet poza nia ) nie odważyłabym sie na taki obrót sprawy, to po prostu nieetyczne.....

najważniejsze, że Lukas nie siedzi w schronisku, wśród wielu...

tylko jest w domu i ma dobrą opiekę...dla mnie to priorytet...

zainteresowanych jego losem odsyłam na grupę Lukasa :)[/QUOTE]prosze nie wprowadzac ludzi w błąd. lukas nie siedzialby w sxhronisku gdyby nie podstępne oszustwo. teraz tez ciągle czeka na niego dom i prosze nie pisać o etyce, bo nieetycznym jest tak ludzi ściemniać i prowadzać w błąd. zadne schronisko lukasowi nie grozi. czeka na psa normalny dom, darmowy, odpowiedzialny i mądry.taki, ktory nie szuka pieniedzy i nie robi zdjęc pod publikę. raport otoz jest zwyklym procederem.nikt nie podważal, ze warunki u pani lilany sa zle. ma dom,ma podwórko. zdjęcia piękne robi. co do reszty otoz się nie wypowiada. i ma rację, bo decyzja schroniska moze i powinna byc tylko jedna. i taka, z tego co czytam jest.nikt nie powinien [rzyzwalac na takie jawne oszustwa. na lukasa czekał i ciągle czeka dom.

Link to comment
Share on other sites

:roll: Czytam i oczom nie wierzę.Wychodzi na to, że wydarzenie na facebooku nie było wcale związane z Lukasem?
Nie rozumiem kompletnie teraz po co ono było zakładane?Wyszło tam sporo rzeczy o p.Lilianie i to takich, które tym bardziej powinny przyspieszyć zabranie od niej nie tylko Lukasa ale też reszty psów.Czemu schronisko nie korzysta ze swoich praw?Przecież jest nadal prawnym właścicielem :crazyeye:.Szok .
Podpisuję się pod obawami o życie tego staruszka, zwłaszcza przy takim tajemniczym i opieszałym podejściu schroniska do całej sytuacji:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']:roll: Czytam i oczom nie wierzę.wychodzi na to, że wydarzenie na facebooku nie było wcale związane z lukasem?
Nie rozumiem kompletnie teraz po co ono było zakładane?wyszło tam sporo rzeczy o p.lilianie i to takich, które tym bardziej powinny przyspieszyć zabranie od niej nie tylko lukasa ale też reszty psów.czemu schronisko nie korzysta ze swoich praw?przecież jest nadal prawnym właścicielem :crazyeye:.szok .
Podpisuję się pod obawami o życie tego staruszka, zwłaszcza przy takim tajemniczym i opieszałym podejściu schroniska do całej sytuacji:-([/quote]


straszne normalnie, złe schronisko, siąść i płakać normalnie......:evil_lol:

Dobrze, że jest na świecie kilka osób, które posiadły wszelką mądrość.....:modla:

tajemnicze podejście :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elke']dodam że Lukas siedział w schronisku bardzoooo długo, jak został zabrany nagle dom się znalazł, pewnie nie jeden,,,,,

wniosek nasuwa się sam....

nieetyczne jest szkalowanie innych ludzi, od osądów są Sądy....[/QUOTE]dodam, ze wiadomo o jednym domu i nie slyszalam, zeby bylo ich wiecej. ale ja nie wiem wszystkiego. wiem, ze dom czeka i będzie czekal póki lukas bedzie żył.
nie wiem kto kogo szkaluje bo jakoś nie zauwazylam tego typu zachowań. ale fakt, szkalowanie jest nieetyczne a od osądów sa sądy. ale ludzie nie gęsi i swój jezyk mają, widza i myślą, choć nie wszyscy. mają prawo się tym dzielić i cale szczęscie, ze to robią. dzięki tym doświadczeniom o ktorych pisala niejedna osoba, mamy obraz prawdziwej pani liliany.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...