Jump to content
Dogomania

Szczeniaki w bdt ( Poznań )


BeaBono

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam za offa
ale postawiono mnie pod ścianą, albo łopatą, albo mną załatwią ,,problem"
a problem ma na imię ( nie lubię określenia wabi się) Misza.
Misza ma 2 miesiące, wyrośnie na średniej wielkości psa i jest typową wpadką na naszej wsi... podejrzewam,że obecni właściciele tego psa, jak i jego matki, będą chcieli się pozbyć problemu, tak jak dwa lata temu pozbyli się ośmiu problemów( 3-miesięcznych), dwa podrzucili na Strzeszynie, reszta poszła pod łopatę...takie są realia...
,,Poproszono" mnie o pomoc w ,,załatwieniu problemu" poprosiłam o czas....w linku poniżej fotki psiaka. Słodziak, trochę chudy, ma pchełki, ale ogólnie w dobrym stanie zdrowia...tak mi się wydaje.
Pies obecnie przebywa w domu,ale niewiem jak długo...
Psa do siebie zabrać nie mogę ze względu na uczulenie Ammara na pchły, przyniosę choć jedną i czeka mnie 3 miesiące leczenia...
Dlatego zwracam się do Was macie jakieś pomysły??Powiadomiłam już wszystkich znajomych, jutro zrobię wydarzenie na fb, co jeszcze??

[url]http://www.fotosik.pl/u/lidkawejman/album/1388393[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Lidka, cudna jest Miszka.....
A nie możesz jej odpchlić i zabrać?[/QUOTE]

Myślałam o tym, ale jej matka też ma pchły, więc tam na miejscu nie da rady....poza tym mała ma 2 miesiące , a ja często cały dzień w rozjazdach, mój kot :diabloti: rzuca się na wszystko czworonożne co nie jest Ammarem, więc mam pewne obawy zostawiać go ze szczeniakiem..

Liczę, że szybko znajdzie się ds, bo szczenior cudny i póki taki mały to ma duże szanse szybko znaleźć dom. Misza jest przyjacielska i garnie się do człowieka ale... jest bojaźliwa, podejrzewam,że nie wszyscy ją tam z czułością traktują. Babeczka jest w miarę ok,ale facet:shake: dość chłodny w obyciu, można rzec..

Link to comment
Share on other sites

LidkaWejman-pchly to przeciez"male piwo" jest Frontline Combo spreay ,co natychmiast likwiduje zywe osobniki.Pozniej mozesz kropelki na szyjke zastosowac dla szczeniakow.Wazne jest odrobaczenie tego malucha.
Poza tym kot przyniesie wiecej pchel do domu niz pies.
szczeniaczka mozna od kota oddizolowac i wskazac granice miedzy zwierzetami.

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

Dzięki pomocy Ani- jesteś naprawdę wieeelka, jest już zapewniony dom na za tydzień, dzwonił już jeden ds z Rataj, wysłałam ankietę, dzwoniła też dziewczyna od labków, do której pojedzie Marley,ale mieszka w Lesznie, niewiem czy jest sens wozić małą do Leszna i potem do ds dwa dni później.Zgłosiła się też dziewczyna na dt od jutra w Poznaniu. Narysuje sobie do niej mapkę(z moimi umiejętnościami kierowcy,w taki sposób jeżdżę) i mogę dowieźć psa, tylko czekam na kontakt. Chyba,że ankieta wyjdzie super i jutro pojadę na wizytę pa, i wypadnie tak wspaniale,że wieczorem zawiozę psa do ds...ot takie moje marzenie...

Terminu nie podali zaproponowałam wczoraj tydzień i przytaknęli..

Trzeba też sukę wysterylizować...
Dwa lata temu zlikwidowali 8 szczeniaków, dwa podrzucili komuś na posesję , a 6 trzymięsięcznych poszło pod łopatę- odchorowaliśmy z mężem to strasznie,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Cudnie, trzymamy kciuki!!!![/QUOTE]

Dzięki, domki się biją. Dzwoniła babeczka, która chciałaby mniejszego psa, poleciłam jej Hulę i Hopa. W rozmowie dom wydaje się zwierzolubny..

KTO W SOBOTĘ MÓGŁBY ZE MNĄ ZROBIĆ WIZYTĘ PA NA RATAJACH DLA MISZY? tel. do mnie 602 155 037 Ul.Na Miasteczku to będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']A co z Monciakiem...[/QUOTE]

Monciak w sobotę ma wizytę pana z Głogowskiej. Pan o 13 przyjedzie z mamą obejrzeć Monciszona. Do tej pani zainteresowanej Montym wysłałam ankietę (moim zdaniem też może byc fajny domek) i napisałam że skontaktuje sie z nią po wizycie tego pana.Pani szybciutko odesłała wypełniona ankietę, która nastepnie podesłałam KateBono do zweryfikowania.

Dzis dzwoniłam też do KB i dowiedziałam się, że w sobote nie moge temu panu wydać psa od razu tylko trzeba poczekać na jej decyzję (chodzi o to jak wypadnie spotkanie i czy pewne niejasne dotąd informacje z ankiety zostaną wyjaśnione- kastracja i kwestia właściciela mieszkania) no i pan musi podpisać umowę adopcyjną.

Z Tomkiem wpadlismy na pomysł, że moze pani Kasia zechciałaby przybyć tu do nas w sobote o 13 .Mogłaby wtedy ocenić sytuacje na bieżąco i może Monciak trafiłby od razu do domku (tak żeby nie komplikować procesu adopcji bardziej). Temu panu moim zdaniem zależy bardzo, sam dzwonił i próbował sie dowiedzieć co z ankietą (a myślę że to duzy plus), miał psa przez 17 lat, wiec doświadczenie ma w wychowywaniu psów.

Gdyby sie okazało jednak, że pani Kasia nie da rady przyjechać to może ktoś z fundacji mógłby zrobic wizytę przedadopcyjną u tego pana z Głogowskiej?

Edited by Nat_Tom
Link to comment
Share on other sites

Czy Misza mogłaby być wyadoptowana jako pies z fundacji?
Czy ktoś z fundacji mógłby ze mną podjechać na Rataje sobota godz.13.30- to jest budynek- nowy oszklony z napisem Tarasy Warty zaraz przy Dworcu Autobusowym? Ja jako osoba prywatna mogę im Miszkę podarować...jeśli wogóle doszłoby do adopcji, a dziewczyny w rozmowie o wiele bardziej kontaktowe z zapleczem rodzinnym, pani z Konina natomiast, że ona chcę pomóc, psa może zabrać jutro,z wizytą , umową tyle zachodu, to ona musi się zastanowić, potem nagle telefon,że mam wysłać ankietę...,,Wyadoptowywałam" zwierzęta zawsze wśród ludzi, których znam i mam z nimi i zwierzakami kontakt, to mój pierwszy raz taka wizyta i idę tam jako człowiek znikąd...

przepraszam za zaśmiecanie wątku,ale robię to w słusznej sprawie i tylko dlatego,że miałam nóż na gardle, a raczej Miszka szpadel nad głową...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']W sprawioe kastracji jest tak jak rozmawiałysmy kiedyś.[/QUOTE]

Tak ja wiem, tylko chodzi o to jaki pan ma do tego stosunek, bo w ankiecie napisał, że nie ma zdania na ten temat. Ja będę się jeszcze kontaktować z panią Kasią, Monty w końcu był u niej pierwszy i na pewno będzie chciała mieć wpływ na decyzje o wyadoptowaniu Monciaka do tego domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Pamietajcie też że w przytuliskowej budzie czekają jeszcze krotkowłose drobizagi szczenięce na P. Maja swoj wątek.[/QUOTE]


Jak ktoś się odezwie będę spisywać nazwisko miasto nr tel, mail, i wysyłać smsem do Ciebie, jeśli ktoś będzie chciał jakieś małe, a jak duże to polecam Scoobiego:)

Jak dobrze pójdzie to nam Miszka wątek jednym offem wyadoptuje:)

Link to comment
Share on other sites

ale pod każdym konkretnym psem jest kontakt do osoby odpowiedzialnej za adopcje danego psiaka, ciężko aby wszyscy tylko do supergogi dzwonili dlatego nie ma jednego fundacyjnego telefonu :) moim zdaniem kontakty w ogłoszeniach na stronie są umieszczone jasno i czytelnie, jak ktoś czyta faktycznie opis charaktery danego psiaka to na kontakt też się załapie :) więc chyba lepiej stronę podawać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LidkaWejman']Tak przypadkiem małe glizdy wyadoptowuje, więc jest potencjalny domek dla Hopa- w Szamotułach proszę Katebono, albo Beabono o kontakt to podam namiary, domek bardzo przyjazny zwierzętom już tam i pies i szynszyle...więc pozytywnie:)

przypominam mój nr tel.602 155 037[/QUOTE]

Lidko KateBono i BeaBono mają problemy z dostepem do kompa więc może sama sie z nimi skontaktujesz albo smsa napiszesz, bo nie wiadomo czy tutaj zaglądają. Telefon do KateBono znajdziesz tutaj:

[URL]http://fdz-animalia.pl/index.php?page=psy&id=1682[/URL]

Gucio od KateBono tez szuka domku:-)

Edited by Nat_Tom
Link to comment
Share on other sites

[quote name='LidkaWejman']tylko trudno tam znaleźć telefon, pani z Szamotuł po poszukiwaniach właśnie na stronie fundacji kontaktu w sprawie Hopa zadzwoniła do mnie.[/QUOTE]
na stronie fdz animalia nie ma jeszcze Hopa i Huli- chyba, że cos przeoczyłam. Maleńtasy są na facebooku w materiale z teleskopu, ale tam tez nie ma kontaktu do KB i BB. Stąd mój post powyżej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...