Jump to content
Dogomania

*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 483
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='piechcia15']dziękuję nawet za wpadanie na wątek:) chociaż wisimy na górze:)

pilnie poszukiwany dt dla suni, bo co to za rekonwalescencja w schronisku :([/QUOTE]

mój tymczas będzie miał dekapitacje główki kości udowej po rekonwalescencji w schronie to rzeczywiście priorytet dla suni żeby mogła dojść do zdrowia w dt :shake:

Link to comment
Share on other sites

Witam :) Jedynie sensowne rozwiązanie to pomoc w postaci dt i zabieg.Schronisko musi zapłacic za zabieg jeśli sunia jest na stanie.Za to biorą kasę,niemałą.Interweniować,złożyc skargę itd.Nie ma że olewają.Jesli faktycznie nie ma siły na schron a sunia cierpi to na cito adopcja i zabieg na krechę i robimy akcję zbierania kasy.W tym tempie to pies się rozsypie z bólu nim uzbieracie tysiaka.

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam dziś ze schroniskiem, że prawdopodobnie postarają się choć połowę sumy zapłacić. Jest koniec roku i jestem w stanie zrozumieć, że takie instytucje nie mają pieniędzy. Będzie dobrze z kasą damy radę, ale co z dt:( :(

jestem załamana, że Wercia musi wrócić do schroniska :( będzie przerażona, nie będzie miał kto jej pogłaskać;( serce mi pęknie oddając ją popołudniu do schroniska:( wyobrażacie sobie jak łeb wam huczy po narkozie, ledwo żyjecie a 20 psów/szczeniaków jazgocze wam nad głową...koszmar ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']rozmawiałam dziś ze schroniskiem, że prawdopodobnie postarają się choć połowę sumy zapłacić. Jest koniec roku i jestem w stanie zrozumieć, że takie instytucje nie mają pieniędzy. Będzie dobrze z kasą damy radę, ale co z dt:( :(

[B]jestem załamana, że Wercia musi wrócić do schroniska :( będzie przerażona, nie będzie miał kto jej pogłaskać;( serce mi pęknie oddając ją popołudniu do schroniska:( wyobrażacie sobie jak łeb wam huczy po narkozie, ledwo żyjecie a 20 psów/szczeniaków jazgocze wam nad głową...koszmar [/B];([/QUOTE]

piechcia, ty to potrafisz chwycić za serce. Jutro biegnę na pocztę i wyślę stówkę. Myślę o DT. Ona duża jest?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...