Jump to content
Dogomania

WIOSNA !!!


charciara

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zimy już nie będzie bo:

1. Zuza się z podszerstka rozebrała (niewiarygodne ile z takiego małego pieska może wyleźć kłaków :o )

2. Felek, Stefan i Dru rozpoczęły sezon kąpielowy

3. coś Wam już widzę w duszy graaaa (poezje, bzy, pąki i pelargony jakieś)- mam nadzieję, że nie fałszuje... :wink:

no

Link to comment
Share on other sites

Albo Asnyk przychodzi mi na myśl i jego przepowiednie w wierszu mogą się sprawdzić juz w poniedziałek

"... pod miękką śniegu pościelą... Biała pustynia dokoła.Gdzie była łączka zielona, Gdzie gaj rozkoszny brzozowy, Drzew obnażone ramiona sterczą spod zaspy śniegowej".

Nie cierpię zimy osobiście, a uwielbiam ją tylko dla moich husky. Matrix zdecydowanie woli łagodniejsze klimaty, teraz jak się ociepliło tylko szaleje po ogrodzie i do domu trzeba go prosić, żeby wszedł.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich, oj szkoda, że ja nie mam komuterka w domu, też bym poplotkowała nocną porą...

:( Matrix, moj najmłodszy borzojek, uwielbia zimę, szaleje po śniegu , czasami nawt się w nim kładzie, a Fatima raczej jest ciepłolubna jak mróz na dworze to ucieka do domu....

Matrix, a może tak odwiedził byś nas kiedyś ze swoim stadkiem??? tereny do biegania z zaprzęgiem znakomite, proste twarde drogi przez las...

Gocha i dwa borzojki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Matrix

Aleś nas "zadowolnił" tymi pięknymi słowy :lol: A szok przezyłam, że z ust Twych takie moga ulatywać :o :lol: :lol: :lol:

Prosimy o więcej.

Dawać tu wiosnę !!! ;) Na żadną zime się nie zgadzam, chciaż Borys to skoki nieziemskie w odagrnietym śniegu uskuteczniał :lol:

On potrafi w skoku z czterech w górę zrobić obrót o 360 stopni :o :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rotti - to, co Borys wyprawia ja nazywam "tańcem indiańskim".

Mój Edek jest w tym mistrzem.

Ja z poezji raczej kiepska jestem, ale dodam coś bardziej "in my style" i zupełnie nie na temat:

"Od pradziadów, w całym świecie, kogo kolka w brzuchu gniecie,

każdy co dzień pierdzi chętnie - cicho, smętnie lub namiętnie.

Czy filozof, czy matołek - każdy zdrowo rąbie w stołek.

A dziewczęta w wielu kwiecie pierdzą cienko jak na flecie.

Zaś w poważnym wieku damy wypierdują całe gamy ..."

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale was na poezje wzięło :lol:

U mnie dziś na termometrze jeśli dobrze patrze 11C, sonko wysoko świeci, w ogrósku jakiś czerowny kwiatek mi się budzi (nie mam pojęcia co to 8) ) Zuza zrzuca "skóre", charty się kapiął... nie ma już żadnych wątpliwości.. WIOSNA nadeszła :lol: (chyba :wink: )

Link to comment
Share on other sites

hehe u mnie na termometrze 19,3 ;) chciałabym... optymista z niego :D

dostałam takie (wiem, że stare, ale co tam):

Jak sie nazywa katar z dwóch dziurek naraz?

>> >- Bismarck.

>> >

>> >Jak mial na imie Wojski?

>> >- Natenczas.

>> >

>> >Co to jest: Biale, i jak spadnie na glowe to boli?

>> >- Sufit

>> >

>> >Jak sie nazywa rosól z wielu kur?

>> >- Rosól skurwielu!

>> >

>> >Jaka jest najwieksza anomalia fizjologiczno-polityczna?

>> >- Czlonek z ramienia wysuniety na czolo.

>> >

>> >Z kim wchodzi kotek na plotek?

>> >- Z mruga...

>> >

>> >Czym sie rózni wegiel kamienny od kamienia wegielnego..?

>> >- Tym samym co picie w szczawnicy od szczania w piwnicy

>> >

>> >Wiecie dlaczego facet ma dwa jaja ?

>> >- Bo z trzeciego wyklul sie ptaszek.

>> >

>> >Co to jest apatia?

>> >- Stosunek do stosunku po stosunku!

przepraszam za wulgaryzmy :oops:

Link to comment
Share on other sites

Dobra to ja też mam co nieco

Dzieci bawia sie na religii w rysowanie aniolkow.

Jasio rysuje aniola z ogromnym nosem, wielkimi uszami i osmioma parami skrzydel.

- To tak wyglada aniolek? - pyta ksiadz.

- A widzial ksiadz innego?

- Jakie sa polskie drogi do kapitalizmu?

- Drogi wegiel, drogi gaz, drogi prad...

- Co to jest tapczan?

- Jest to przyrzad do pokojowego wykorzystania energii jadrowej.

Gocha i dwa borzojki

Link to comment
Share on other sites

Gocha! Dzięki za zaproszenie, pewnie kiedyś Was odwiedzę, bo to przecież w miarę blisko ale raczej nie z całym zaprzęgiem, bo sanie nie zmieszczą się w samochodzie. Pozostaje więc bieganie po najbliższej okolicy ale z Matrixem chętnie wybrałbym się, żeby pobiegał sobie w towarzystwie chartów. Mati jest bardzo towarzyski, mam nadzieję, że Twoje borzoje również.

Roti jak cały dzień nad cyferkami siedzę, to potem czasem tak u mnie bywa :wink:

Link to comment
Share on other sites

ale z Matrixem chętnie wybrałbym się, żeby pobiegał sobie w towarzystwie chartów. Mati jest bardzo towarzyski, mam nadzieję, że Twoje borzoje również.

:wink:

Spoko, Rhaswan na początku może trochę powerczeć, ale szybko sie przyzwyczaja i później to tylko szaleństwa mu w głowie...

P.S. Matrix my też czasami przyjeżdżamy do Cieszyna, bo tam mieszkają nasi znajomi...

Gocha i dwa borzojki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...