Jump to content
Dogomania

WIOSNA !!!


charciara

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gocha dzisiaj u nas cały czas pochmurno i pada, zaraz wychodzę z pracy, a nie mam parasola.

Matrix - przecież Ty tylko przez płot przeskakujesz i już jesteś w domu !!!

Nawet nie zdążysz zmoknąć :D :D :D

matrix....

To ty masz fajnie :) hihihi, tylko płot...to mozesz nawet w piżamie do pracy :lol:

charciara

To on ma dobrą kondycje, skoro przez skoro przeskakuje przez płot.

A ty nie myślałaś o płocie między twoim domem a pracą?? :D Ale nie każdy przeciez ma tak blisko, rozumiem :)

___________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7-letni Bidabliu oraz 1,5-miesięczna Fanta :kociak:

gg: 2560415

Link to comment
Share on other sites

Gocha dzisiaj u nas cały czas pochmurno i pada, zaraz wychodzę z pracy, a nie mam parasola.

kurcze a w Bielsku, teraz jest pochmurno, ale padać nie pada....słonko tylko czasami wychodzi i jest pięknie.... szkoda tylko że w robocie trza siedzieć. :-?

Link to comment
Share on other sites

A u nas ma sie na burze!Powietrze smakuje jak szampan z niebylejakiego rocznika...Psy na podworku brykaja ,a co gorsza od czasu do czasu zawodza chor....na co ja odpowiadam slowami uznawanymi za bardzo obrazliwe.Niestety wyklinam sobie a muzom-oni wiedza lepiej,ze cos wisi w powietrzu,i sa bezwiednie nieznosni.Chcieliby do lasu,powariowac i tak dalej,ale mnie dzis naszedl taki bol kregoslupa ze nie wiem co ze soba zrobic.

Jestem od dzis na szczeniarzynskim (to znaczy na urlopie macierzynskim na szczeniaki)-ale na razie nic sie nie dzieje,i lepiej niech poczekaja te male az mnie troche mniej bedzie bolalo!

Ale wiosne wokol widac juz bez watpienia prawdziwa...mozna to poznac tez po wrzaskach okolicznych dzieciakow,sa w zupelnie innej tonacji i nateeniu nie mowiac juz o czestotliwosci.Jako rowniez liczba przekupniow kupczacych zielonymi wydartymi przyrodzie dobrami (bazie,galazki z paczkami,bukszpan)zwielokrotnila sie wydatnie w ciagu ostatnich dwoch dni.

Link to comment
Share on other sites

A wiec wszystkiego co najlepsze-zdrowych pasji i zdrowych chartow,zadowolenia z siebie i bliznich-przynajmniej niektorych;slowem-nieustajacej urody zycia i wlasnej -zas dzisiaj wielu pysznych smakolykow przed noca -a niechby i tych niezdrowych!

Spiesznie oddalam sie spelnic toast za Was obie.STO LAT!

Link to comment
Share on other sites

A u nas słonko nieśmiało puka do okien, chyba ma zamiar sobie dziś poświecić...

Wczoraj niestety padało, ale dziś może być za to ładnie. No i właśnie się dowiaduję, że wdowieję na dni kilka, bo mi chłopa do stolicy zabierają. Tyle mojego, że chociaż nockę z Siwutem spedzić będę mogła, bo zwolni się miejsce w sypialni... ;)

Link to comment
Share on other sites

Charciara - teraz przeprowadziliśmy się do innego budynku w pracy i już przez płot nie mogę przeskakiwać :D . Ale nadal mam na oku moje psy wychodzące do ogrodu.

Dominika - może nie w piżamie do pracy ale po ogrodzie to tak, jak w nocy któryś z psów chce wyjść.

Gocha - a jak dzisiaj z pogodą? W Skoczowie ciągle pada, a słyszałem w Zakopanem podobno nawet śnieg, to i u nas zaraz sie pojawi... :(

Serdeczne życzenia dla solenizantek!!

Link to comment
Share on other sites

No to ja Wam powiem - pogoda jest jaka jest (bylejaka), ale wiosna już przyszła.

Poznaję to po tym, że w główce zaczęło mi się porządnie świergolić.

Będąc w Zakopcu prawie bez zastanowienia zrobiłam sobie nowy tatuaż :D :D :D .

To znak :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...