Jump to content
Dogomania

WIOSNA !!!


charciara

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z soboty na niedzielę ma być znowu mróz, a w sobotę ma być jeszcze u mnie +9 wraz z deszczem. tak więc poruszanie się może być bardzo utrudnione.

Mój (nie mój) Boy kapał się jeszcze wcześniej. Przy dość mocno ujemnej temperaturze. tyle, że to był przypadek.

Aczkolwiek ja siedzę cały dzień przy otwartym oknie i się wietrzę. Widać tak mi już wiosna do życia potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

Na łańcuch i do domu, tylko pamiętajmy, że wiosna też lubi być kapryśna, i co wtedy jak nam zacznie deszczem lub śniegiem w domu "rzucać"??

ale mnie też już się marzy ciepełko i z psami nad staw chodzić , żeby młody popływał jak szalony...ach...

Gocha

Link to comment
Share on other sites

oooo ja też chcęęęęęęę

Dru też chyba wiosne poczuła- błoto po kostki na łące (albo i po kolana) a ta szalona leciała po zaoranym polu, potknęła się, wywinęła fikołka i zniknęła pod wodą stojącą na tymże polu. Czy muszę opisywać jak wyglądała?...

Link to comment
Share on other sites

WIOSNA

Witaj nam kochana :bigok: :iloveyou: Zostań z nami :lol: :lol: :lol:

Przygrzej nam słoneczkiem, co byśmy nasze cudowne charty na pola puścić mogli :) Wysusz nam ulice, trawniki, żeby afgany, tu dziez inne kłaczate do domu piachu nie przynosiły. Zazieleń drzewka, aby piticy pieknie nam śpiewali podczas pieknych spacerków z naszymi czyścicielami kaloryferów, ogrzej wody, alby Felkom, Stefanom i innym kąpiel przyjemną uczynić. Witaj nam o WIOSNO !!!

Link to comment
Share on other sites

eee... ja też chcę wiosnę... najlepiej kwiecień... a dokładniej 6 kwietnia :ylsuper:

A właśnie tak myślę nad imieniem dla małej... i mam takie propozycje :evilbat: :

Wip, Dafne (Dafi), Kalia, Julka, Lidka, Fela (Felicja), Jolka, Frania, Honorcia, Stasia, Wiesia, Tosia, Hala (Halina), Krysia, Lena, Linka... to chyba wszystkie, teraz tylko musze się zdecydować 8)

Link to comment
Share on other sites

moja ulubiona nazwa roslinki pod ochroną z resztą "calla palustris" czyli czermień błotny :D

Rotti, dostałam wiadomość od zaprzyjaźnonej charciary, która jest także biologiem, że ta roślinka nazywa się "czermień błotna" (rodzaj żeński) i nie jest pod ochroną. I że Ci się poświergoliło z obrazkami plamistymi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...