Jump to content
Dogomania

Zapomniany 14-letni niewidomy dziadek zbiera na operację i DT- prosimy o pomoc


mysza 1

Recommended Posts

Kubuniu przepraszam za opóźnienie , maj czerwiec w drodze.

Trzymaj się dziaduniu kochany.

 

Lekarz "wymacał"u Kubusia mały guzek, który kazał obserwować.Mówil też ,ze przydalaby sie kastracja Kubusia, nie wiem jak to mogloby byc mozliwe przy jego stanie zdrowia, wiecej nie chce mi sie pisac......

Oj bałabym się kastracji.

Link to comment
Share on other sites

Kubuniu przepraszam za opóźnienie , maj czerwiec w drodze.

Trzymaj się dziaduniu kochany.

 

Oj bałabym się kastracji.

 

 

w jego wieku i stanie kastracja ? czy to rzeczywiście konieczne ? to bardzo duże ryzyko...

 

 

Nie wyobrażam sobie kastracji Kubulka w takim wieku i w takim stanie :(

Ciekawe jak tam dziadziuś się ma w te upały (przynajmniej u nas dzisiaj 26 stopni)

O leczeniu Kubusia decyduje mysza1.

U nas zaczyna być coraz cieplej, na razie jest przyjemnie, słonecznie 22 stopnie C.
Kubus z tego co wiem dostał maści do smarowania, plyny do przemywania, leki na tarczycę.

Link to comment
Share on other sites

Mam kilka zdjęć i filmik. Niestety Kubulek znowu zaczął tracić na wadze. Jutro jedzie do weta, może trzeba zwiększyć dawkę leku. Wycałowałam staruszeczka wczoraj i dzisiaj, dostał dużo smaczków i trzymam kciuki za to, żeby wet coś poradzil na tę jego przypadłość, bo wygląda kiepściutko bardzo:(

 

 

88084462699710726612.jpg

 

38269324698998303467.jpg

 

55247588765568341732.jpg

 

07059227090650065516.jpg

 

71583332504860842601.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kubulinek większośc dnia spędza pod parasolem w ogródku. Starowinka coraz bardziej zasycha, ale nadal chce żyć. W ubiegłym tygodniu wycałowałam kochany łepek i dalam mu dużo ciasteczek, których nigdy nie odmawia.

Kubuś, dostał leki przeciwbólowe, po których trochę lepiej funkcjonuje.Widać, że go mniej boli. Teraz ma taką swoją ściezkę, chodzi tylko nią,w tą i z powrotem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...