Jump to content
Dogomania

Zapomniany 14-letni niewidomy dziadek zbiera na operację i DT- prosimy o pomoc


mysza 1

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dziękuję za śliczne zdjęcia Kubulka, na dogo już prawie nie zaglądam. Ja też byłam u Kubulka, czas nieubaganie leci i na żywo widać po nim, że nie zatrzymał się w miejscu. Jest coraz słabszy, chudszy, bidula niesamowita. Ogromnie się cieszę, że ma takie wspaniałe warunki do życia i jestem Wam bardzo wdzięczna za Anię :) Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za śliczne zdjęcia Kubulka, na dogo już prawie nie zaglądam. Ja też byłam u Kubulka, czas nieubaganie leci i na żywo widać po nim, że nie zatrzymał się w miejscu. Jest coraz słabszy, chudszy, bidula niesamowita. Ogromnie się cieszę, że ma takie wspaniałe warunki do życia i jestem Wam bardzo wdzięczna za Anię :) Dziękuję.

Mysza, nie martw się, najwazniejsze, ze Kubuś jest kochany i ma wspaniałą oiekę i serce Ani.

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam, że jak tak piszecie, że Kubulek coraz chudszy i coraz słabszy, to zaczęłam wchodzić na wątek z lekkim niepokojem, ale potwornie się cieszę, że u Kubulka wszystko dobrze :)
Poleciała odrobinkę spóźniona deklaracja :)

 

Nie zatrzymamy upływającego czasu,a Kubulek jest starowinką. Najważniejsze jednak, że ma wokół siebie morze miłości, a dzięki Waszym deklaracjom możliwość opieki weterynaryjnej i najlepszego dla niego jedzonka. Każdy Jego dzień jest na wagę zlota. Każdego dnia Ania mówi mu jak bardzo go kocha. Każdego dnia jednak Kubulek robi się starszy i powolutku gaśnie. Dopóki jednak to światełko w nim się tli, trzeba się cieszyć.

Kubusinek nie cierpi, ma swoje zwyczaje, ścieżki, którymi chodzi i często poszczekuje na Anię w oczekiwaniu na spacer poza ogródek. Z konieczności spacery te są coraz krótsze, ale cudowne, że mu się chce żyć i że jest mu dobrze na świecie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wiadomości od Kubulka :loveu:  :loveu:  :loveu: :loveu:  

 

Kubuś gagatek zrobił mi numer. Mam drzwi otwarte, bo jest ciepło, więc kolega często wychodzi na dwór. Słyszę jak szczeka, to szybko lecę, a on zadowolony z siebie macha ogonem i się cieszy. Ja trochę mniej, bo oblał mi zasłonki z łazienki, które wisiały na dworzu. Rano uprałam, były prawie suche. Widać zapach płynu do płukania mu nie pasował:-). Kubuś zaszczekał, machnął ogonem, tylnymi łapkami wyrwał trochę trawy z odrzutem prosto na zasłonki. Ja się zdumialam, a on zadowolony poszedl do domu. Kto powiedział, że to emeryt?

Link to comment
Share on other sites

Wiadomości od Kubulka :loveu:  :loveu:  :loveu: :loveu:  

 

Kubuś gagatek zrobił mi numer. Mam drzwi otwarte, bo jest ciepło, więc kolega często wychodzi na dwór. Słyszę jak szczeka, to szybko lecę, a on zadowolony z siebie macha ogonem i się cieszy. Ja trochę mniej, bo oblał mi zasłonki z łazienki, które wisiały na dworzu. Rano uprałam, były prawie suche. Widać zapach płynu do płukania mu nie pasował :smile:. Kubuś zaszczekał, machnął ogonem, tylnymi łapkami wyrwał trochę trawy z odrzutem prosto na zasłonki. Ja się zdumialam, a on zadowolony poszedl do domu. Kto powiedział, że to emeryt?

 

Hihihihihihihi, ja już nie powiem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...