Jump to content
Dogomania

Zbieramy deklaracje - Nadzieja bez łapki - nr 1247/12 w schronisku - już w BDT


karolkamadry

Recommended Posts

[quote name='tymuś']kurcze no sory poniosło mnie ale wogóle jej tej zdrowej łapy nie ucinajcie dopóki w ogóle nie przestanie jej używać proszę was !!!! mam do czynienia ze starymi psami prowadzę "przysan" dla starych psów wiem co to dysplazja nawet zaawansowana widziałem jak ta sunia się porusza i mówię wam to nie jest nic strasznego dajcie jej jeszcze na tej łapie pochodzic niech jej posłuży tak zwanie do końca aż odmówi posłuszeństwa a to może potrać jeszcze parę lat lub nawet do jej śmierci tym bardziej jak ją odciażycie!!!![/QUOTE]

Nie nikt jej niczego nie chce ucinać:) Operacja o której pisałam będzie polegała na usunięciu jakiej kostki, właśnie po to żeyby dziewczynka mogła się cieszyć tą nogą do konca życia:) Najpierw jednak protezka, zeby nauczyla sie na niej chodzic, dopiero potem ta operacja właściwa, która nie spowoduje obcięcia kończyny tylko doprowadzi do tego ze będzie mogła z niej korzystać, jednak biorąc pod uwagę, że po operacji będzie ją to na pewno bolało (jak to po operacjach) to0 własnie dlatego najpierw nauka chodzenia na protezce. Także zapewniam Cie ze nikt tu nikomu nie chce niczego ucinac:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

A tu nowe newsy od nadziejki:
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dawno nie było informacji o Nadziejce, bo mieliśmy nadzieję na dom dla niej. Niestety z powodu nieprzewidzianych okoliczności nie udało się i Nadzieja nadal czeka w DT na adopcję....Przyzwyczaiła się do protezy, niesamowicie poprawiła jej komfort życia. Radzi sobie bardzo dobrze. Proteza jest profesjonalna, bardzo lekka. Nie musi w niej chodzić ciągle. Co do operacji, zapadła decyzja o odsunięciu zabiegu na przyszłość (jak będzie taka potrzeba). Środki na zabieg są zapewnione. Doktor Gugała stwierdził, że suczka radzi sobie bardzo dobrze, biodro nie dokucza w żaden sposób, a jest on zwolennikiem zabiegów ortopedycznych w przypadku bólu - a tutaj go nie ma. Wymagane będą kontrole biodra co pół roku. Tak więc ruszamy intensywnie z szukaniem Nadziejce nowego domu. Liczymy na Waszą pomoc....[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...