Jump to content
Dogomania

Shakira w nowym domu:):) Dziekujemy


Recommended Posts

[CENTER][SIZE=4][FONT=book antiqua][COLOR=#0000ff][I][B]Hej jestem Shakira. Mam 5 mc i nie wiem skąd się wzięłam na klatce schodowej w Rzeszowie przy
ul. Piłsudskiego. Zostawił Mnie ktoś w kartonie pod drzwiami. Byłam taka głodna że zaczęłam drapać
w pierwsze lepsze drzwi. Dzwi otworzyła mi pani która, wzięła Mnie na rączki, przytuliła nakarmiła. Mówiła
do pana że nie ma sumienia Mnie oddelegować do schroniska, tłumacząc że jestem zbyt małym kotkiem.
Okazało się że, w domu jest jeszcze jeden kotek o imieniu Gabrysia i dwa pieski. Nie powiem żebym na początku lubiła tego dużego bo się potwornie ślini. Ale na chwilę obecną uważam że, jest całkiem całkiem
i nie mam już z nim zwad. Moja pani mówi że powinnam znaleźć kochający domek w którym są inne pieski lub kotki. Mówi żebym poznała świat. Sama się jednak troszkę nudze i rozrabiam:)

Mam zapalenie oczu, Dodatkowo mam brudne uszy. Moja tymczasowa pani zakrapia mi oczka
i uszka. Dodatkkowo Mnie odrobaczyła. A oto ja:) Shakira
[/B][/I][/COLOR][COLOR=#800080]

[IMG]http://imageshack.us/a/img846/6922/dscn4131.jpg[/IMG]

[/COLOR][COLOR=#000080]
[/COLOR][COLOR=#0000cd]wydarzenie na fb [/COLOR] [B][URL="https://www.facebook.com/events/443958382318606/?context=create"][COLOR=#ff0000]https://www.facebook.com/events/4439...context=create[/COLOR][/URL][/B][COLOR=#000080]

[/COLOR][COLOR=#800080]

[/COLOR][COLOR=#0000cd]Shakira znajduje sie pod patronatem[/COLOR][COLOR=#ff0000] STOWARZYSZENIA HELP ANIMALS
[/COLOR][COLOR=#800080][B]
Stowarzyszenie Help Animals
[B]nr konta na które proszę wpłacać pieniążki:

[B]85 9589 0003 0007 2023 2000 0010

[B]Adres:
[B]ul. Sienkiewicza 10A
[B]55-320 Malczyce

z dopiskiem Shakira



tekst do ogloszen:

[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][I][B][COLOR=#ff0000][FONT=arial]Gwiazda Shakira szuka kochającego domu;)[/FONT]
[FONT=arial]Jak na gwiazdę przystało jest bardzo piękna. Ma około 5 mc. Jest zabawowa, świetnie dogaduje sie z ludźmi i ze zwierzakami z którymi mieszka czyli dwa psy i kotka:)Uwielbia sie głaskać i przytulać, mruczy ślicznie jak mały traktorek. Doskonale wieco to kuweta- zachowuje czystość jak dorosłe kotki. Nie niszczy, nie rozrabia.Jak to kocie dziecko dużo śpi. Niebawem bedzie wysterylizowana, jest odrobaczona i posiada książeczkę zdrowia.[/FONT]
[FONT=arial]Warunkiem adopcji kota jest podpisanie umowy adopcyjnej.Kotka przebywa w domowym "domu tymczasowym"w Rzeszowiepod patronatem Stowarzyszenia Help Animals[/FONT]
[FONT=arial]Kontakt w sprawie adopcji[/FONT]
[FONT=arial]Miłosz- 511 485 509[/FONT][/COLOR][/B][/I][/CENTER]

Edited by Wiola&Miłosz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozliczenie:

[COLOR=#ff0000]Wplywy:[/COLOR]
Marinka 10zł
Paulina H 20zł z FB

[COLOR=#ff0000]Wydatki:[/COLOR]
12zł Dicortinef krople
5zł odrobaczanie
17zł Torbosopt 0,3%
[COLOR=#ff0000][SIZE=5]
********************************************************************************

-4zł[/SIZE][/COLOR]

Edited by Wiola&Miłosz
Link to comment
Share on other sites

Piekna jest;) I troszke rozbrykana. Niestety ale spojrz na zdjecia na oczy sa za mgla.
Ma zapalenie oczu i dzisiaj jedziemy do weta po to by ustalic co dalej. Poki co kropilismy swietlikiem bo wet mowil ze to moze byc tez stresowe. Wyrzucony kotek itd. Kazal nam poczekac kilka dni ale kilka dni minelo i dalej sie to utrzymuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AltaCaraya']Marinko:) Serdecznie dziekuje;) Napisalam jeszcze do kociego swiata o pomoc w stawieniu na
forum kocie ja jakos nie jestem obcykana w tych tematach[/QUOTE]

Ja też nie :( Nie mam konta na miau :(

Zaprosiłam wszystkich znajomych na wydarzenie :)
Jak wyjdę z pracy będę udostępniać dalej :)

Link to comment
Share on other sites

dzieki wielkie. Twoja pomoc jest nieoceniona. Najwazniejsze teraz dla niej to wyleczyc oczy i sterylka wtedy bede ja oglaszac. Nie chce jej wydac bez sterylki bo no bo wiadomo jak jest.
Ja tam do konca ludziom nie ufam. Na czarnych kwiatkach jest kilkadziesiat wpisow dotyczacych kotow. Dobrze by bylo zeby trafila w dobre rece.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AltaCaraya']Wiesz takie serwisy maja to do siebie ze wlasnie przesiaduja na nich ludzie o ktorych pisalas wyzej. Moze dlatego ja tam nie jestem?:razz: Nie wiem :)

Tzt sie zbiera i buja pupe z shakira do weta:)[/QUOTE]

I znów do weta. My chyba częściej odwiedzamy wetów niż ludzkich lekarzy... w sumie jak patrzę na tych ludzkich to też mam ochotę pójść do weta :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...