Jump to content
Dogomania

Wielkanoc 2013 - proszę, pomóżmy ubogiej rodzinie, post 184


3 x

Recommended Posts

[quote name='gameta']wiecie co? Może nie róbcie już zdjęć rodziny z darami... Same dary w aucie czy nawet w innym miejscu w zupełności starczą - jak sądzicie ?
Ciekawe co z "naszych" sadzonek przetrzyma tą koszmarną zimowiosnę...[/QUOTE]

Zgadzam się z przedmówcą co do zdjęć :) Podzielam tez pytanie - jak biedne sadzoneczki? Może Biafra coś wie na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eloise']Kochani, już grudzień. Organizujemy się i na te Święta??[/QUOTE]

[quote name='Jo37']Też o tym myślałam.[/QUOTE]
też już o tym myślałyśmy z Izą

nie
już wyjaśniam
z tego co wiemy z Izą/od Izy
dwójka dzieci pracuje
jedna z dziewczyn pomaga w gospodarstwie
do szkoły chodzi tylko najmłodsza dziewczynka

chciałam napisac ładny post z podsumowaniem i podziękowaniem
ale mnei rozłożyła choroba
i wcześniej się upomniałyście

niemniej: [B]Dziękuję wszystkim, którzy wspierali Rodzinę![/B]
jesteście niesamowici :Rose: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joaaa']A może ktoś zna inną zwierzolubną rodzinę, której możemy pomóc. ;)[/QUOTE]

a może to?

❢❢❢ "ZRODZILIŚMY SIĘ DLA POMOCY WZAJEMNEJ ". Marek Aureliusz ❢❢❢
Pamiętacie ALEXIS? Sunia połamana, poturbowana również psychicznie. Odzyskała wiarę w siebie w Domu Tymczasowym u Dogo07. To miejsce w którym wiele psów odzyskało wiarę w siebie. Życie pisze własne scenariusze. Tak się stało u Dogo07. Źle się działo od pewnego czasu, ale dziewczyna dusiła to w sobie. Najtrudniej zresztą mówić o swoich problemach. Usłyszeliśmy wołanie o pomoc od Dogo07:

"Jestem b chora a za chwilę nie będę miała gdzie mieszkać. Nie mogę się już dłuzej "zajmować" psiakami. Tak mi przykro . Z serca dziękuję Wszystkim za wspólpracę, wszelką pomoc!"

❤ Serce sie ściska z bólu, dusza chciałaby wyskoczyć i pomóc. Zwracam się zatem do Was, a wielu z Was jest też na dogomanii, zajrzyjmy w serca, w portfele czy znajdzie się tam grosz czy inna pomoc dla kogoś kto tak wspaniale pomagała psiakom., a teraz sama potrzebuje pomocy. Każdy grosz jest ważny i będzie miała przesyłane absolutnie na bieżąco. Jeżeli ktoś nie jest na dogomanii a zechce pomóc prosże o priva podam dane do skarbnika.

❤ Tutaj zaczyna się jej historia od postu #403:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246643-olkuskie-NIUSIA-i-GRACJA-prosza-o-og%C5%82oszenia-!!!?p=21593513#post21593513[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jkp']To znaczy,ze stanęli na nogi i pomoc niepotrzebna ?[/QUOTE]

[quote name='Saththa']Jesli tak to ja się bardzo cieszę;) zawsze to lepiej móc samemu ;)[/QUOTE]

nie mówimy, że jest super hiper i wogóle i pewnie się nie przelewa
ale radzą sobie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...