Jump to content
Dogomania

Wielkanoc 2013 - proszę, pomóżmy ubogiej rodzinie, post 184


3 x

Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jak najbardziej pomogę. Prosiłabym o nr konta lub mogę pomóc w zakupie jedzenia, potrzebnych innych środków. Mam samochód typu VAN ( połowa auta jest ładowna) więc mogę trochę zmieścić różnych rzeczy. Oczywiście jeśli będzie potrzeba zawiezienia do Tarnowa to oczywiście oferuję swoją pomoc. Mogę to zrobić w weekendy- 8 i 9 grudnia oraz 22 i 23 grudnia.
Prosiłabym o kontakt pod numerem 693 686 849.

Aga

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Jakie to miłe .Nawet nowe osoby widzę. Witamy!

Paczki można wysłać na adres podany powyzej?

Poprosze równiez nr konta ,ale wpłacę dopiero w pierwszej połowie grudnia,chyba ,że uda sie wczesniej.Taką skromną cegiełkę ,10 zł.[/QUOTE]

tak , paczki do głogoczowa
nr konta zaraz wysyłam

[quote name='AgaKonka']Ja jak najbardziej pomogę. Prosiłabym o nr konta lub mogę pomóc w zakupie jedzenia, potrzebnych innych środków. Mam samochód typu VAN ( połowa auta jest ładowna) więc mogę trochę zmieścić różnych rzeczy. Oczywiście jeśli będzie potrzeba zawiezienia do Tarnowa to oczywiście oferuję swoją pomoc. Mogę to zrobić w weekendy- 8 i 9 grudnia oraz 22 i 23 grudnia.
Prosiłabym o kontakt pod numerem 693 686 849.

Aga[/QUOTE]

Aga, transport organizuje Iza (Biafra) trzebaby było sie z nią zdzwonić
tel. 692 334 433 tylko ona teraz urobiona przy kucykach i ma kiepsko z zasięgiem wiec trzeba dzwonić do skutku

dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76']Dzień dobry,

Poproszę nr konta.[/QUOTE]

Twój podpis Aguś mi przypomniał o tej Rodzinie :loveu: Brałam już kiedyś udział w akcji, teraz też wezmę.
Deklaruję 20 zł do wpłaty, ale 10 grudnia dopiero, bo wtedy mam wypłatę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']Twój podpis Aguś mi przypomniał o tej Rodzinie :loveu: Brałam już kiedyś udział w akcji, teraz też wezmę.
Deklaruję 20 zł do wpłaty, ale 10 grudnia dopiero, bo wtedy mam wypłatę.[/QUOTE]

dziekuję :)
pw z danymi już wysłalam bo potem sie pogubię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']dziekuję :)
pw z danymi już wysłalam bo potem sie pogubię[/QUOTE]

Wprowadziłam dane do banku i przelew jest już oczekujący, żebym nie zapomniała. Automatycznie pieniążki się przeleją 10.12 :evil_lol:

[quote name='Aga76']:loveu:

Ivuś :calus:[/QUOTE]
Aguś :calus: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']A ja mam pytanie , czy ubrania też są potrzebne ?[/QUOTE]

im sie generalnie przyda praktycznie wszystko co sie zużywa
tylko po rozmiary i dokładne informacje trzeba dzwonić do Biafry 692 334 443
bo ja nie mam patkich inf niestety a i nigdy rodziny na żywo nie widziałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jo37']Wpłacę 20zł. Może uda mi się zrobić małą paczkę.[/QUOTE]

[quote name='olkatrolka']ja też się dorzucę.[/QUOTE]

[quote name='sonikowa']Pamiętam tę historię i pierwszą wigilijnę akcję pomocy. To było i jest niesamowite :-)
Przelałam 25 zl.[/QUOTE]

[quote name='jkp']Jestem. 3x dziękuję ,że mi przypomniałaś bo jakoś wybitnie inteligentnie nie skojarzyłam adwentu ze świętami :). Robię przelew wszystkich pozdrawiam .J[/QUOTE]

[quote name='tula']ja też sie dorzucę, niestety tylko 20 zł bo mam teraz na utrzymaniu sunię która wróciła po 3 latach z adopcji i jest w dt za który sama płacę, dzięki za przypomnienie 3x i za pomoc w zdobywaniu głosów:)[/QUOTE]

[quote name='wujek & ciocia']Przelałem 40 zł

pozdrawiam i ciesze się, ze cały czas pamiętacie o nich !!![/QUOTE]

[quote name='beka']Super że wciąż o nich pamiętacie. Wyślę jakiś grosik,[/QUOTE]

i co ja moge napisać?

[B][COLOR="#FF0000"]DZIĘKUJĘ[/COLOR][/B] :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...