Jump to content
Dogomania

Samotny, głodny ONek na ulicach miasta.Bruno juz w swoim domu !!!


bela51

Recommended Posts

  • Replies 497
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bela51']Zapraszam na bazarek Cantadorry, w częsci przeznaczony dla Bruna
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237428-Perfumy-torebki-buty-Mugler-Bulgari-Quess-elegancki-bazarek-Cantadorry-do19-12?p=20142380#post20142380[/URL][/QUOTE]

Zapraszamy, bo naprawdę warto :razz:

Link to comment
Share on other sites

Były odwiedziny, choc chyba niespecjalnie udane, bo dojechałysmy w strugach deszczu i w ciemnosciach.
Chłopak wygłaskany,ale widac, ze energia go w kojcu rozpiera. Przydałby sie domek jak najszybciej:lol:
Zawiozłam podarunki od dany ( canivit z glukozamoną i chrupki ) a takze kupiłam mu opakowanie 100 kapsułek oleju z wiesiołka.
Tez jest rewelacyjny na poprawe jakosci włosa i na skóre.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Były odwiedziny, choc chyba niespecjalnie udane, bo dojechałysmy w strugach deszczu i w ciemnosciach.
Chłopak wygłaskany,ale widac, ze energia go w kojcu rozpiera. Przydałby sie domek jak najszybciej:lol:
Zawiozłam podarunki od dany ( canivit z glukozamoną i chrupki ) a takze kupiłam mu opakowanie 100 kapsułek oleju z wiesiołka.
Tez jest rewelacyjny na poprawe jakosci włosa i na skóre.[/QUOTE]

Bela, dziękuję za przekazanie Brunkowi. Szelki i obroża nie pasowały dla chłopaka ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Były odwiedziny, choc chyba niespecjalnie udane, bo dojechałysmy w strugach deszczu i w ciemnosciach.
Chłopak wygłaskany,ale widac, ze energia go w kojcu rozpiera. Przydałby sie domek jak najszybciej:lol:
Zawiozłam podarunki od dany ( canivit z glukozamoną i chrupki ) a takze kupiłam mu opakowanie 100 kapsułek oleju z wiesiołka.
Tez jest rewelacyjny na poprawe jakosci włosa i na skóre.[/QUOTE]

w strugach deszczu ...w ciemnościach ...i we mgle ...;) następnym razem się wybierzemy za dnia ;) Oj Brunkowi wigoru nie brakuje :) szalony z niego chłopak :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Były odwiedziny, choc chyba niespecjalnie udane, bo dojechałysmy w strugach deszczu i w ciemnosciach.
[B]Chłopak wygłaskany,ale widac, ze energia go w kojcu rozpiera. Przydałby sie domek jak najszybciej[/B]:lol:
Zawiozłam podarunki od dany ( canivit z glukozamoną i chrupki ) a takze kupiłam mu opakowanie 100 kapsułek oleju z wiesiołka.
Tez jest rewelacyjny na poprawe jakosci włosa i na skóre.[/QUOTE]

[B]Belu[/B], zaraz po Nowym Roku zaczniemy akcję ogłoszeniową :)
Trzeba go jeszcze tylko "ciachnąć", ale najpierw musimy mieć "zielone światło" od weta
[B]Emiś[/B], czy Bruno jeszcze dostaje jakieś antybiotyki ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emiś'][B]Bruno mógłby być już kastrowany[/B], antybiotyki nie skończył. [B]Proponowałabym termin 27 - 28 grudzień[/B] - ma wtedy zacząć się znów ocieplenie. Zapytam jaki byłby koszt kastracji razem z usunięciem tego "pipsztoka" na plecach w mojej lecznicy.[/QUOTE]

Według prognozy długoterminowej od jutra zaczyna się odwilż i potrwa do końca tygodnia, a więc termin chyba odpowiedni :)

[quote name='bela51']Wybierz taki termin, aby troche sie ocieplilo.
[B]No i chciałybysmy, aby na czas rekonwalescencji został przeniesiony do pomieszczenia.[/B][/QUOTE]

Bardzo prosimy :)

Wszystkim przyjaciołom naszego Bruno życzę ...

[IMG]http://www.mlik.pl/wordpress/wp-content/uploads/2009/12/wes_m.jpg[/IMG]

... a Bruno wspaniałego domku :thumbs: :thumbs: :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...