Jump to content
Dogomania

zwichnięcie rzepki/ wypadająca rzepka


inna877

Recommended Posts

mam obecnie ten sam problem, mam kundelka, lat 7, waży 7kg. problem z rzepką pojawił się jakieś 2 lata temu ale wet cały czas leczył go objawowo, miałam nawet wrażenie że odsuwa tę operację bo nie chce się jej podjąć. 2 dni temu Reksiu przestał nagle chodzić, nie potrafi ustać na tylnych łapach, wynoszę go na plac na rękach, tam staje na łapach żeby się wysikać i zaraz potem kładzie się lub siada. Czasem zrobi kilka kroków i to wszystko. W domu ciagle leży. Gdy na łóżku chce przejśc w inne miejsce to się czołga, nie wstaje. Pojechaliśmy do innego weta, powiedział ze to ta rzepka i że trzeba operować. Operacja za mniej więcej 10 dni, w gabinecie lekarz nastawił rzepkę ale pies nadal nie chodzi. Czy po nastawianiu rzepki nie powinien chodzić? Poza tym martwi mnie to że on w ogóle nie stoi na tych łapach tylnych, z tego co piszecie to Wasi pupile kuleją ale żaden nie ma tak żeby nie chodził. Trochę się obawiam, operacja 600zł (dla mnie to niemała kwota), nie chcę żeby się później okazało że to nie rzepka. Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...