Jump to content
Dogomania

kiedy leczyc?


beneksko

Recommended Posts

Witam.
Byłam w zeszłym tyg u weta i powiedział mi, że pies będzie miał problemy z sercem. Nie wiem jak mam to rozumieć. Powiedział, że trzeba zaprzestać podawania mu ludzkiego jedzenia (ja nie daję dla mnie to jest karygodne i po prostu niedopuszczalne, ale tak - dostaje i jest to problem, od kilku lat codziennie tłumaczę, straszę, zakazuję, zabieram psa - to nic nie daje, osoba kłamie, że nic mu nie daje) ale powiedział, że i tak prędzej czy później pies zachoruje

Więc tak, jak mam to rozumieć? Bo to, że przysłuchał się jego serduszku i coś tam usłyszał to znak, że chyba nie jest zdrowe? Więc mam leczyć czy nie? A jeśli nie to kiedy zacząć?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='gryf80']no to ma szmery sercowe czy ich nie ma?wetowi chodziło pewnie o to że karmiac jedzeniem dla ludzi ktore jest słone(czyli dużo sodu)fundujemy psu nadciśnienie.jeśli jest serce zdrowe i szmerów nie ma to chyba nie leczyć?[/QUOTE]

Nie wiem

Wziął psa na stół, posłuchał stetoskopem i spytał - pies na coś choruje?
Ja mówię, że nie
A on to zaraz powiem o co chodzi.
Po zrobieniu mu zastrzyków powiedział, że pies ma coś z lewą komorą i tyle. I że jak nadal będzie dostawał jedzenie to będzie musiał codziennie dostawać tabletki na serce. A jeśli nie będzie to można ten proces odciągnąć jeszcze na kilka lat, ale to i tak kwestia czasu, że będzie miał niewydolność lewej komory.

No to chyba skądś wysnuł taki wniosek.

Szkoda, że nikt tutaj nie odpowiedział bo dużo tu osób co się znają i pewnie mogliby pomóc :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...