Jump to content
Dogomania

Karma purina pro plan- wasze opinie na ten temat.


daisy13

Recommended Posts

[FONT=century gothic][B]Co sądzicie o karmie [COLOR=#008000]Purnia Pro Plan[/COLOR]? Moja suczka od szczenięcia zajadała Pedigree :oops: ze smakiem a od jakiegoś czasu przestało jej smakować... :-o Zmienić jej z [COLOR=#008000]Pedigree[/COLOR] na [COLOR=#008000]Purine[/COLOR] czy może na [COLOR=#008000]Purnie Friskies[/COLOR]? [/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Witam wszystkich [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Jestem nowa na forum ;) Poszukuję suchej karmy dla mojej suczki. Co prawda jeszcze jej nie mam u siebie, bo jeszcze nie można jej zabrać od mamusi, ale chcę oczywiście zakupić wszystko co potrzebne zanim będzie w nowym domku. Szukałam i szukałam i zdecydowałam się właśnie na Purinę pro plan. Tylko właśnie pytanie do was którą wybrać? Myślałam o tej L&R Digestion. Tylko teraz nie wiem czy nie lepsza będzie L&R Athletic. Niby czytałam o nich, ale dalej nie mogę zdecydować która będzie bardziej odpowiednia dla młodego owczarka niemieckiego :/[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Witam wszystkich serdecznie, gdyż jestem nowym użytkownikiem forum.
Wracając jednak do tematu rozmowy to także jestem zadowolony razem z moim szczeniakiem Tiago z tej karmy. Pies bardzo cieszy się ,gdy porcja jest dla niego szykowana. Ewidentnie widać, że odpowiada mu ta karma i nie mamy z nią żadnych problemów.
Wszystko jest tak jak należy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='psiaraAAA']Czy któraś z karm pro plan ma w skaldzie glukozamine i chondroityna ?[/QUOTE]

raczej nie ma . I słusznie ponieważ wchłanianie ich jest w zasadzie żadne, więc kupowanie takiej karmy to wyrzucanie pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...