Jump to content
Dogomania

Leszno 2013 Wystawa Championów - Champion of Champions


Monalisa4

Recommended Posts

[CENTER][B]24 lutego 2013[/B][/CENTER] [CENTER]Hala Trapez, al. Jana Pawła II w Lesznie[/CENTER] [CENTER]Zgłoszenia przyjmujemy do 25 stycznia 2013.[/CENTER] [CENTER]

[B]Wystawa Championów - Champion of Champions[/B][/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][B]24 lutego 2013[/B][/CENTER] [CENTER]Hala Trapez, al. Jana Pawła II w Lesznie[/CENTER] [CENTER]Zgłoszenia przyjmujemy do 25 stycznia 2013.[/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][URL="http://zkwp.leszno.pl/formularz/formularz_leszno.html"]Formularz zgłoszenia on-line[/URL][/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER] W Wystawie Championów mogą brać udział psy z tytułami: Champion Młodzieży, Champion, Interchampion.[/CENTER] [CENTER][B]Zgłoszenia bez dołączonego Championatu nie będą przyjmowanie![/B][/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][B]Proponowana obsada sędziowska:[/B][/CENTER] [CENTER] [TABLE]
[TR]
[TD="width: 100"][B]FCI I[/B][/TD]
[TD]Wilfried Peper (DE), Iwona Gisterek (PL)[/TD]
[TD]BOG: Wilfried Peper (DE)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][B]FCI II[/B][/TD]
[TD]Wilfried Peper (DE), Andrzej Mania (PL),
Claudio de Giuliani (IT), Eugeny Kuplyauskas (RUS)[/TD]
[TD]BOG: Piotr Król (PL)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][B]FCI III[/B][/TD]
[TD]Piotr Król (PL)[/TD]
[TD]BOG: Maria Zasada (PL)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][B]FCI IV[/B][/TD]
[TD]Claudio de Giuliani (IT)[/TD]
[TD]BOG: Andrzej Brabletz (PL)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][B]FCI V[/B][/TD]
[TD]Grzegorz Weron (PL)[/TD]
[TD]BOG: Andrzej Kaźmierski (PL)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][B]FCI VI[/B][/TD]
[TD]Andrzej Brabletz (PL)[/TD]
[TD]BOG: Eugeny Kuplyauskas (RUS)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][B]FCI VII[/B][/TD]
[TD]Andrzej Kaźmierski (PL)[/TD]
[TD]BOG: Claudio de Giuliani (IT)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][B]FCI VIII[/B][/TD]
[TD]Maria Zasada (PL)[/TD]
[TD]BOG: Grzegorz Weron (PL)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][B]FCI IX[/B][/TD]
[TD]Wilfried Peper (DE), Eugeny Kuplyauskas (RUS)[/TD]
[TD]BOG: Claudio de Giuliani (IT)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][B]FCI X[/B][/TD]
[TD]Claudio de Giuliani (IT)[/TD]
[TD]BOG: Eugeny Kuplyauskas (RUS)[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/CENTER]
[CENTER] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER]Na Wystawie Championów będzie wybieranych 32 finalistów. Z dwóch najliczniej reprezentowanych grup na tej wystawie włonionych zostanie czterech finalistów. Z pozostałych grup po trzech.[/CENTER] [CENTER][B]Finalistów oceniać będzie trzech niezależnych sędziów: Claudio De Giuliani (IT), Andrzej Kaźmierski (PL), Wilfried Peper (DE)[/B].[/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][B]Grand Prix Leszna - Eugeny Kuplyauskas Rosja [/B][/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER]Na wystawie czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i honorowe oraz duże, wiodące CWC.[/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][B]Opłata:[/B][/CENTER] [CENTER]Opłaty wniesionie do 25 stycznia 2013: 120 PLN za każdego psa (bez katalogu).[/CENTER] [CENTER]Opłaty po 26 stycznia 2013 i w dniu wystawy: 180PLN.

Decyduje data wpływu na konto![/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER]Reklama w katalogu dla członków ZKwP za całą stronę (czarno-białą) - 100 PLN, 1/2 strony - 70 PLN[/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER]Związek Kynologiczny w Polsce[/CENTER] [CENTER]Oddział w Lesznie[/CENTER] [CENTER]skrytka pocztowa 65[/CENTER] [CENTER]ul Średnia 9, 64-100 Leszno[/CENTER] [CENTER]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/CENTER] [CENTER][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Na wystawię się pojawię, ale jako widz - z resztą, jak co roku. ;) Jeżeli ktoś miałby jakieś wątpliwości z poruszaniem się po Lesznie, trasą z dworca PKP/PKS na halę Trapez, z chęcią pomogę. :D Więc gdyby ktoś był zainteresowany - PW. Na marginesie dodam, że w Lesznie mieszkam od urodzenia (czyt. 13 lat) i po za małymi uliczkami, miasto znam na pamięć. I pytanie trochę z innej beczki, ale również dotyczące wystawy: czy ktoś się zjawi z pinczerami miniaturowymi? :razz: Bo nigdy tych psiaków w Lesznie na wystawie nie widziałam, a te psiska w ruchu to rozkosz dla oczu. #loveu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sama taka wystawa to dobry pomysł. Chciałoby się aby była to prestiżowa impreza, która ściągnie mnóstwo championów...
Jednak z roku na rok cieszy się coraz mniejsza popularnością.
Szkoda ,że związki myslą aby jak najlepiej przyjąć sędziów aby z każdej imprezy zostało dużo w kasie a...w ogóle nie myślą o wystawcach...
Kiedy się zmieni takie myślenie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Dioranne']Na DGM więcej leszczyniaków niż mi się wydawało. :loveu:
[B]wiki4[/B], [B]Paulii[/B], [B]Goldies[/B] - to się widzimy. :cool3:[/QUOTE]

Mnie jednak nie będzie, bo jestem wolontariuszką na Dniu Dawcy Szpiku w ratuszu i mi się zeszło, buuu... Niby co roku to samo, ale szkoda :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']To wpadnijcie na briardy :))[/QUOTE]
Wpadniemy ^ ^
[quote name='Dioranne']Na DGM więcej leszczyniaków niż mi się wydawało. :loveu:
[B]wiki4[/B], [B]Paulii[/B], [B]Goldies[/B] - to się widzimy. :cool3:[/QUOTE]
Ja też myślałam, że jest nas mniej. Do zobaczenia :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...