Jump to content
Dogomania

Lisa już w nowym domku :) dziękujemy:)


Songo82

Recommended Posts

  • Replies 954
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#000000][FONT="MS Shell Dlg 2"]Lisko kochana przepraszam, że mnie nie było na dogo, ale już Ciotka jest. Jak się cieszę że u Cb wszystko dobrze tylko gdzie ten domek dla Ciebie? :mad:Już zapomniałaś tak o operacji całe szczęście sunio bo wystraszyłaś w ostatnich dniach. Pozdrawiam miziaki przesyłam :loveu:[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kolejny miesiąc minął. Przelałam Pani Ewie pieniążki za hotel i 150 zł na szczepienie. Lisa będzie miała je w przyszłym tygodniu. Wszystko gotowe na nowy domek tylko póki co z tym bieda i zero zainteresowania....szkoda mi jej strasznie...mimo, że u Pani Ewy to hotel 5 *

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']I gdzie ten dom? Takaś Ty śliczna....[/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuję za całą tą pakę fantów, dzięki którym przetrwaliśmy ten miesiąc:) Zostały jeszcze ciuski i trochę drobiazgów. Zrobię jeszcze jeden bazarek, bo miesiąc może być kruchy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']A płyty i filmy nie doszły??????[/QUOTE]

Nie, nic więcej nie dostałam!!!!!!! Jak to? Podaj mi szybko numer paczki, sprawdzę co się stało,że nie doszła. Dziwię się, bo tata jest listonoszem i ja zawsze wiem o każdej przychodzącej paczce....SZOK!!!

Tu masz mój numer 692242034, teraz wychodzę, będę wieczorem. Jak mi poślesz ten numer paczki smsem, to od razu to sprawdzę....

Link to comment
Share on other sites

ogłoszenia dla Lisy ZROBIONE! przepraszam, że nie wrzucam tu linków ale nie miałam czasu by je pozbuerać...Lisa jest na gumtree, morusek, adopcja psa, doadopcji, adopcje.org, ale gratka, cafeanimal, mamoferte, zoomia, neeon, anonse, świstek, lento, oxl...i inne- w sumie na ok. 20 portalach ...
NIE DAŁAM JEJ TYLKO NA TABLICA.pl bo zakładam, że tam już jest...
ogłosiłam ją na śląskie, zdjęcia wykorzystałam te ostatnio dodane....przepiękne!! i trzymam kciuki, by przyniosły szczęście!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']No właśnie...domku...nie każ Lisce tak długo czekać[/QUOTE]

Dokładnie Ciocie macie recje Ona nie może tak długo czekać, Ona jest za piękna powinni się bić o Nią :mad:
trzeba ich wybudzić z misiowego spania zimowego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']ogłoszenia dla Lisy ZROBIONE! przepraszam, że nie wrzucam tu linków ale nie miałam czasu by je pozbuerać...Lisa jest na gumtree, morusek, adopcja psa, doadopcji, adopcje.org, ale gratka, cafeanimal, mamoferte, zoomia, neeon, anonse, świstek, lento, oxl...i inne- w sumie na ok. 20 portalach ...
NIE DAŁAM JEJ TYLKO NA TABLICA.pl bo zakładam, że tam już jest...
ogłosiłam ją na śląskie, zdjęcia wykorzystałam te ostatnio dodane....przepiękne!! i trzymam kciuki, by przyniosły szczęście!!![/QUOTE]



Ogromnie dziękuję:) może Twoja ręka okaże się szczęsliwa:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Paczka się znalazła. U mojego męża. W bagażniku. W samochodzie. "Bo zapomniał".
Dalam mu do wysłania, bo ciężkie cholerstwo. Nie napiszę, co o nim myślę, bo mnie zbanują.....Taki...inteligentny inaczej....[/QUOTE]
Cóż..TŻ to też stworzenie boże...też trzeba kochać...mimo wszystko:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Paczka się znalazła. U mojego męża. W bagażniku. W samochodzie. "Bo zapomniał".
Dalam mu do wysłania, bo ciężkie cholerstwo. Nie napiszę, co o nim myślę, bo mnie zbanują.....Taki...inteligentny inaczej....[/QUOTE]

Ej tam, dobrze, że się znalazła:) już chciałam wiązankę słowną szykować i lecieć na poczte:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...