Jump to content
Dogomania

Malutka Kreseczka ma dom :) nowe fotki, s.14 :):)


saskia

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, właśnie odwieźliśmy Kreseczkę:-( WIem, że ma dobry dom i że jej nowi rodzice będą ja bardzo kochać i tylko to mnie pociesza, bo jest mi strasznie smutno tak ogólnie:roll: :shake:

Niestety mam też złą wiadomość- Kreseczka od paru dni się lizała, miała tez powiększona cipcię. Mało jadła, właściwie tylko z ręki. Myślałam, ze może jest przed pierwszą cieczką, dziśokazało się, że nie:shake:
Małej wyciekło dziś dużo ropy, potem jeszcze raz:shake: Zadzwoniłam zaraz do Buni, której bardzo dziękuję za poświęcanie mi swojego prywatnego czasu w weekend:loveu: Będziemy wycinać Małą w tym tygodniu najpewniej, na razie dostała antybiotyk. Cholera, naprawdę nie spodziewałam się, że taka młodziutka sunia może miec ropomoacicze:shake:

Trzymajcie kciuki za Kreseczkę, a ja idę sobie poryczeć:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saskia']Tak, właśnie odwieźliśmy Kreseczkę:-( WIem, że ma dobry dom i że jej nowi rodzice będą ja bardzo kochać i tylko to mnie pociesza, bo jest mi strasznie smutno tak ogólnie:roll: :shake:

Niestety mam też złą wiadomość- Kreseczka od paru dni się lizała, miała tez powiększona cipcię. Mało jadła, właściwie tylko z ręki. Myślałam, ze może jest przed pierwszą cieczką, dziśokazało się, że nie:shake:
Małej wyciekło dziś dużo ropy, potem jeszcze raz:shake: Zadzwoniłam zaraz do Buni, której bardzo dziękuję za poświęcanie mi swojego prywatnego czasu w weekend:loveu: Będziemy wycinać Małą w tym tygodniu najpewniej, na razie dostała antybiotyk. Cholera, naprawdę nie spodziewałam się, że taka młodziutka sunia może miec ropomoacicze:shake:

Trzymajcie kciuki za Kreseczkę, a ja idę sobie poryczeć:-([/quote]
Saskia, a wypłacz się , ulży Ci . A o Kreseczką się nie martw, jeżeli będzie w rękach Buni to znaczy , że będzie w najlepszych! Będzie dobrze, nie martw się :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam ostatnio do Kreseczki- powoli przyzwyczaja się do nowych właścicieli, dużo je :cool3: bryka po parku z patykami, bawi się piłką i...oczywiście śpi w łóżku:loveu:
Jutro ją zobacze na żywo, bo jedziemy na sterylkę

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkie Ciocie!!! Przepraszam żetak długo nie pisałam co słychać u Kreseczki,ale nie mam niestety na razie dostępu do internetu. Obiecuję że gdy tylko będę mogła to wstawię jakieś zdjęcia bo mamy ich już coraz więcej...Kreseczka czuje się u nas coraz lepiej...chyba służy jej ta ciąża...wcina coraz więcej i w ogóle jest bardzo zadowolona z życia.Na spacerkach obszczekuje wszystkie duże psy i pokazuje swoje śnieżnobiałe ząbki.Pozatym jest najcudowniejszym psem świata!!!!Kochamy ją strasznie i nie wyobrarzamy już sobie życia bez niej!! Trochę się boję tej jutrzejszej sterylizacji-trzymajcie proszę kciuki za nasze maleństwo.Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Kreseczka przesyła wszystkim Ciociom buziaki!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...