Jump to content
Dogomania

Malutka Kreseczka ma dom :) nowe fotki, s.14 :):)


saskia

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

proszę mi wierzyć pokochałam Kreseczkę od pierwszego spotkania. nie mogę przeżyć, że nie może być moja, ale buldog-rezydent nie pozostawił cienia wątpliwości... saskia- nie mogę pogodzić sie z tym, że MUSIAŁAM zadzwonic i powiedzieć że nie mogę być Jej mamą... a szukając dzisiaj cokolwiek o Kreseczce w necie miałam wielka nadzieję, że przeczytam, że jest w nowym Swoim domku. Ucałuj ją ode mnie...

Link to comment
Share on other sites

ooooo:cool1: :p

[B]Żabcia, Tana[/B], piszcie do mnie na pw, mailowo: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub zadzwońcie- 693 402 431

Tana, czy Ty masz inne zwierzęta w domu? Jeśli mieszkasz w Łodzi to najwygodniej byłoby, gdybyśmy się poznały osobiście- Kreseczka zaprasza do nas:lol: Żabcia, napisz prosze coś o sobie, ile godzin nie ma Cię w domu, czy to Twój pierwszy pies itp.
Cieszę się, że nareszcie ktoś Kreskę docenił;)

[B]Pulpetowa[/B] (co za nick:evil_lol: - dobrze, że wiem dlaczego:lol: ) witaj na kreseczkowym wątku:p CIesze się, że tu trafiłaś

Link to comment
Share on other sites

O rany! Ja sie zakochalam :) piesek idealny. Ale widze ze tu juz prawie wojna o Kreseczke, wiec chyba nawet Cioci nie pokaze, po co tez ma sie zakochiwac.

Duzo szczescia dla Kreseczki! Niech juz wreszcie ma swoich wlasnych ludzi. Trzymam za nia kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cree']O rany! Ja sie zakochalam :) piesek idealny. Ale widze ze tu juz prawie wojna o Kreseczke, wiec chyba nawet Cioci nie pokaze, po co tez ma sie zakochiwac.

Duzo szczescia dla Kreseczki! Niech juz wreszcie ma swoich wlasnych ludzi. Trzymam za nia kciuki![/quote]


Cree, na razie żadnej wojny nie ma, zgłosiła sie do mnie dopiero jedna osoba, najpewniej spotkamy się w piątek, więc zaraz potem dam znać:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Kreseczka chciała Ciociom powiedziec, że miała właśnie bardzo miłych gości :p :p :p i że jutro już będzie w swoim domku, o!:cunao:

Ciotka Saskia za to musiała obiecac swojemu TŻtowi, że przez moment nie będzie nowych zwierzaków i że da mu odpocząć...
Ciotka Saskia niby obiecała, ale :hmmmm: :siara:


;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...