Jump to content
Dogomania

Na dom wciąż czeka Bibiś;( Sterka, Bieluch, Bohun, Brioszka i Baja w nowych domach!


missiaa

Recommended Posts

[quote name='Malgoska']juz ustalone z missia:)
bierze fanty do siebie, kiedy da znać:)[/QUOTE]
Aktualnie rozlicza i wysyla fanty z poprzedniego :lol:

[quote name='Marta72']cieszę sie:)
czekam z niecierpliwościa i gotowością do podnoszenia bazarku:)[/QUOTE]
Tak będziemy pomagać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Dzięki dziewczyny :) Właśnie skończyłam pakować i ważyć zeszło mi dużo czasu....teraz sprawdzanie cen wysyłki na stronie poczty.... a później jeszcze PW do wszystkich kupujących.... zabieram się do roboty :)[/QUOTE]
A jak się z wszystkim uporasz to pamiętaj o filmiku Su. :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Dzięki dziewczyny :) Właśnie skończyłam pakować i ważyć zeszło mi dużo czasu....teraz sprawdzanie cen wysyłki na stronie poczty.... a później jeszcze PW do wszystkich kupujących.... zabieram się do roboty :)[/QUOTE]

znam ten ból, ja przed rozliczaniem notuje sobie z boku kartki ile każdy list kosztuje:) jest minimalnie szybciej;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']a ja bardzo po cichu przymierzam się do debiutu bazarkowego;)
bedzie to w dalszej przyszłosci, ale bedzie:)

pozdrawiamy ze Szczęściarką;)[/QUOTE]

Czekamy na debiut :lol:
[quote name='Therion']Misia ponieważ jesteście stałymi klientami naszej lecznicy od kilku lat, leczycie, szczepicie i kastrujecie wszystkie uratowane zwierzęta zasponsoruje wam odrobaczenie i szczepienie całej gromadki w odpowiednim czasie. Pozdrawiam Grzegorz Komenda.[/QUOTE]
:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Therion']Misia ponieważ jesteście stałymi klientami naszej lecznicy od kilku lat, leczycie, szczepicie i kastrujecie wszystkie uratowane zwierzęta zasponsoruje wam odrobaczenie i szczepienie całej gromadki w odpowiednim czasie. Pozdrawiam Grzegorz Komenda.[/QUOTE]

Cudownie ,sa jeszcze ludzie z sercami ,na tym świecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Sterka ma się bardzo dobrze :) Apetyt dopisuje, otwiera się na człowieka-zastanawiam się czy ten pijak ją bił, bo na początku była bardzo nie ufna. Ciężko ją było wyłapać w ogóle z ulicy. A teraz wita mnie radośnie. Szczeniaczki również mają się bardzo dobrze:) Zdrowe i głośne :)[/QUOTE]

Zastanawiam się ,czy taka wygłodzona ,słaba sunia ,gdyby została poddana narkozie podczas sterylki ,czy by sie wogóle obudziła? Ważne ,że dzieciaczki sa zdrowe. Sunia też dojdzie do siebie i szybko domek znajdzie,bo śliczna jest ,a będzie jeszcze ładniejsza ,jak się ją odkarmi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Therion']Misia ponieważ jesteście stałymi klientami naszej lecznicy od kilku lat, leczycie, szczepicie i kastrujecie wszystkie uratowane zwierzęta zasponsoruje wam odrobaczenie i szczepienie całej gromadki w odpowiednim czasie. Pozdrawiam Grzegorz Komenda.[/QUOTE]

Dziękuję Ci!:loveu: W takim razie pieniążki uzbierane z bazarku będzie można przeznaczyć na sterylizację suni, gdy już będzie na to gotowa i ew. na pierwszą szczenięcą karmę dla maluszków kiedy zaczną same podjadać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']a ja bardzo po cichu przymierzam się do debiutu bazarkowego;)
bedzie to w dalszej przyszłosci, ale bedzie:)

pozdrawiamy ze Szczęściarką;)[/QUOTE]


to cudnie:)
ja też się bałam pierwszego:)
a potem poleciało....:)
czekam i melduje sie do podrzucania:)
[quote name='Therion']Misia ponieważ jesteście stałymi klientami naszej lecznicy od kilku lat, leczycie, szczepicie i kastrujecie wszystkie uratowane zwierzęta zasponsoruje wam odrobaczenie i szczepienie całej gromadki w odpowiednim czasie. Pozdrawiam Grzegorz Komenda.[/QUOTE]

Wspaniała informacja.
Serdecznie dziękujemy w imieniu psiaków:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']znam ten ból, ja przed rozliczaniem notuje sobie z boku kartki ile każdy list kosztuje:) jest minimalnie szybciej;)[/QUOTE]
ja mam wydrukowaną tabelę z excela a w niej wypisaną każdą osobę, napisane co kupiła, czy dostała jakiś gratis, ile wyniosły jej zakupy, ile waży paczka, ile kosztuje koperta, wysyłka jakim listem i za ile, ostateczna suma do przelewu po dodaniu koperty i usługi pocztowej, adres odbiorcy, etap wysyłki i ewentualne nadpłaty. Chcę mieć wszystko w jednym miejscu i czytelnie. Bo po moim pierwszym bazarku miałam taki chaos(tysiące kartek i obliczeń), że po każdym powrocie z poczty zastanawiałam się czy dobre rzeczy wysłałam, czy dobrym listem czy ..czy .czy... i spać nie mogłam :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']ja mam wydrukowaną tabelę z excela a w niej wypisaną każdą osobę, napisane co kupiła, czy dostała jakiś gratis, ile wyniosły jej zakupy, ile waży paczka, ile kosztuje koperta, wysyłka jakim listem i za ile, ostateczna suma do przelewu po dodaniu koperty i usługi pocztowej, adres odbiorcy, etap wysyłki i ewentualne nadpłaty. Chcę mieć wszystko w jednym miejscu i czytelnie. Bo po moim pierwszym bazarku miałam taki chaos(tysiące kartek i obliczeń), że po każdym powrocie z poczty zastanawiałam się czy dobre rzeczy wysłałam, czy dobrym listem czy ..czy .czy... i spać nie mogłam :P[/QUOTE]

no to poprosze Małgosiu o przesłanie tej ściągi:):):)
na

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Therion']Misia ponieważ jesteście stałymi klientami naszej lecznicy od kilku lat, leczycie, szczepicie i kastrujecie wszystkie uratowane zwierzęta zasponsoruje wam odrobaczenie i szczepienie całej gromadki w odpowiednim czasie. Pozdrawiam Grzegorz Komenda.[/QUOTE]

Nie tylko świetna lecznica, ale też Osoby z Wielkim Sercem.:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']a ja bardzo po cichu przymierzam się do debiutu bazarkowego;)
bedzie to w dalszej przyszłosci, ale bedzie:)

pozdrawiamy ze Szczęściarką;)[/QUOTE]

[quote name='missiaa']ja mam wydrukowaną tabelę z excela a w niej wypisaną każdą osobę, napisane co kupiła, czy dostała jakiś gratis, ile wyniosły jej zakupy, ile waży paczka, ile kosztuje koperta, wysyłka jakim listem i za ile, ostateczna suma do przelewu po dodaniu koperty i usługi pocztowej, adres odbiorcy, etap wysyłki i ewentualne nadpłaty. Chcę mieć wszystko w jednym miejscu i czytelnie. Bo po moim pierwszym bazarku miałam taki chaos(tysiące kartek i obliczeń), że po każdym powrocie z poczty zastanawiałam się czy dobre rzeczy wysłałam, czy dobrym listem czy ..czy .czy... i spać nie mogłam :P[/QUOTE]

ja tak samo robie tabelki,...
dpisuje w niej tez kiedy wyslano,
kiedy odebrano
i w komentarzu jaki byl problem albo szczegolna prosba itd

[quote name='Therion']Misia ponieważ jesteście stałymi klientami naszej lecznicy od kilku lat, leczycie, szczepicie i kastrujecie wszystkie uratowane zwierzęta zasponsoruje wam odrobaczenie i szczepienie całej gromadki w odpowiednim czasie. Pozdrawiam Grzegorz Komenda.[/QUOTE]

:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

[quote name='missiaa']Dziękuję Ci!:loveu: W takim razie pieniążki uzbierane z bazarku będzie można przeznaczyć na sterylizację suni, gdy już będzie na to gotowa i ew. na pierwszą szczenięcą karmę dla maluszków kiedy zaczną same podjadać:)[/QUOTE]

bardzo dobry pomysl :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Dziękuję Ci!:loveu: W takim razie pieniążki uzbierane z bazarku będzie można przeznaczyć na sterylizację suni, gdy już będzie na to gotowa i ew. na pierwszą szczenięcą karmę dla maluszków kiedy zaczną same podjadać:)[/QUOTE]Javena kiedy wroci może wpisac to w pierszym poście bazarku i zmienic tytul ? Jak myslicie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...