Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xxxx52']Ojej jakie to zawiklane ,to nalezy teraz po nitce do klebka rozszyfrowac zeby kogos oskarzyc
Z pewnych przyczyn musze sie wycofgac z watku zycze zebyscie odzyskali waszych podopiecznych ,wyjasnila sie sprawa zaginionych psow i osoba co za smierc i malwersacje jest odpowiedzialna /e odpowiedziala/y przed sadem.To wszstko jest tylko dla dobra zwierzat.
Wetrynarze powinni byc tez co nieco przez was pouczeni,i na przyszlosc bez umowy z DT nie wydajcie psow ani kotow ,ani myszek"No i te kontrole............![/QUOTE]

[quote name='baster i lusi']to ta pani i właśnie ona zaczęła kojarzyć że z Wioli oszustka.Może lilith nie będzie mi miała za złe .To dzięki niej wszystko się wydało.[/QUOTE]

acha..................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Wiele Ci napisałam w odpowiedzi...ale jak to dogo....wylogowało mnie i wszystko zniknęło.

Ja też mam nauczkę - chciałam pomóc a znalazłam prześladowcę - to też moja nauczka.
Knajpianego języka mi nie wmawiaj, bo nie był, nie jest i nigdy nie będzie w moim stylu. Za słowa "Wioli" nie odpowiadam.

Tymczas w K.G. załatwiałam (wyknałam wówczas dziesiątki telefonów) , bo z samego rana płakałaś mi do telefonu, że musisz zabrać Jasia z DS, a boisz się co będzie. Że Jaś znów trafi do łazienki, a Ty będziesz umęczona...i w dodatku Twój szwagier znów będzie go prześladował..

Chciałam pomóc - i przepraszam za to!

Wydarzenie Jasia, usunęłam, bo wiele osób mi tak radziło - "Wiola" też, ale nie tylko ona
Amen[/QUOTE]
Swoje kłamstewka o moim płaczu zostaw sobie. Współczuję Ci.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#3E3E3E][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/152685-Lilith2"]Lilith2[/URL]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/user-online.png[/IMG][B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/0amator.gif[/IMG][/B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG]


[RIGHT]DołączyłJun 2013Posty10[/RIGHT]

[/COLOR]
[COLOR=#000000][B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.png[/IMG][/B][INDENT]Kot Gabrysia jest u mnie, jestem właścicielką mieszkania w którym Klaudia K , bo tak się przedstawiła przebywała z porywami od grudnia 2012r, i żeby nie było niedomówień wyjaśnię na forum wszystko co się działo w tym czasie, Miłosz przyjaciel mojego syna poznał Klaudie bo pod takim imieniem ją poznaliśmyw listopadzie zeszłego roku, opowiadała ze jest pracownikiem Otoz, która została delegowana do Rzeszowa, oby stworzyć tu nowy oddział, a ponieważ mieszkała gdzieś kątem szukała pokoju na dłużej, Miłosz bardzo zakochany i wiedząc, że mam wolny pokój, poprosił czy nie użyczyłabym, aby mogła się zatrzymać, wprowadziła się w grudniu z Tobim i Gabryśką. Stwarzała świetne pozory na początku i tak jak niektórzy z Was też obdarzyłam ją zaufaniem, niestety tak od lutego zaczęła znikać na 2-3 tygodnie tłumacząc że to ona musi się leczyć (operacja kolana), to zaraz potem ojciec ( cieżki stan rak) to pogrzeb kolegi( tu jak wybyła w kwietniu to wróciła 20 maja), zaczęły się moje podejrzenia, ponieważ znikała, a w domu zostawały psy średnio 4 sztuki którymi zajmował się Miłosz i mój syn. nasze podejrzenia skumulowały się kiedy w maju odkryliśmy, że posługuje się również innym dowodem osobistym na nazwisko Wioletta P. pozwoliłam sobie sprawdzić FB, jak że mnie tam zaprosiła i dane również mi się nie zgadzały i to co na nim pisała, odkryliśmy również że jest podobna do kobiety poszukiwanej listem gończym, pewności nie mieliśmy do końca, ale ponieważ wszystkiego się wypierała, powiadomiłam odpowiednie organa i została zatrzymana, wszystkie nasze podejrzenia okazały się prawdą. Obecnie przebywa w areszcie, więc jej konta są nieczynne, również wyjaśniam że nie było żadnego dziecka, choć w maju po powrocie usłyszałam z kolei ja, że jest w ciąży,ale nie uwierzyłam, zbyt wiele się już składało aby sądzić że jest świetną bajkopisarką.Psy po jej zatrzymaniu odebrała ode mnie Danavas, kotkę zatrzymałam, będzie miała naprawdę dobry dom.Jeżeli idzie o psy Daszę i Fenka to jak juz wiecie zostały uśpione. Piszę ponieważ zastanawiacie się nad sytuacją Miłosza, został tak samo wmanewrowany jak i wy, potrafiła być bardzo wiarygodna, znam chłopaka od dziecka, wiem jaki jest wszyscy zostaliśmy oszukani ale on podwójnie, ulokował uczucia i to wielkie w osobie takiej jak Katarzyno -Klaudio- Wioletcie. Jak macie jakieś pytania proszę pytać pisać wszystko co wiem odpowiem.
Pozdrawiam[/INDENT]
Psy "wioli" odebrała danavas.... Jak przeczyta to jakiś scenarzysta od kryminałów, to będzie miał "świetny materiał" na nowy film...[/COLOR]:cool3:[COLOR=#000000]

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sieropsiniec'] Nie wiem wile masz lat ale sądząc po tym że, jesteś matka Michele to bliżej ci do końca niż dalej. Życie nie nauczyło cię chyba pokory.


Dżizys Krajst.... Mam nadzieję, że ci wątróbkę, nerki, trzustkę, płuca i co tam jeszcze masz ( bo nie serce) .... ze ci to Bozia zreformuje:)
Sądząc po tym, że jesteś ostatnią ******** ( wpisz co chcesz), to bliżej ci do końca niż dalej, za te wszystkie psiaki, które przez ciebie cierpiały... Wierz mi, albo i nie, ale to wszystko do ciebie wróci jak boomerang... a doczekać się nie mogę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama79'][quote name='Sieropsiniec'] Nie wiem wile masz lat ale sądząc po tym że, jesteś matka Michele to bliżej ci do końca niż dalej. Życie nie nauczyło cię chyba pokory.


Dżizys Krajst.... Mam nadzieję, że ci wątróbkę, nerki, trzustkę, płuca i co tam jeszcze masz ( bo nie serce) .... ze ci to Bozia zreformuje:)
Sądząc po tym, że jesteś ostatnią ******** ( wpisz co chcesz), to bliżej ci do końca niż dalej, za te wszystkie psiaki, które przez ciebie cierpiały... Wierz mi, albo i nie, ale to wszystko do ciebie wróci jak boomerang... a doczekać się nie mogę :)[/QUOTE]
O co tu chodzi ???
Co to ?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak to się zaczęło, mogło to było specjalnie sprowokowane. Jeśli tak to cel został osiągnięty, bo jakoś tylko jedna część się wcześniej pojawiła.
Ale ja to pierwszy raz na oczy widzę i do tego bez komentarza. Skąd to się teraz wzieło??? Kama79 co to i skąd???

Ale nie chcę się chyba w to zagłębiać:shake: czytam to wszystko tak jak jakiś horror, niedługo przez dogo będę mieć kur*** koszmary nocne.
A w moim średnim wieku już się oszczędzać należy;)

Edited by Energy
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ze ja nei na temat, ale bardzo prosze o pomoc dla Dziadzia - Satruszeczka wyciągniętego z O...............:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244894-Jestem-Dziadzio-Staruszeczek-z-pomożesz-mi"][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244894-Jestem-Dziadzio-Staruszeczek-z-pomożesz-mi[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]

[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Proszę o pomoc, bo Dziadeczek nie ma nic..........[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Zapraszam na bazarek, z którego połowa jest dla Dziadeczka:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244205-SREBRNA-I-INNA-BIŻUTERIA-DLA-MESSIEGO-I-NIUFA-do-10-lipca-godz-22-00-"][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244205-SREBRNA-I-INNA-BIŻUTERIA-DLA-MESSIEGO-I-NIUFA-do-10-lipca-godz-22-00-[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]!![/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Z góry dziękuję za pomoc![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzenka']handziu, xxxx52, Malgoska - wyedytujcie posty i usuncie dane osobowe (nazwisko, adres) osoby która miała pecha wynajmować pokój oszustce "Wioli".[/QUOTE]
Ależ przecież zrobilam to od razu. Teraz tylko nazwisko zmieniłam na pierwszą literę. Na stronie [url]http://sieropsiniec.manifo.com/o-nas[/url] nazwisko jest w całej okazałości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']czyli to ta sama która na innym wątku się zalogowała i pisala że o niczym nie wiedziala....
a teraz sie okazuje, że na jej konto spływały pieniądze....[/QUOTE]
Mnie to wcale nie zdziwilo. Skoro miala dług u tej pani, to wygodniej jej było (wtedy) że wpłacę na jej konto. Dla nas to było żadne nadużycie, ponieważ pieniądze musiałam wpłacić, nieważne na jakie konto. Kwota się zgadzała więc mnie było wszystko jedno na jakie konto wpłacam. Nie popadajmy w paranoję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Mnie to wcale nie zdziwilo. Skoro miala dług u tej pani, to wygodniej jej było (wtedy) że wpłacę na jej konto. Dla nas to było żadne nadużycie, ponieważ pieniądze musiałam wpłacić, nieważne na jakie konto. Kwota się zgadzała więc mnie było wszystko jedno na jakie konto wpłacam. Nie popadajmy w paranoję...[/QUOTE]
Jak na oznaki paranoi to wszystko zbyt pięknie składa się w jedna całość...

Kibicuje wam mocno...
Umów podpisanych nie macie, ale na wyciągach z banku będą przelewy na konto "Wioli". To nie wystarczy jako dowód wyłudzenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama79'][quote name='Sieropsiniec'] Nie wiem wile masz lat ale sądząc po tym że, jesteś matka Michele to bliżej ci do końca niż dalej. Życie nie nauczyło cię chyba pokory.


Dżizys Krajst.... Mam nadzieję, że ci wątróbkę, nerki, trzustkę, płuca i co tam jeszcze masz ( bo nie serce) .... ze ci to Bozia zreformuje:)
Sądząc po tym, że jesteś ostatnią ******** ( wpisz co chcesz), to bliżej ci do końca niż dalej, za te wszystkie psiaki, które przez ciebie cierpiały... Wierz mi, albo i nie, ale to wszystko do ciebie wróci jak boomerang... a doczekać się nie mogę :)[/QUOTE]
Kama, o co tu chodzi????
Dlaczego nie dopisałaś do tego słowa wyjaśnienia? Ja już nic nie rozumiem, jestem skołowana okropnie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...