Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

[quote name='wilczy zew']to nie kwestia zdrowego umysłu a braku serca


skąd wet miał wiedzieć,że to nie jej psy?[/QUOTE]
masz racje ,cwaniactwo ,wyrachowanie z brakiem serca lacznie
co do weterynarza ,moj weterynarz zwasze sie pyta czy to sa moje psy czy na Dt ,a poza tym wszystkie psy ,cala historia leczenia psow jest zapisana na dyskietce komputerowej.
ps niech pisze Wiola pod tym czy innym nickiem(chociaz nie wolno)nie piersze i nie ostatnie jest to lamanie regulaminu forum przez dogomaniakow.Czytajac wzbogacimny sie o nowe informacje i uwagi.
wazne jest udowodnienie lamania praw ochrony zwierzat ,naduzycia finasowe(brak rahcunkow itd)sadowna sprawa i ukaranie osoby

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A mnie nigdy wet nie zapytał się czy to jest mój pies czy kot i skąd go mam.Ale to chyba dlatego,że potrafiłam różne zwierzaki do niego przynosić,jeża też:lol:.Wszystkie dane ma zapisane w swoim komputerze i zwierzaki przypisane są do mojego nazwiska.Więc teoretycznie mogę decydować o wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

Mieszkam w Niemczech i kazdy weterynarz mnie znany rejestruje w aktach prywatne zwierzeta ktore sa na stanie i te co sa przejsciowo ,gdyz bedac na wizycie ,juz w rejestracji pytaja sie jak sie czuje piesk x i y .Kiedy jest termin szczepien przyslyja kartke z zaproszeniem ,ale tylko do meldowanych stalych psow .To jest wazne gdyz co by bylo gdyby wszystkie psy byly nasze ,co na to powiedzialby urzad wet i urzad gminy .za psa nalezy sie placici podatki(te ca zarejestrowane)za te co nie ,nalezace do organizacji prozwierzecej -przejsciowe to nie.Psow w domu nalezy miec okreslona ilosc ,zeby nie uzanano za nielegalne.osoby co maja psy na Dt tak jak ja mam nad soba weterynrie powiatowa ,mam kontrole nieprzewidziane ,i mam zdany egzaminy ,ze moge posiadac psy (i to po kontroli domu ,ustala sie ilosc) i mam wiadomosci o ochorobach i jak sie postepuje z psami tzw paragraf 11.wszystkie psy jakie przechodza przez moj dom sa rejestrowane i podawane sa numery ´czipow i adresy dokad sa adoptowane do urzedu powiatowego wet .stad zaden pies nie idzie w niezanane i nie moze tak sobie byc uspiony i zaginac.Organizacje maja dokladyn rejestr psow i historie psow w aktach.Znaja dokladnie Dt bo maja z nimi umowy i robia kontrole i maja ciagly mailowy , telefoniczny kontakt.Nasze domy tymczasowe sa TYLKO bezplatne .Tak jak jest na dogomanijnych DT to jest tylko maslenie ,samozachwalanie i kazdy wierzy w czce slowa no i placi bo o to chodzi.
Wiec nie jest tak latwo u nas uspic psa nie swojego.Musi sie zarzad organizacji zgodzic tj na leczenie tak jak na uspienie ,bo to organizacje oplacaja leczenie i decyduja ,oraz sa prawnymi opiekunami psow na Dt.Anarchia prowadzi do samowoli i przestepstw w tym przypadku do tragedi psow.
Nalezy to zmienic i weterynarze powinni zaznaczac ,ze pies X w DT nalezy do org.Y i z nia nalezy pertraktowac ,dokonujac znizek za leczenie,oraz rozwazac o eutanazji zwierzecia.Prawie wszystko w swiecie zwierzat w naszym kraju jest pokrecone i dzaila na ich niekorzysc,stad co chwila jakies skandale.zeby bylo wszystko uregulowane nie doszloby do tragedi.Musi byc ustalona nowa Ustawa o Ochronie Zwierzat i zawarte w niej musi nyc paragraf o funkcjonowaniu hoteli ,pensjonatow czy Dt o PDT.Nie moze byc tak jak jest obecnie

Zapomnialam dodadac ,ze jezeli pies umrze w domu musi Dt udac sie z psem do wet ktory ustala przyczyne zgonu.To oswiadczenie o zgonie psa wysyla (orginal do organizacji ,a kopie otrzymuje DT)Nic nie udzie po cichu

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='moris1001']A mnie nigdy wet nie zapytał się czy to jest mój pies czy kot i skąd go mam.Ale to chyba dlatego,że potrafiłam różne zwierzaki do niego przynosić,jeża też:lol:.Wszystkie dane ma zapisane w swoim komputerze i zwierzaki przypisane są do mojego nazwiska.Więc teoretycznie mogę decydować o wszystkim.[/QUOTE]
to powinien zmienic-
bo co mowi jak ciagle masz inne psy u siebie w domu,przeciez slowom nie nalezy wierzyc.
Powinien zaznaczyc ,ze to sa stale psy pod ciagla kontrola sytematycznie szczepione ,a to jest wykaz psow Dt z zanaczeniem twego nazwiska i organizacji do ktorej naleza ,bo one nie sa te 15 lat u ciebie i weterynarz powinien sie pytac gdzie jest pies X czy Y ze po pol roku lub po 3 tygodniach zniknal.usypaic nie swoich psow to nie wolno tylko musza byc konsultacje z org.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']A czy ona działała w jednym mieście? Był ktoś u niej wogóle.
Mogła już wyjść wystarczy, ze za nią ktoś poręczył i bawi się dalej.[/QUOTE]
No wlasnie czy osoby co miala psy na PDT robily kontrole czy tylko komputerowo wysylala pieniadze (bardzo wygodne)?te przeklete komputery ,zmuszaja do wygodnictwa!
Ps Nie wypowiem sie na temat wiolli bo jej nie znam ,ale ona wykorzystala do max naiwnosc dogomanianek i luki w ustawie o cchronie zwierzat czy brak regulacji i odpowiednich przepisow ,ktora jest motorem do kombinowania nie wazne czyim kosztem .najwazniejsze ze sie zarobi

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']O kurde. Tutaj dałaś czadu. Funia to moja przyjaciółka, razem działamy od lat. Ona o wiele dłużej ode mnie. Dziwi mnie, że osoba z trzema postami wnika w takie trudne wątki...[/QUOTE]

Mam trzy posty bo do tej pory tylko czytałam wasze posty a więcej działałam na fb, ale to nie ważne, skoro jest ok to dobrze, także z góry przepraszam za zamieszanie no ale jak tak na chłodno teraz się czyta wszystko od nowa to człowiek chyba podświadomie zaczyna szukać dziury w całym i podejrzany6ch osób ;)

Funia wybacz mi :*

Link to comment
Share on other sites

teraz doczytałam resztę postów ;p to ja się przedstawię :)

[URL]https://www.facebook.com/sygryda.dzieduszow[/URL]

to mój fb teraz być może parę osób stąd mnie skojarzy :) a napisałam tak bo tak jak piszecie, każdy staje się przewrażliwiony i podejrzliwy, nie rejestrowałam się bo nie czułam takiej potrzeby, nie aham i ocham, a jedynie czytam i edukuję się po swojemu ( nawet bazarki licytowałam przez fb ;p ) no ale poczułam nagłą chęć podzielenia się swoimi obawami i głównie dla tego postu się zarejestrowałam. Papugi to zupełny przypadek, po prostu mam wolną klatkę w której ostatnio kurował się oskalpowany gołąb, that's all.

Mam nadzieję że rozjaśniłam nieco wasze wątpliwości :)

Aha i to też moja strona

[url]www.facebook.pl/pangaeabialystok[/url]

chociaż to chyba powinnam zrobić w innym wątku, ale tu najszybciej zauważycie i może wybaczycie mi tą podejżliwość :)

Co do ip, to fakt można zrobić tak jak mówicie ale wątpię aby ktoś tak kombinował, nie ktoś taki jak wiolka, a przynajmniej wydaje mi się że człowiek nie spodziewa się że ktoś tak to sprawdzi i tak można byłoby dla wszystkiego, dla pewności sprawdzić wszystkie jej konta i innych i zbanować wszystkie jej wcielenia, nie tylko te w&m bo nie dość że w tej chwili może wejść i pokasować swoje posty z innych kont to również czytać co my o niej piszemy, niektórzy czerpią z tego przyjemność (że ktoś o nim pisze).

Ahh zamotałam, ale jestem nie wyspana bo sąsiad całą noc remonty uprawiał mi za ścianą ;/ tragedia :((

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

[quote name='Malgoska']fundacje???
u nas jest własnie Anna Krawczyk - prezes fundacji Ludzie Zwierzęta w Potrzebie; zamordowała kilkadziesiąt jeśli nie kilkaset psów; wyłapywała je, dostawała od gminy pieniądze i umieszczała w różnych miejscach; tam umierały bez jedzenia, picia, poprzypinane do rur, kaloryferów w ogromnych męczarniach; zatrzymali ją; wypuścili bo ktoś za nią poręczył i co? Chodzi sobie dalej i teraz próbuje odzyskiwać swoje zwierzęta! Bez skruchy, żalu nic, występuje na dogo pod kilkoma nickami i też pisze posty w swojej obronie - i ma się świetnie; za chwile umożą sprawę i będzie sobie mordować zwierzęta dalej. Polskie prawo.

[URL]http://ktoz.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?2[/URL][/QUOTE]
-------------------
Napisałam wyrażnie,ale powtórze:
będę pomagać psom,bo one są sensem mojego życia. Będę pomagać fundacjom,które sprawdzę.To napisałam.
Osobom prywatnym nie pomogę.Czy po wątkach dot.wet-siostry,Chauwy czy jak tam się pisze jej nik,,,Wioli,, i innych nie pomogę...Czy to jest takie trudne do zrozumienia? Fundacje mogę sprawdzić i je sprawdze.Za mało mam żeby dary rzeczowe finansowe i inne szły dla kanalii,złodziei i oszustów.Tyle.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']-------------------
Napisałam wyrażnie,ale powtórze:
będę pomagać psom,bo one są sensem mojego życia. Będę pomagać fundacjom,które sprawdzę.To napisałam.
Osobom prywatnym nie pomogę.Czy po wątkach dot.wet-siostry,Chauwy czy jak tam się pisze jej nik,,,Wioli,, i innych nie pomogę...Czy to jest takie trudne do zrozumienia? Fundacje mogę sprawdzić i je sprawdze.Za mało mam żeby dary rzeczowe finansowe i inne szły dla kanalii,złodziei i oszustów.Tyle.
Elżbieta[/QUOTE]

doskonale Cię rozumiem
podałam tylko przykład działającej u nas fundacji. To oczywiste, ze trzeba je sprawdzac, ale gminy podpisujac umowy nie sprawdzaja.

Link to comment
Share on other sites

Nie warto w tej sytuacji zajmować się przeszłością i dziwić się,że"to zła kobieta była.." -co się stało to się nie odstanie.Energię lepiej wykorzystać na to ,by spowodować żeby takie procedery przestały przynosić [B]złodziejom[/B] profity i zyski.Za dużo tego na dogo.
Czy osoby płacące tej zmultiplikowanej osobie za DT i inne "dzieła" mają dowody wpłat? Na jej prawdziwe czy fikcyjne nazwiska?No bo chyba gotówką nie płaciłyście?
Jeżeli tak należy zebrać kopie wpłat,możliwie od [B]wszystkich,[/B]podliczyć kwoty w podziale na lata(?) i złożyć doniesie do Urzędu Skarbowego i Izby Skarbowej o nieujawnionych dochodach.
Bo,że Was oszukiwała długi czas to nie przestępstwo.Można każdemu wpłacać dowolne kwoty,nawet duże.Ale do obdarowanego należy rozliczenie tego dochodu.
Warto się skrzyknąć i zmobilizować,żeby ukrócić ten proceder wyłudzania.
Nie wiem,ska pomysł ,że "bohaterka" to psychopatka. Raczej sprytna,pracowita i doświadczona oszustka.

Link to comment
Share on other sites

Dziwiło mnie, jak młoda mama może ogarnąć tyle zwierząt. Gdy umawiałam się za pośrednictwem Marinki na dt w Rzeszowie, wiedziałam,że "Wiola" ma domek z ogrodem, że jest tam Rudzik, a Tobi jest jej własnym psem (sądziłam,że jest w Zamościu). Gdy Jasiek pojechał, okazało się, że jest w dt w bloku na I piętrze, a psów w sumie z Barrym i Daszką 5. Wszystko to było bardzo niejasne, obie panie manipulowały informacjami. Bardzo mnie to męczyło. Nie mogłam dodzwonić się do behawiorystki Gosi, która miała się opiekować psami, gdy "Wiola" była w "szpitalu". Potem ze starych (moich) ogłoszeń pojawiła się rodzina adopcyjna spod Zawiercia. Po rozmowach z panią - przyszłą opiekunką Jasia, podjęłam decyzję,że to ta rodzina. Dzięki pomocy ludzi z fb udało się przewieźć Jasia pod Zawiercie. Niestety, Jasiek źle reagował na domowników (męża i syna). Trzeba było szybko zareagować, bo rodzina się męczyła, Jasiek też. Podjęłam decyzję o odebraniu Jaśka stamtąd. Wtedy na wydarzeniu w ciągu kilu godzin zaczęły się karczemne ataki Alty ("Wioli") i Marinki na mnie, które nie ograniczały się kompletnie, włącznie z nazywanie mnie "psychicznie niezrównoważoną" itp. Ucięłam te dyskusje, bo już wiedziałam, z kim mam do czynienia i o co naprawdę tym paniom chodziło. Odzyskałam Jaśka, pomogła mi koleżanka, która też dostrzegła dziwne reakcje obu pań (i jeszcze trzeciej, podobno zainteresowanej "adopcją") i to naleganie na natychmiastowe zrzeczenie się praw do psa i przetransportowanie go do Kamiennej Góry (na koszt dobrych ludzi z wydarzenia na fb)... resztę dopiszcie sobie same....Efekt: Marinka pozbawiła mnie możliwości edytowania wydarzenia Jaśka. Wydarzenie zostało zlikwidowane, bo postawiłam tym (trzem) paniom zbyt dużo niewygodnych pytań. Nie wspomnę o języku, jakiego używały wobec mnie na wydarzeniu, w rozmowie i na czacie, gdy zdecydowałam się sama odebrać Jaśka. Nie zaufam już, niestety. Wiele mnie to nauczyło.

Link to comment
Share on other sites

czytalam od wczoraj i jestem w totalnym szoku:shake:teraz widac jakie to wlasnie my jestesmy naiwne i wierzymy ,ze wszyscy sa super.Teeraz kazdy bedzie sie zastanawial zanim cokolwiek zrobi,moze to nawet lepiej,nie bedziemy juz tak slepe i ufaly wszystkim.Nachodza mnie mysli,ze jesli ona potrafila tak mydlic oczy,to boje sie,ze znowu moze tu tafic pod innym nickiem:shake:

Link to comment
Share on other sites

Jestem tego samego zdania, zamiast generowac kolejne 100 postow, warto dowiedziec sie, gdzie ta osoba teraz przebywa. Spotkac sie z prokuratorem, byc moze dopusci on mozliwosc spotkania, wtedy przynajmniej dowiecie sie, gdzie sa pozostale psy. Nalezaloby by przyjac jakis plan dziala, na razie 3 dni uplynely na niczym ale jutro jest poniedzialek, jest czynna miejscowa prokuratura. Mozna zaczac cokolwiek zalatwiac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Wcale nie próbuję się wybielać. Jestem zła na siebie, że dałam się tak oszukać. Ty też wówczas zaczęłaś wieszać na mnie wszystko co mogłaś...a ja zwyczajnie jak mała dziewczynka dałam się w to wkręcić.
Sama poprosiłaś mnie o pomoc i założenie wydarzenia. Zrobiłam to, bo chciałam pomóc i Tobie i Jasiowi.
Założyłam też wątek... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239926-Jaś-mix-terier-PILNIE-DT!!!-NIm-dojdzie-do-ZAGRYZIENIA!-POMOCY![/URL]
A wydarzenie usunęłam ponieważ i tak nic nie wnosiło, a stało się swoistym chaosem i stekiem bzdur.
Nigdy więcej nie zrobię wydarzenia innemu niż swojemu psu - Amen! Drugi raz do tej samej niepewnej rzeki nie wejdę.

Nie kłam więc teraz, że stałaś się ofiarą[/QUOTE]Żal!!!
Przykro mi,kolejny pokazujesz prawdziwe oblicze, Marinko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Marinka jest ok, uwierz mi. Dała się tylko omamić oszustce jak my i jak prawie pół dogo...wcale mnie to nie dziwi...[/QUOTE]

Jeśli się jest ok, to nie używa się takiego języka na forum fb.
Nie jest ok,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Absolutnie to rozumiem i od początku uznawalam to pw za podłe. Ale wiem też jedno: niejednemu z nas w emocjach zdarzyło się powiedzieć coś okrutnego...Ja nie chcę umniejszać winy gieselle, bo dorosły człowiek powinien się kontrolować, ale wiem też, że człowiek doprowadzony do krawędzi (a Wiola była intrygantką i manipulatorką, jak wiemy, mistrzowską) czasem zachowuje się okropnie[/QUOTE]

Nie znam okoliczności, o których tu mowa... nie czytałam tego osławionego pw... i nie mam zamiaru stawać to po czyjejkolwiek stronie, ale mam wrażenie, że broniąc "matki" Wioli, zapominacie także o jednym:[B] giselle jest także matką i ta matka broniła SWOJEGO dziecka tak jak umiała.[/B] A nie każdy ma "talent" Wioli i nie każdy umie racjonalnie myśleć w krańcowym stresie... nie każdy umie poradzić sobie z niesprawiedliwością, fałszem i zachować stoicki spokój.
I nie wierzę by jakakolwiek wypowiedź michell, czy giselle, cokolwiek wyjaśniłaby i spowodowała zmianę czyjejkolwiek opinii.
Nie raz już się przekonałam, że na dogo nie liczą się argumenty, nawet potwierdzone dokumentami... nie liczy się nawet śmierć psa!
Mało razy już się o tym przekonałyście?

I kto miał konkurować z Wiolą- specjalistką od tworzenia iluzji nawet przez uśmiercanie samej siebie? ... mistrzynią hiltonowskich "adopcji"?... mistrzynią od ciąż wielorakich, ślubów których nie było?... mistrzynią działającą i w necie i w realu? Kto miał z nią konkurować? Ktoś kto całe swoje życie poświęcił psiakom, a nie doskonaleniu w tworzenie kłamstwa i iluzji?
Nie ma nawet cienia wątpliwości KOMU uwierzyłybyście i jaka byłaby reakcja na PRÓBY wyjaśnienia czegokolwiek!
Uwierzyłybyście mistrzyni iluzji, a michell dostałaby nieźle po głowie i "dowiedziałaby" się jak została wychowana i jaki z niej człowiek!
Jeśli widzicie w Wioli MATKĘ, to może bądźmy uczciwi i zauważmy MATKĘ i w giselle. Matkę, która nie potrafiła sobie poradzić z niesprawiedliwościami jakie spotykają jej dziecko.

Szczerze mówiąc, mam także wrażenie, że zza kratek "Wiola" dalej steruje tym wątkiem-[B] znowu pojawia się aspekt "nie Wioli" i to dokładnie w oparciu o jej wypowiedzi![/B] Na ten moment macie potwierdzone BEZSPRZECZNIE, że[B] to właśnie Wiola krzywdziła i doprowadziła do śmierci psa, a z Was robiła sobie bezwolnych "widzów" swoich przedstawień! [/B]

Dalej macie zamiar prowadzić tę grę wg przez nią określonych zasad? Jeśli tak, to następna arktyka, Chauwa, wet- siostra, Czarodziejka... znowu wygrywa, a na dogo nic się nie zmieni i następne psy zapłacą za naszą naiwność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Ano więc Wiola została zatrzymana 12 .06.tak że moze juz być na wolności.[/QUOTE]
I pewnie jest,bo była aktywna na profilu FB siedem godzin temu.
zuzlikowa zgadzam się z twoja wypowiedzią...każdy popełnia błędy,a szczególnie gdy w grę wchodzą emocje.

Link to comment
Share on other sites

wine ponosi zle skonstruowana Ustawa o ochronie zwierzat, zle skonstruowane sa umowy miedzy Dt a osobami powierzajacymi .Dlaczego kasuja z gory pieniadze Dt ,a nie wykonuja rozliczen za co na co?To jest super poletko dla przestepcow
Dlaczego weterynarzowi nie polecacie, zeby pisal przy danym psie np.pies nalezacy prawnie do takiej i takiej organizacj z nazwiaskiem osoby z DT,albo nie nalezacy do zadnej organizacji np znaleziony zaznaczony na Fb czy dogomani jako pies "gosc" z nazwiskiem osoby opiekujacej sie i podaniem kantaktow w razie czego np DT i osoby sponsorujacej psa lub sledzace osoby z dogo.
W razie czego sa swiadkowie ,pies jest monitorowany i z byle jakiego powodu nie moze byc uspiony czy wydany
Teraz nalezy zbierac dowody oskarzajace Wiole ,no nie wiem czy nie powinien po uszach dostac jej kochanek ,ktory na pewno byl o wszystkim informowany(w tym czasie kiedy byli razem)I on jest winny gdyz to ze usypia(psy nie wracaly do domu) wiedzial ,to powinien te nieprwidlosci i przestepstwo zglosc osob prawnam psow.
Tak wiec sprawa sadowa powinna nie tylko sie ograniczyc do udowodnienia przestepstwa Wioli ,ale i jej kochanka nie tylko jako swiadka .On duzo widzial i wie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...