Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Czytam i czytam i czytam...Spytam wprost,bo ja w nic nie wierzę i chyba trudno mi się dziwić-co stało się z ciałami Daszy i Fenka?Czy ta kobieta je zabrała czy zostały poddane utylizacji?
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prosimy o rozsyłanie tego wydarzenia.....Jest to wątek zbiorowy mający na celu ustalnie działalności Wioli&Miłosz

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA!SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA!?p=21024672#post21024672[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Prosimy o rozsyłanie tego wydarzenia.....Jest to wątek zbiorowy mający na celu ustalnie działalności Wioli&Miłosz

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Miłosz-UWAGA!SZUKAMY-OSÓB-KTÓE-POWIERZYŁY-JEJ-ZWIERZĘTA!?p=21024672#post21024672[/URL][/QUOTE]

Na ten wątek trafiłam wczoraj przypadkiem i czytając nie mogłam uwierzyć, że ktoś mógł wymyślić taki przekręt! porozsyłam wątek gdzie się da, może znajdą się osoby, które będą miał pomocne dla Was informacje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moris1001']Nie mogłam spać,nie mogę jeszcze dojść do siebie.Na tym drugim linku wklejonym przez anię shirley,osoba śpiąca z psem to na pewno kofeina czyli osoba,która przywiozła i odebrała Luśkę.Przyjechała z dwójką znajomych też są na tych zdjęciach.Nie mogę sobie darować.
Na tym nowym forum,już jako Wiola,napisała mi,że była przyjaciółką Kofeiny.Zapytałam oczywiście o psa to odpowiedziała,że oba adoptowane psy mieszkają z mężem Kofeiny i wkleiła zdjęcie.[/QUOTE]

Mamy więc potwierdzenie. Kofeina przeszła reinkarnację i stała się Wiolą&miłosz a wcześniej AltaCaraya.
Sieropsiniec, GorzkaCzekolada i jeszcze jeden nick (łączący się na wątku amstafów z Gorzką Czekoladą (niestety nie pamiętam)
Widać jednak jak wiele wcieleń miała na dogo. Tkała misternie swoją pajęczą sieć :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Mamy więc potwierdzenie. Kofeina przeszła reinkarnację i stała się Wiolą&miłosz a wcześniej AltaCaraya.
Sieropsiniec, GorzkaCzekolada i jeszcze jeden nick (łączący się na wątku amstafów z Gorzką Czekoladą (niestety nie pamiętam)
Widać jednak jak wiele wcieleń miała na dogo. Tkała misternie swoją pajęczą sieć :angryy:[/QUOTE]

zapomniałaś o MakeLoveWork

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moris1001']A czy ktoś wie dlaczego to drugie forum założone przez "wiolę" nie działa?Tam było sporo fotek zwierzaków z jej domu.Psów i kotów.Może by to w czymś pomogło.[/QUOTE]

Może usunęła wszystko....sama też tam byłam. Nie byłam niestety moderatorem...może ziober uda się to sprawdzić

Edited by Marinka
Link to comment
Share on other sites

Ja niestety dałam się nabrać...kiedy zawoziłam dary dla Rudzika vel Majkela pojechałam tam z córką. Ania od początku twierdziła, że ta osoba jest dziwna i coś jest z nią nie tak. Nie posłuchałam a nawet uznałam, że córka przesadza.
Dopiero teraz z perspektywy czasu zauważam, że faktycznie....traktowała Anię jakby jej tam w ogóle nie było...

Jaka byłam głupia i ślepa :placz::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Mamy więc potwierdzenie. Kofeina przeszła reinkarnację i stała się Wiolą&miłosz a wcześniej AltaCaraya.
Sieropsiniec, GorzkaCzekolada i jeszcze jeden nick (łączący się na wątku amstafów z Gorzką Czekoladą (niestety nie pamiętam)
Widać jednak jak wiele wcieleń miała na dogo. Tkała misternie swoją pajęczą sieć :angryy:[/QUOTE]Matko, chyba śnie!! :( Tkała pajeczą sieć..ale po co? Ja w ogóle tego nie mogę zakumać :( Czy to psychopatka???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Matko, chyba śnie!! :( Tkała pajeczą sieć..ale po co? Ja w ogóle tego nie mogę zakumać :( Czy to psychopatka???[/QUOTE]

Pamiętaj, żę ona się ukrywała przed organami ścigania - to jedno.
A drugie - uwielbiała swoje życie, kraść, oszukiwać i mataczyć, dobrze się bawić- to był jej żywioł.

Inaczej nie potrafię sobie tego wytłumaczyć.
Dziś wiem, że MałgorzataKuc i "Wiola", to jedna i ta sama osoba.
Zarówno z jedną jak i z drugą rozmawiałam tel. (jedynie, co zrozumiałe "wiolę"widziałam na żywo)- miały inny głos :crazyeye:...a jednak to była ta sama osoba. Wiem, że takie coś jest możliwe do wypracowania. Wystarczy popracować nad swoimi strunami głosowymi.

Gdybym tylko umiała przewidzieć późniejsze wydarzenia, to w momencie kiedy mój podopieczny Rudzik był przewożony do Ośrodka w Lublinie zwolniłabym się z pracy... Dziś wiem, że Rudzik nie był wówczas w Lublinie (bo niby gdzie? w miejscu w którym nigdy nie była zatrudniona MałgorzataKuc?), a prosto z hoteliku Funi w Zamościu pojechał do Rzeszowa

Link to comment
Share on other sites

To kolejny wątek oszustki:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236103-Tobiaszek-Co-z%C5%82ego-to-nie-ja-i-reszta-oszo%C5%82omk%C3%B3w-%29/page8"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236103-Tobiaszek-Co-z%C5%82ego-to-nie-ja-i-reszta-oszo%C5%82omk%C3%B3w-%29/page8[/URL]

KamilaProc mi go odświerzyła poprzez swój wpis

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']A mi od wczoraj chodzi po głowie jedno pytanie: czy ktoś z nas widział to pw od Gizelle do Wioli z "życzeniami" dla nienarodzonego dziecka?.........[/QUOTE]

Było wklejane na wątkach.
Poprosiłam już Szamankę o sprawdzenie tego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']wezx Mnie nie nerwuj mloda damo... ja za 2 mc mam termina 5 psow [B]male dziecko[/B] i milosz w chacie:) Dramat to malo powiedziane;)[/QUOTE]

to nie tylko jedno dziecko sobie "wysniła"? Że już niby jedno ma?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Nie potrafiłam uwierzyć w to co działo się w okresie zabrania Daszki od Michelle, w opis sytuacji przedstawiony przez "Wiolkę" na wątku. Ani w to co dotyczyło Michelle ani też Giselle. Tym bardziej, że u Michelle mamy psiaka, który w tym okresie po prostu zmienił się nie do poznania, odżył właśnie u Michelle, a Gisselle na dogo znam kilka lat.

To co dzisiaj przeczytałam przerosło moją wyobraźnię:( nie jestem w stanie tego pojąć, szok:(w najgorszych snach takiej sytuacji bym nie przewidziała:(

Nie wiem czy ktoś słyszał o tym, że można urodzić ponad 3 kg dziecko w 7 miesiącu. Ja nie:shake:

Po co to ? Tego się nie da zrozumieć:([/QUOTE]
W pełni się zgadzam. Opuściłam wątek Daszki po odebraniu jej od michelle. U michelle są/były psy, na które deklarowałam wplaty. Dziewczyny odpowiedzialne za te psy były u michelle, widziały psy i warunki, w jakich przebywają. Były w ciągłym kontakcie, trzymały rękę na pulsie, nie miały zastrzeżeń do michelle. Niektórzy dziwią się, że michelle nie odpowiadała, ale ja się nie dziwię-tu odbyło się polowanie na czarownice… michelle była jędzą, a wiola aniołem i nikt nie brał pod uwagę postów tych, którzy u michelle byli...ale mimo tego, że nie byli ani u jednej ani u drugiej wyrok zapadł. Może i Daszka miała pchły (nie wiem, ale biorę taką możliwość pod uwagę), ale gdyby nie nowotwór (jeśli był), to u michelle by żyła, a może nawet poszła do adopcji, bo dziewczyny (michelle i giselle) bardzo aktywnie szukają domów. Co do słynnego pw giselle...Oczywiście, był skandaliczny, ale za długo żyję na tym świecie, żeby nie wiedzieć, że emocje czasem biorą nad nami górę i mówimy to, czego tak naprawdę nie chcielibyśmy powiedzieć, ani nie myślimy. Dziewczyny od goldenów...dla mnie są zagadką-stały murem za wiolą i chyba ją znały...? Ja podjęłam trudną decyzję-nie wchodzę na wątki założone przez osoby, o których nic nie wiem...Trudno...ale jest mnóstwo psów, które potrzebują pomocy i zajmują się nimi ci, ktorym ufam, więc to im będę pomagać. Serce mi krwawi, kiedy myślę o Daszce-biedactwo z taką dramatyczną przeszłością...nie daliśmy rady pomóc

Link to comment
Share on other sites

Gdzie są teraz osoby, które piały z zachw!ytu nad wspaniałą Wiolą i zachwalały jej opiekę???!!! Wyraźnie dawały do zrozumienia, że [B]znają osobę, dom i polecają ze wszech miar.[/B] Jak łatwo dac' się nabrac' oszustom, zwłaszcza kiedy mają rekomendacje!

Link to comment
Share on other sites

Giselle i Michelle zostały wręcz zmieszane z błotem, jeszcze zanim super Wiola opublikowała to pw, co do którego prawdziwości dzisiaj, w świetle znanych nam faktów, trudno nie mieć wątpliwości. Ja się nie dziwię wcale, że ani Giselle, ani Michelle nie miały ochoty cokolwiek na swoją obronę pisać, bo od razu spotykałay się z burzą postów przeciwko nim. Mamy sytuację, która pokazuje jak łatwo można zmanipulować tyle ludzi przy pomocy wirtualnej rzeczywistości, jak łatwo daje się wiarę komuś, kto potrafi byskotliwie, chociaż chaotycznie i w stylu oszołoma, kszałtować tą rzeczywistość, jednocześnie skreślając osoby, które od lat wykazały się uczciwośćią i rzetelnością, nie kolorując faktów. Ciekawe jak długo będziemy czekali na kolejną, podobną "Wiolę".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...