Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dania wybudziła się normalnie. Sam wet był zdziwiony. Choć od razu powiedział że,
najbliższe 3 dni pokażą co będzie dalej. Ubranka pooperacyjnego nie będzie nosić bo "dziur"
ma sporo i ubranko by ją tylko wkurzało. Za to będzie nosić kołnierz. Dania już chce wszystkich gryżć czyli jest dobrze. Jest to jej standardowe zachowanie jak ktoś w klinice
chce ją dotknąć. Bądźmy dobrej myśli. Najgorsze za nami.
Operacja trwała długo i była skomplikowana z powodu gózów. Przerzutów nie było, trzustka "blada"
ale podobno to normalne przy zapaleniu. Dania będzie przyjmować antybiotyki.
Być może sterylizacja przyczyni się do nabrania masy bo same kości i skóra.
Dalej trzymamy kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sieropsiniec']Dania wybudziła się normalnie. Sam wet był zdziwiony. Choć od razu powiedział że,
najbliższe 3 dni pokażą co będzie dalej. Ubranka pooperacyjnego nie będzie nosić bo "dziur"
ma sporo i ubranko by ją tylko wkurzało. Za to będzie nosić kołnierz. Dania już chce wszystkich gryżć czyli jest dobrze. Jest to jej standardowe zachowanie jak ktoś w klinice
chce ją dotknąć. Bądźmy dobrej myśli. Najgorsze za nami.
Operacja trwała długo i była skomplikowana z powodu gózów. Przerzutów nie było, trzustka "blada"
ale podobno to normalne przy zapaleniu. Dania będzie przyjmować antybiotyki.
Być może sterylizacja przyczyni się do nabrania masy bo same kości i skóra.
Dalej trzymamy kciuki.[/QUOTE]
Dzięki za info.Ogólnie,można powiedzieć-dobre wiadomości!No, może poza tą jedną,że operacja trwała długo i była skomplikowana :( Trzymaj się kruszynko!
Ważne są też teraz najbliższe godziny,dni.Tak ,więc kciuki zaciśnięte nadal .

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze .
[B]Wielkie dzieki Zachary za 100 zł dla Daszy !!!!!!!!- [/B]to dla nas wielki dar bo zmgamy się z kazdą złotówka .
Po drugie
[B]Sieropsiniec[/B] -wielkie dzieki za szybka reakcję i opiekę nad Danią !!
Po trzecie -wszystkie[B] kochane cioteczki[/B] wielkie dzieki ze pamietacie i jesteście z nami !!!

Ps .[B]Ewunia gonzales [/B]wielkie dziekie za 20 zł !!!!!!!!

Ps ,mam nadzieję ,ze nikogo z wpłatami nie pominęłam ....

Edited by funia
Link to comment
Share on other sites

Funiu- Nie ma za co naprawdę. Biała trzustka to o czym pisałem wcześniej to brak hormonów.
Dania ma dostawać Royal Gastro intenstinal ale LOW FAT. To pomoże jej szybciej dojść do Siebie. My mamy dobre karmy w domu ale, niestety wysokokaloryczne. Być może później
tą karmę będzie można mieszać z karmą normalną ale póki co stan trzustki na to nie pozwala. Dania ma się dobrze. Dzisiaj niestety nie może dostać jeść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sieropsiniec']Funiu- Nie ma za co naprawdę. Biała trzustka to o czym pisałem wcześniej to brak hormonów.
Dania ma dostawać Royal Gastro intenstinal ale LOW FAT. To pomoże jej szybciej dojść do Siebie. My mamy dobre karmy w domu ale, niestety wysokokaloryczne. Być może później
tą karmę będzie można mieszać z karmą normalną ale póki co stan trzustki na to nie pozwala. Dania ma się dobrze. Dzisiaj niestety nie może dostać jeść.[/QUOTE]

Jest ...bo ja doskonale wiem co znaczy opieka nad psem chorym,bieganie po wetach zbieranie biegunek po domu i troska czy bedzie dobrze ...Więc zdania nie zmieniam i dziekuje raz jeszcze :Rose:

Ps .Spokojnej nocy :sleeping:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Musze zamówic na srodę karmę[B] RC na trzustkę [/B].Zna ktos jej nazwę bo nie zdązyłam zadzwonić do weta .Potem pogrzebie w necie .
na razie tylko taka ma dostawać .[/QUOTE]

Dla mojej Tolki kupujemy [B]RC Hepatic[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Dla mojej Tolki kupujemy [B]RC Hepatic[/B][/QUOTE]

Hepatic był na wątrobę, ale może i na trzustkę też
skoro pieniążki Daszy są na koncie Stowarzyszenia - mogę zamówić i zapłacić, a adres do wysyłki podać do DT Daszki, chyba, że kupi ktoś za gotówkę i przyśle fakturę - to zwrócę przelewem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']Hepatic był na wątrobę, ale może i na trzustkę też
skoro pieniążki Daszy są na koncie Stowarzyszenia - mogę zamówić i zapłacić, a adres do wysyłki podać do DT Daszki, chyba, że kupi ktoś za gotówkę i przyśle fakturę - to zwrócę przelewem[/QUOTE]
Marysiu, jeśli możesz, to zamów tutaj tą karmę [url]http://allegro.pl/royal-canin-hepatic-12kg-pies-pedigree-gratis-i3111057031.html[/url]
znalazłam najtańszą na allegro, ale może jeszcze niech ktoś się wypowie, czy ona będzie na pewno dobra, może wet coś Wioli podpowie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Marysiu, jeśli możesz, to zamów tutaj tą karmę [URL]http://allegro.pl/royal-canin-hepatic-12kg-pies-pedigree-gratis-i3111057031.html[/URL]
znalazłam najtańszą na allegro, ale może jeszcze niech ktoś się wypowie, czy ona będzie na pewno dobra, może wet coś Wioli podpowie?[/QUOTE]

rzeczywiście tanio, z zooexpresie kosztuje 239zł, w krakvecie - 226zł
ale trzeba skonsultować z leczącym wetem, może on coś innego zaleci

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Marysiu :) Zobaczymy, co powie wet dokładnie jutro, bo na pewno Dasza pojedzie na wizytę pooperacyjną. Jeszcze się wstrzymajmy chwilkę.

Ps. Miłosz, powiedz Wioli, żeby wzięła fakturę za sterylke na[B]: [/B]
FUNDACJA OSTATNIA SZANSA
UL. JANA BLATONA 3/141
01 - 494 WARSZAWA
NIP: 525 234 91 99

50% zworotu już mamy. :) resztę dopłacę z mojego konta, na które przesłały pieniądze kochane cioteczki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sieropsiniec']Dasza ma jeść Low FAT.. Bez wzgdlędu na wszystko.
Dasza ma się dobrze. Proszę nie dziękujcie.
Koszty operacji to 300 zł sterylizacja ropomacicza
100 zł dodatkowe guzy.[/QUOTE]
Tzn, razem operacja kosztowała 400 zł?
Jesli tak, to czy można rozbić te dwie kwoty? Faktura 300 zł za sterylkę osobno i 100 za guzy osobno?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...