Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po prostu ręce opadają. :shake: To pociągnięcie moda jest stronnicze.
Poczytałam regulamin i chyba podstawowym zarzutem w stosunku do Wioli było ujawnienie pw, które jest zabronione.(pkt 3)
Ale w pkt. 2a jest mowa o spamowaniu (cyt.[COLOR=#000000][I]pisanie niechcianych wiadomości na priv)
[/I][/COLOR]Nie sądzę, aby wiadomość, którą dostała Wiola była przez nią chcianą, tym bardziej, że zagroziła zdrowiu i życiu jej i dziecka. Nie jestem pewna, czy na to nie znalazłby się paragraf.
Wiola chyba tego nie zgłosiła modowi.

Postaram się też zrobić dla Daszki jakiś bazarek, o ile nie zostanę zbanowana :)

Link to comment
Share on other sites

A może napisać zażalenie czy też odwołanie. Jak do... sądu!
Ja rozumiem, że nie należy ujawniać prywatnej korespondencji, ale powinny być jednak wyjątki - a ten przypadek jest jednak "szczególny" i jakoś mi się nie chce wierzyć, że mod wiedząc o treści tego PW nie wziął tego pod uwagę.

Link to comment
Share on other sites

ciotka zioberek87 ma bana na miesiąc ale jest tak wkurzona niesprawiedliwością dogo że już tu nie wraca, woli pomagać psom z schronisk niż się użerać z modem i fałszywymi dt. podobno zostawiła wam nr kom i maila, kazała przekazać że zawsze mozecie na nią liczyć w jej rejonach... co do Kesha dalej brak odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A może napisać zażalenie czy też odwołanie. Jak do... sądu!
Ja rozumiem, że nie należy ujawniać prywatnej korespondencji, ale powinny być jednak wyjątki - a ten przypadek jest jednak "szczególny" i jakoś mi się nie chce wierzyć, że mod wiedząc o treści tego PW nie wziął tego pod uwagę.[/QUOTE]
Ja też nie rozumiem .Tak po ludzku nie moge zrozumieć ,ze takie pw zostało puszczone ot tak ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Sądzę, że to nic nie da...regulamin jak i prawo jest pełen luk...a te możemy interpretować dowolnie....na zasadzie "pokaż mi człowieka, a paragraf się znajdzie"

Dziewczyny wysyłam do Was pw :)[/QUOTE]
Witajcie..pw jest alternatywą:) stały kontakt z psiakami i Wiolą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Po prostu ręce opadają. :shake: To pociągnięcie moda jest stronnicze.
Poczytałam regulamin i chyba podstawowym zarzutem w stosunku do Wioli było ujawnienie pw, które jest zabronione.(pkt 3)
Ale w pkt. 2a jest mowa o spamowaniu (cyt.[COLOR=#000000][I]pisanie niechcianych wiadomości na priv)
[/I][/COLOR]Nie sądzę, aby wiadomość, którą dostała Wiola była przez nią chcianą, tym bardziej, że zagroziła zdrowiu i życiu jej i dziecka. Nie jestem pewna, czy na to nie znalazłby się paragraf.
Wiola chyba tego nie zgłosiła modowi.

Postaram się też zrobić dla Daszki jakiś bazarek, o ile nie zostanę zbanowana :)[/QUOTE]
Jest owszem ale co to zmienia? Nic. Taka prawda. Wiolka dostała bana na pół roku!!!
A pani zamieszania nawet ostrzeżenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sieropsiniec']Jest owszem ale co to zmienia? Nic. Taka prawda. Wiolka dostała bana na pół roku!!!
A pani zamieszania nawet ostrzeżenia.[/QUOTE]

Na dogo nic nie zmienia. Pisząc powyższe myślałam o paragrafie KK, tylko jest wiadome, jak w tym porzekadle "im więcej ruszasz g...no, tym bardziej śmierdzi"
Proszę, pozdrów Wiolę i pogłaszcz maleńką po główce.

Jak się czuje Dasza, widać poprawę po lekach, czy to jeszcze za wcześnie?

Link to comment
Share on other sites

Jestem osobą raczej "starej" daty...i może nie nadążam za zmianą obyczajów i zasad kulturalnej wymiany zdań czy poglądów ale po przeczytaniu po raz kolejny regulaminu dogo, nie mogę pojąć, dlaczego moderator pozostawił na wątku Kesha post 1683 z 12.03.2013? Jeśli nikt na dogo nie ma prawa używać obraźliwych słów, lekceważących innych, to dlaczego ten post pozostał a inne 83 zostały usunięte? Jeśli ktoś nie widzi nic obraźliwego, lekceważącego w stwierdzeniach: " weź młotek i wal...w durny swój łeb", " do takiego indywiduum pisać...", " nie mogłam Ciebie wyciągnąć z odbytu...", to ja nie wiem, co o tym myśleć, czy wszystkich obowiązują te same zasady...Pytać należy, można. Ważna jest odpowiedź, sposób i jej treść. Moderator ma prawo nie odpowiadać, bo nie ma takiego obowiązku( tak napisał na wątku Kesha)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Goldenek2 dostała bana na dwa lata :( Już tu nie wróci...[/QUOTE]


Nie dziwie sie ze tutaj nie wróci - tez bym nie wróciła . 2 lata bana - oj to straszne przestepstwo musiała popełnić - zapewne otruła czyjegos psa i sie tym pochwaliła :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Jestem osobą raczej "starej" daty...i może nie nadążam za zmianą obyczajów i zasad kulturalnej wymiany zdań czy poglądów ale po przeczytaniu po raz kolejny regulaminu dogo, nie mogę pojąć, dlaczego moderator pozostawił na wątku Kesha post 1683 z 12.03.2013? Jeśli nikt na dogo nie ma prawa używać obraźliwych słów, lekceważących innych, to dlaczego ten post pozostał a inne 83 zostały usunięte? Jeśli ktoś nie widzi nic obraźliwego, lekceważącego w stwierdzeniach: " weź młotek i wal...w durny swój łeb", " do takiego indywiduum pisać...", " nie mogłam Ciebie wyciągnąć z odbytu...", to ja nie wiem, co o tym myśleć, czy wszystkich obowiązują te same zasady...Pytać należy, można. Ważna jest odpowiedź, sposób i jej treść. Moderator ma prawo nie odpowiadać, bo nie ma takiego obowiązku( tak napisał na wątku Kesha)...[/QUOTE]
O tym samym myśle i nie wiem jak to rozumieć .....Czyli jednych to obowiązuje a drugich nie ....

Link to comment
Share on other sites

Tacy są właśnie moderatorzy... Ja założyłam bazarek, robiłam go chyba kilka godzin, bez przerwy, bo chciałam od razu go skończyć, (mój pierwszy bazar na dogo), nie zauważyłam jednak, że dwie fotki są trochę większe niż od tych w regulaminie, ale mod oczywiście napisał do mnie, po czym stwierdził, że jeśli nie umiem czytać to bazarek do usunięcia.. A wystarczyło PW z napisaniem - proszę o zmianę wielkości zdjęć. Ale cóż.....


PS. śledzę wątek już od dłuższego czasu ale nic się nie odzywałam, ale mimo to trzymam kciuki za suńkę i cały czas bacznie obserwuję losy ;-) pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :lol:

Mnie przypadly w udziale 3 karniaki,podobno za obrazanie uczestnikow. Obrazilam Was? :cool3::evil_lol:;)

Moze tym pieknym utworem nawiazujacym do wypoczynku giselle i w zwiazku z tym jej chwilowej nieobecnosci na dogo? ;)

[video=youtube_share;FCB7BuJ6YNk]http://youtu.be/FCB7BuJ6YNk[/video]

Dogomania nie jest, nie byla i nie bedzie moim miejscem pracy, wiec ewentualna banicja lata mi jak kokardka na wietrze :lol:
Bedzie nas mniej dla zachowania pozornego spokoju :cool3: ale komu wyjdzie to na dobre? Modowi?
Moze nawet nastapia glebokie przemiany i to moderatorzy zaczna wspierac te wszystkie tu oglaszane sieroty i oby!

Pamietacie swietej pamieci Talcott? Pomagala psiakom z wielu watkow jednoczesnie,nikomu nie ublizyla,nikomu nie dokuczyla...Podpadla humorzastemu modowi i umarla z banem,nie majac nawet mozliwosci wyjasnienia,wytlumaczenia sie z przewinienia.......Zyla losem tych biednych psiakow...Jak musial ja bolec ten cholerny ban, niemoznosc zalatwienia do konca spraw juz ze szpitalnego lozka....
Nawet morderca ma prawo do ostatniego slowa przed Sadem, a tu takie hece jak banowanie na 2 lata itd.... bez prawa do obrony!!!! Czemu i komu ma to sluzyc?!

Zaden Mod nie pofatygowal sie zlozyc kondolencji na jej watku! Owszem, jeden po moim PW laskawie sie odezwal z pretensja, ze ma sie do niego pretensje :crazyeye::confused::niewiem:, a to byla zwykla prosba o pozegnanie zmarlej w imieniu Modow. Im samym nie przyszlo do glowy ze oprocz banowania i pouczania moga rowniez zaznaczyc swoja obecnosc na smutnych watkach dotyczacych jednego z nas - uzytkownikow forum.

Moej eprzemyslenia:Mod to twor z ograniczona odpowiedzialnoscia doslownie i w przenosni a forum, to reguly ustanowione dla Moda, a nie dla uzytkownikow. Patrz regulamin :razz:

Przyszlosc dogo...wkrotce? Administrator,moderatorzy i firma Husse :multi:
Wesolej zabawy i intratnego interesu,wlascicielu tego zenujaco gnebiacego pomagajacych ludzi - portalu z nachalnymi reklamami zalewajacymi mi oczy, niszczacymi i zasmiecajacymi mojego kompa i totalnie nieobiektywnymi moderatorami w roli glownej na zapalnych watkach.Nie ma niezastapionych - umarl krol, niech zyje krol - warto sobie przyswoic zanim oglosicie bankructwo!!!!!

Edited by dusje
poprawki i dolozylam ikonki,bo bardzo lubie szlaczki .....choc mam na karku juz pol wieku
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...